Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők taszítónak vagy vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők taszítónak vagy vonzónak találják azokat a férfiakat akiknek gyerekük van egy régi házasságból?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
100%
Maga a gyerek ténye nem taszít vagy vonz, nem attól lesz a férfi taszító vagy vonzó. De - ahogy sok férfi bánik az új nőjével az ex és a gyerek ellenében, meg ahogy nem tudják kezelni a fúrogatást (mondjuk sok esetben benne is vannak vastagon, nemcsak elszenvedő felek)... hát nagyon végső esetben meg nagyon intenzív kémia és egy húron pendülés, lelki összhang esetén vállalnék be kapcsolatot olyannal, akinek gyereke van. És még olyan korban vagyok, ahol nem lehetetlen ilyet találni.
ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
0%

hiedelem:

CSALÁDFŐ titulus, az ezzel járó státusz

"vérvonal/név/örökség" hagyása


döntés:

gyerekvállalás

Azzal, hogy kilép a házasságból nem ez ellen dönt.


"Jó döntés lett volna ejakulálás előtt belegondolni, hogy akar-e gyereket. Felfogni, hogy minden aktusból lehet gyerek, és neki bedugás előtt van az utolsó szava."


Abban a helyzetben mivel nem volt még bizonyos ismeretek birtokában (gyerekvállalás árnyoldalai) ez számára akkor jó döntésnek tűnt. Ez soha senkivel nem fordult még elő a világtörténelem során, hogy később már máshogy látja a tapasztalatok tükrében?

A kettő nem függ össze, azzal, hogy kilépett a házasságából semmit nem árul el arról, hogy hogyan érez a gyerekvállalással kapcsolatban. A feleségével lett vége a kapcsolatnak nem a gyerekeivel.


"De akár jó apa, akár rossz, engem nem érdekel, mert apa."

Erre a gondolatmenetre írtam ezt: Nem tudom mit árul az el egy férfi személyiségéről, hogy ejaukált egyet és ezzel megtermékenyített egy nőt. Ennyi elég ahhoz, hogy apa legyen. Az, hogy ő most elvált semmit nem árul el arról, hogy milyen apa.

ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
0%

56. Mert te egy szellemileg és morálisan beteg családban, egy fogyatékos apa mellett nőttél fel, azért a világon bőven többségben vannak a normális férfiak. Ha a te világképed szerinti férfiak élnének, akkor a kereket sem találták volna fel. Az előember apádat meg anyád választotta, gondolom neki sem volt sokkal több esze, a szellemi korlátoltságod öröklött, úgy hogy élj ezzel a tudattal. A férfi gyűlöleteddel mondjuk jó helyen vagy, itt találsz magad mellé elég sok hozzád hasonló beteg elméjű nőt, akik úgy gondolják hogy a nyomorukért a férfivilág a felelős.


Légyszi, ne szaporodj(atok)! Köszönettel: a normális férfiak. Élj együtt egy előemberrel, azzal jól ki fogsz jönni, tudod, családi minta. :)

ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
91%

"A nők nagy része háztartásbeli ergo nem dolgozik ......... ez az általános és a ritkaság ahol mindkét fél dolgozik"


Melyik országban élsz?

ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
88%

"A nők nagy része háztartásbeli ergo nem dolgozik vagy is nyilván egy férfi tartja egy családot, ez az általános és a ritkaság ahol mindkét fél dolgozik"


Te a középkorból teleportálódtál ide?

És ilyen IQ gyenge emberek élnek. Nem tudom, trollkodsz-e, vagy tényleg ennyire sík hülye vagy.


Van nálad nagyobb gond is, mint a gyerek.

ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
100%

"egy gyerekes férfi úgy sem kap esélyt ha a nők lenézik"


Van egy csomó gyerekes elvált nő. Ismerkedj velük. Ne a huszonévesekkel. Ők nyilván nem egy elvált apukát akarnak.

ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
100%

62, nem értem, hogy miért magyarázol bele baromságokat abba, amit leírok.


Az egész válás témát te hoztad fel. Tudom, hogy az elvált emberek nem a gyerekeiket hagyják el, semmit nem mondtam, amiből ezt lehetne kihozni. Még egyszer, te hoztad fel. Én nem is említettem a válást.


Én leírtam, hogy nekem miért nem vonzó egy apuka. Simán azért, mert gyengének hat. Vagy az asszonykája vagy a többi kan befolyásolja. Vagy ostoba.


"Abban a helyzetben mivel nem volt még bizonyos ismeretek birtokában (gyerekvállalás árnyoldalai) ez számára akkor jó döntésnek tűnt."


Fenn van a neten rengeteg fórum, ahol a gyerekvállalás árnyoldala is le van írva. Aki ilyen idióta, azt nem tudom komolyan venni.


Felőlem legyen 5x elvált 5 gyerekkel, csak engem ne akarjon párnak. Mindkettőnknek van hely a világon.

ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

67, na mégis honnan jött fel a válás. Konkrétan az egész kérdés erről szólt :D A férfi szituációja az, hogy elvált és gyerekei vannak, és új kapcsolatot szeretne.


"A nők taszítónak vagy vonzónak találják azokat a férfiakat akiknek gyerekük van egy régi házasságból?"

várjál, súgok: Régi házasság!

ápr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:

"Régi házasság"


Vagyis a kérdező minden, csak nem fiatal. Rengeteg kisgyerekes elvált nő van a krosztályában, akiket biztosan nem fog ez zavarni.

Felesleges is ez a kérdés.

ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:

Eleve a kérdést lett volna jó úgy feltenni, hogy meg lett volna benne határozva pár dolog.


Milyen nőkről beszélünk? 18 évesek? 25 évesek? 35 évesek? 50 évesek?

Egyedül állók? Házasságban élők? Elváltak? Özvegyek?

Gyermektelenek? Gyerekkel rendelkezők? Örök utazók? Otthon ülősek? Dámák? Az otthon melegét szeretők? Minden férfi álma nők? Magasan kvalifikált nők?


Aztán milyen férfiról van szó? Esetleg a kérdező lenne a férfi? Akkor miért nem ír többet magáról? Alkesz? Drogos? Szexmániás? 8 általános? 5 diploma? ...


Szóval ez amolyan Móricka kérdés, mindenki azt gondol bele, amit gyomorból érez, így aztán teljesen értelmetlenné válik az egész. Semmire nem jó csak vitát provokál, átmegy személyeskedésbe, sértődésbe.


Egyébként meg tudod mi a válasz? Van akiknél igen, van akiknél meg nem. Most itt egy csomó ember kifejti hogy neki nem jönne be, vannak akiknél igen. Puff neki, megbáltozik ettől az életed vagy bármi is?


Ismerkedsz egy nővel, ezt a kérdést neki tedd fel!

ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!