Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők taszítónak vagy vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők taszítónak vagy vonzónak találják azokat a férfiakat akiknek gyerekük van egy régi házasságból?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
100%
70-esnek teljesen igaza van! Mivel minden ember más és más, plussz az élethelyzete is, mindenki másféle választ fog adni, de a legtöbb esélye a kérdezőnek gyermekes nőknél van. A másik nem elhanyagolható dolog, amikor mindig azt hallom, hogy a gyerekes nők könnyen találnak maguknak férfit. Igen ám, csakhogy azt már senki se teszi hozzá, hogy legfőképp csak alkalmi dolgot akarnak ezek a férfiak. Igazi, elköteleződésre, együttélésre hajlandó férfit nehéz találni. Persze, vannak sikersztorik, de ők a ritka kivételek.
ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:

A gyk-n a legtöbb ember megerősítő kommentekért jár fel. Nem a kérdésre adott válasz objektivitása a lényeg, hanem hogy ő melyik válasszal tud azonosulni.

Meg lehet nézni a lepontozott válaszokat bármelyik kérdésnél. Vékony vagy testes? Öreg vagy fiatal? Diploma vagy 8 általános? Itthon vagy külföld? Férfi vagy nő? Mindegy mit írsz, akik más elképzelésen vannak lepontoznak, mert hát az a fránya egó.


Majd akkor ugrik az ember egy szintet, amikor elfogadja azt, hogy másoknak más lehet a véleménye. Nincs jó vagy rossz vélemény, csak vélemény van, ami egyszerre két emberről árulkodik. Egy aki írta, egy meg aki olvasta. A sértődés, az ítélkezés, a lepontozás tökéletesen mutatja ki hol tart. 👍

ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
72-es, igazad van, teljes mértékben.
ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%

73. Jelenleg egy óriási változáson megyek keresztül, egy görcsös kiállhatatlan paraszt voltam itt a gyk-n, rádöbbentem lassan hogy amit akkor toltam az egy...


Nem fogadtam el azt hogy másnak jobb mint nekem, más mást gondol, csak a hiányra koncentráltam, felvettem az áldozat szerepet. Visszanézve borzasztó voltam. Elindultam már régebben egy úton, de nem haladtam túl jól, decemberben viszont megtaláltam azt ami berobbant mára. Teljesen máshogy látok mindent, most meg is ragadom a lehetőséget hogy elnézést kérjek mindenkitől akibe beleálltam! 🙏

ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 74-es! Változni és változtatni sosem késő, te most jutottál el ide, gratulálok a felismeréshez és az elhatározáshoz, hogy más légy. Az élet nem ad ugyanolyan lapokat, igen, másnak lehet jobb, mint neked, de vagyunk ezzel jó páran. Hidd el nekem sem egyszerű az életem, de erősnek és kitartónak kell lennem, bármi történjék is.
ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!