Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők taszítónak vagy vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők taszítónak vagy vonzónak találják azokat a férfiakat akiknek gyerekük van egy régi házasságból?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:

Dehogy van házasságban, mindenki jól értelmezte a kérdést hogy elvált és gyerekei vannak

Hát most a nők nyilván azt mondják hogy nagyon gáz én megértem, a gyerekes nők sem túl kapósak ami azt illeti bár nekik azért nyilvan sokkal könnyebb dolga van

Szerintem nem is vártunk mást a mai nőktől hiszen már más dolgokat tartanak értékesnek én ezekre a válaszokra számítottam csak kivancsi voltam

ápr. 7. 18:45
 32/75 A kérdező kommentje:
Nyilván egy gyerekes nő sokkal könnyebben talál valakit aki eltartja majd őt és a gyerekeit mint fordítva ezen én nem vagyok meglepődve, teljesen általános
ápr. 7. 18:47
 33/75 anonim ***** válasza:
100%

“ Eddig úgy jött le a kérdés, hogy minden férfi akinek gyereke van, elvált, az lője fejbe magát, mert egy undorító féreg, a nők utálatának az epicentruma.”


Mindenki a saját szűrőjén át értelmez, az hogy neked ez jött le az téged jellemez nem a hozzászólásokat, mert senki nem utalt erre.

A kérdező úgy tette fel a kérdést, hogy taszító vagy vonzó?


“ Szóval ha elvált, van gyereke, akkor már joga sincs ahhoz hogy ismerkedjen?”


Nem tiltja a törvény, ahogy a másik oldalon se, hogy ezalapjan szelektáljanak.


Attól még, hogy személy szerint én sem kezdenék gyerekkel rendelkező férfival, még nem utálom őket. Csak nem hiányzik az ami ezzel jár, pont.

ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
78%

"Nyilván egy gyerekes nő sokkal könnyebben talál valakit aki eltartja majd őt és a gyerekeit mint fordítva ezen én nem vagyok meglepődve, teljesen általános"


Nem tudom, milyen zsákfaluban élsz, de a nők eltartják magukat is, meg a gyerekeiket is. Pont apukák keresnek pótmamit saját maguknak meg a gyerekeiknek, mert sok nekik a szülőszerep.


Óvszert kellett volna húzni. Vagy nem elválni. Ha már értékekről papolsz.

ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:

Először is szerintem téged senki nem sértegetett úgyhogy te is viselkedhetnél

Másfelől ez nem rólam szól mint kiderült

A nők nagy része háztartásbeli ergo nem dolgozik vagy is nyilván egy férfi tartja egy családot, ez az általános és a ritkaság ahol mindkét fél dolgozik

ápr. 7. 18:57
 36/75 anonim ***** válasza:
84%
Itthon megélni egy fizetésből? Szép álom
ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
50%
Két kicsi gyerekem van, ha elválnék, nem keresnék komoly kapcsolatot, szétszexelném magam. Ha viszont mégis, akkor inkább hozzám hasonlót szeretnék. Én tudnám szeretni más gyerekét, ha ő is elfogadná az enyémeket, nyugodtabb lenne egy ilyen kapcsolat, mint egy mindenen hisztiző gyerekmentessel.
ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%

"...nyugodtabb lenne egy ilyen kapcsolat, mint egy mindenen hisztiző gyerekmentessel"


Az jó, mert gyermekmentest nehezen is kapnál. :D

ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 A kérdező kommentje:

Szerintem a 38-as teljesen oké

Ő tudná szeretni más gyerekét is attól függetlenül hogy "szetszedelné" magát, remélhetőleg a kettőt nem egyszerre xd

ápr. 7. 19:06
 40/75 A kérdező kommentje:

Jó persze a nőknek annyiban nehezebben hogy a gyerekek vele élnek

De azért egy gyerekes nő így is könnyen elkel de nem biztos hogy jó pót apjuk lesz csak úgy akárki

ápr. 7. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!