Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad nőként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed magad nőként, ha egy számodra vonzó férfi undorodva néz rád?

Figyelt kérdés

Én férfiként kipróbáltam, szépen kiöltöztem öltönykabátba meg elegáns cipőbe ( ilyenkor sokkal több nő néz meg mint általában.)

Azokra a nőkre, akik megnéztek, direkt undorodva néztem vissza.


Olyan meghökkenést láttam az arcukon, hogy csak.


Miért van az a nőknél, hogy egy férfinak biztos bejönnek? És miért kell azon meglepődni, ha valaki esetleg undorodik tőlük?


febr. 22. 12:01
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan meghökkenést láttam az arcukon, hogy csak."


Mert normális ember nem undorodva néz arra, aki nem tetszik neki, hanem semlegesen. Szerintem szimplán hülyének néztek a csajok és csak meglepődtek azon, hogy biztos kattos vagy.

febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ha egy átlagos vagy az alatti férfi megnézi őket, akkor ők is undorodva szokták jelezni, hogy nem jön be nekik a férfi."


Kétlem. Max. ha gusztustalanul bámulják, fixírozzák őket. Ezt nők nem szokták tenni.

febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

""igyekszem kerülni onnantól a tekintetét"


Én ezt is undorodva rám nézésként szoktam értelmezni, legtöbbször direkt mérgesen szoktak elfordulni és ezért veszem ezt úgy, mintha undorodna tőlem"


Nos, akkor valóban baj van a fejedben :D

febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
93%
Mese habbal. Eloszor ronda vagy, utana atlagos, majd kioltozve mr. isten, akit mindenki megnez. Kozben meg zokogsz, mint egy majom, hogy milyen sanyaru a sorsod. El kene menned egy orvoshoz ezekkel a mentalis problemaiddal, mert eleg komolynak tunik, igy leiras alapjan.
febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

"De én semmilyen jelét nem adtam és nem is gondoltam semmire. Miért nem lehet kedvesen, egymásra nézve kommunikálni? Olyan mintha ezzel jelezné, hogy undorodik tőlem és nem jövök be neki."


Nem körülötted forog a világ. Miért kéne egy eladónak jelezni a vevő felé bármilyen vonzalom meglétét vagy hiányát?

Nem ez történt. Eygszerűen csak bunkó az eladó, unja, utálja a munkáját, és általában így néz a vevőkre.

febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen azt tartod undorral való nézésnek ha félrenéznek a nők, azaz nem tartják veled a szemkontaktust. Hidd el ez nem undorral nézés, te vagy nagyon paranoid ahogy írták is már előttem. Manapság amúgy ilyenek az emberek, sok a rossz tapasztalata a nőknek, ezért nem tartják a szemkontaktust ha véletlenül öszenéznek valakivel, elkerülendő az esetleges félreértéseket, stb.

Sok férfi akkor tudná meg miért van ez, ha eltölthetne egy pár hónapot nőként ezen a világon. Akkor tapasztalnád meg hány olyan férfi van (aki nem olyan mint te) akit az gátol meg például abban, hogy rányomuljon kéretlenül egy nőre ha gyorsan félrenézel és elsietsz a helyszínről is ha lehetőséged van. Nincs ebben semmi rosszindulat vagy undor, csak sok rossz élmény miatti óvatosság az egész.

febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

14:12


"rányomuljon kéretlenül egy nőre"


Ha a férfiaktól elvárt a kezdeményezés, akkor a férfi előtte várja meg amíg egy nő megkéri, hogy nyomuljon rá, vagy ennek akkor hogy kéne kinézni?


Vagy csak az a férfi kezdeményezhet, aki neked tetszik és ennek jelét adod? De akkor meg te kezdeményezel végeredményben, és a férfi max csak megszólít.

febr. 22. 14:23
 48/55 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj veled hogy ilyen csajokkal kardozol a való életben is mint akikkel itt vitatkozgatsz, és itt is pont úgy kezelnek mint akik a boltban pl. Le kellene jönnöd a szerről és észrevenni a kevésbé szélsőséges viselkedésű csajokat, de ha szórakoztat akkor csináld csak. De az hogy tök ártatlanokra emiatt undorral nézel, vagy hogy, az mondjuk tényleg valami agybajt sejtet nálad, nem tűnik fel hogy azok nem ugyanazok?
febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

47

A nyomulás és a kezdeményezés nem ugyanazt jelenti.

Ha a semmiből azonnal a lényegre térsz és negatív fogadtatás után is folytatod, az nyomulás, sőt zaklatás.

Ha valami átalános témáról beszélgetsz és úgy érzed, kölcsönös a szimpátia, akkor elhívhatod randira. EZ kezdeményezés. Az esetleges negatív válasz utáni erőszakoskodás és győzködés viszont már nyomulás.

febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

"Férfiakkal azért nem lehetne ugyanezt a helyzetet eljátszani, mert ők nem néznének meg úgy, hogy akarnának tőlem valamit"


Nők sem. Te úgy lépsz ki az utcára, hogy mindenkiről eldöntöd, hogyan reagál rád. Elképzeled, hogy úgy néznek rád, hogy akarnak valamit, de nem akarnak.

febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!