Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők taszítónak vagy vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők taszítónak vagy vonzónak találják azokat a férfiakat akiknek gyerekük van egy régi házasságból?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
93%
Taszító. Nekem sincs és nem is akarok. Másét főleg nem.
ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
De a gyerek nyilván nem a férfivel él (a gyereket mindig az anya kapja)
ápr. 7. 15:01
 3/75 anonim ***** válasza:
88%
Szingliként nem kellett volna olyan férfi, akinek van gyereke, akkor sem, ha nem vele él.
ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig asz anya kapja. És hiába nem él vele, a gyereke, akivel hétvégenként van. És ott van a gyerek anyja és az egész ex anyós, após. Bocsi, de kizárt.

Nyilván olyan 40 felett már más a helyzet, amikor sokaknak van már gyereke, de én az első (és remélem utolsó) házasságpmat olyan férfivel akarom, akinek szintén az első és nincs gyereke.

ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:

Hát több mint 99%ban a nők kapják a gyereket ha perről van szó, akkor nem kaphatják meg ha súlyosan alkoholisták vagy ha nem akarják

De ez nem lényeg, köszönöm a válaszokat

ápr. 7. 15:18
 6/75 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is taszító, nekem sincs gyerekem
ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
93%

Leszarom ki kapja a gyereket és ki nem, nincs szükségem egyedülálló szülőre.


Ha egy apa normális, akkor sokat foglalkozik a gyerekével, törődik vele, fontos számára. Ez mind szép és jó, de nekem nem kell ez a csomag.

Viszont ha szarik rá, nem tölt időt vele, a gyerek nem "tényező" az életében, akkor meg egy patkány, akivel nincs mit kezdenem.


Így sem, úgy sem optimális a helyzet.

ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
66%

Rosszul tetted fel a kérdést! Sose kérdezzen már senki úgy hogy a "nők" vagy a "férfiak". Legalább a korosztályt kellene pontosítani. Vagy hogy elvált vagy szingli.


Ha 25 éves nőket kérdezel, akkor 99% hogy taszító. Ha elvált 45 éves nőket, ott már egyáltalán nem. Kérdésekre adott válaszokból a konzekvencia képet ugyanis pontatlan kérdésekkel így lehet torzítani.

ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
94%

"Hát több mint 99%ban a nők kapják a gyereket ha perről van szó,"


90%-ban nem is akarná az apa. Vége lenne a gondtalan életének, haverozásnak munka után, komoly karriernek. Helyette reggel és délután vinné, hozná a gyereket, mosna, főzne rá, ha nagyobb, tanulna vele, ha kisebb, játszania kéne vele. Nem, a legtöbb pasi ezt nem akarja.

ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
90%

"Kérdésekre adott válaszokból a konzekvencia képet ugyanis pontatlan kérdésekkel így lehet torzítani."


Így van, de nyilván a kérdező egy 25 évest szeretne :D

ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!