Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők taszítónak vagy vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők taszítónak vagy vonzónak találják azokat a férfiakat akiknek gyerekük van egy régi házasságból?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
100%
Rég elmúltam 25, de most is taszító, az is marad. Ennél csak az unoka a kiábrándítóbb.
ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok már fiatal pipi a 34 évemmel, de nem kéne gyerekes férfi. Akár vele van a gyerek, akár nincs.

Ha nincs vele, akkor is nyilván valamennyire kiveszi részét a gyerek neveléséből, ez pedig egy örök konfliktusforrás az exnővel.

Sógoromnak is van 2 gyereke az első házasságából, aztán nem egy hétvégét vagy nyaralást át kellett szervezni - a párja meg tűrje - mert az exnő most épp lepasszolná a kölyköket.

ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van gyerekem,de már nem kicsik.És igen,én sem akarom nèzni egy pasinak a gyerekeit mert semmi közöm hozzájuk.
ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha letojja őket magasról, és kb csak a "kötelező" hétvégéket foglalkozik velük, azt is csak tessék-lássék, vagy azt se, akkor az nagyon is taszító.

Ha foglalkozik velük, szereti őket, akár váltott felügyelet van (ebből is bőven kijut, ha tényleg mindkét szülő valóban akarja a gyerekeket), akkor oké.


Nekem is van 2 gyerekem, az apjuk rengeteget foglalkozik velük, jó apjuk. Nem adnám alább, még ha "új apuka", akkor is mit várhatnék el tőle az én gyerekeimmel szemben, ha a sajátjaira magasról tesz?

ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, kivel él az a gyerek, nem szeretném más gyerekét kerülgetni sem hétvégeken, sem ünnepnapokon, sem nyaralásokon. Nem kellene gyerekes pasi, 32 éves vagyok. Halál komolyan mondom, inkább maradnék egyedül, mint hogy ebben megalkudjak.
ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%
Engem taszít az, ha egy férfi apuka.
ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
51%

"A gyermekelhelyezési per azt jelenti hogy az apa és az anya bíróságra megy mert nem tudják eldönteni hogy ki kaphassa meg a gyerekeket"


Nem feltétlenül. Lehet a közös felügyelet is a vita tárgya. AMikor a gyerek ugyan az anyánál van, de apuka is minden fomtosabb döntésbe bele akar szólni, aminek sokszor semmi más oka nincs, csak anyuka életének a megnehezítése.

ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:

Igen szerencsére a felügyeletet nem veszik el olyan könnyen

Nyilván a gyerek az anyához kerül aztán az más kérdés hogy busszúból el tudja e venni a felügyeleti jogot is

ápr. 7. 18:36
 29/75 anonim ***** válasza:
14%

Álljunk már meg egy percre! Tisztázzuk már milyen nőkre gondolt a költő, mert megy kicsit kisiklott a vonat.


Eddig úgy jött le a kérdés, hogy minden férfi akinek gyereke van, elvált, az lője fejbe magát, mert egy undorító féreg, a nők utálatának az epicentruma. Egy kicsit azért járjuk már körbe a témát!


Szóval ha elvált, van gyereke, akkor már joga sincs ahhoz hogy ismerkedjen?


A másik variáció az lenne, hogy családos, házasságban él és nőket hajkurászik? Mert ebben az estben megértem a felháborodást.


Azért visszafelé is fel lehet tenni a kérdést, hogy mi van azokkal a nőkkel, akiknek gyereke van és szeretnének újra kapcsolatot. Taszítóak? Akasszuk fel őket? Undorítóak? Vagy ők már csodálatosak, minden férfi róluk álmodozzon?


Azért ezt a gyerekkel rendelkező férfigyűlöletet kifejthetnétek!

Főleg azok a nők, akiknek ugyancsak van gyerekük, ellenben az elvárásaik a szingli(gondolom 5-10 évvel fiatalabb) pasik lennének. Akkor ti milyen alapon ítélitek el azokat a férfiakat, milyen alapon gyűlölködtök róluk, amikor a sorstársaitok? Ez tényleg érdekelne.


Már csak kíváncsiságból végig pörgettem a padaam.hu-t. Elvileg ott elvált nők és férfiak ismerkednek zömmel. Fel is tűnt, hogy pl. a 40-45 éves nők 32-28 éves, gyerektelen férfiakkal ismerkednének. Ugyancsak megkérdezem, milyen alapon, vagy mit várnak egy gyerektelen férfitől a szexen, meg ideje korán való lepattanáson kívül. Vagy ők az 1-2-3 gyerekükkel mitől lennének vonzók egy jóval fiatalabb szabad férfi számára? Vagy ott tartunk hogy az anyukák is belemennek az egyik virágról a másikra repkedésbe? Én úgy tudtam hogy ilyeneket csak a "szemét" pasik csinálnak!


Vagy igazából már nem kell komoly kapcsolat, csak a vágyak kiélése?

ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
89%

"Azért visszafelé is fel lehet tenni a kérdést, hogy mi van azokkal a nőkkel, akiknek gyereke van és szeretnének újra kapcsolatot. Taszítóak? Akasszuk fel őket? Undorítóak? Vagy ők már csodálatosak, minden férfi róluk álmodozzon?"


Nekem nincs gyerekem, nő vagyok, nem kell apuka.


Viszont semmilyen nő sem kell. Ezt a férfiak reszortja osztályozni. Kérdező nőkről kérdezett. Nyugi.

ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!