Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám hogy nem merek a pasimnál elmenni kakilni! Mit csináljak hogy oldódjon a gátlásom? A többi lány ezt hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
45%
Wááá xD
2010. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%
19 31 es vagyok. Nem tudom, miért van ez. Ha ő van nálunk, neki nincs ilyen problémája. Csak nekem...
2010. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
85%

egyszerüen...wc,ráülök,kijön aminek jönnie kell,és kitörlöm...

istenem,miért,a párod se mer előtted?

rám ráadásul párom be is nyit néha ha nem tudja hogy épp nem csak pisilek...

sőt,a wc a fürdő,és a szülői háló között van,szülők meg otthon szoktak lenni...

tudok szépen nemhangosan,utána meg van illatositó,meg ablak...

(én panelban lakok,párom wczését sztem szomszéd is hallja,mégse zavartatja magát...)


szokj le erről sürgősen,igy leélni egy életet elég sz@r lenne...

22/L

2010. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
98%
vigyél magaddal parfümöt vagy dezodort és fújd be a fürdőt és nyisd ki az ablakot... :D
2010. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy csinálom, hogy kijön aminek jönnie kell, és rögön utána lehúzom, hogy ne maradjon kellemetlen szag, és utána kényelmesen kitörlöm, majd azt is lehúzom. De egyébként sose csináltunk ebből problémát.
2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavart eleinte, de már nem :D Mindig féltem, hogy meghallja a csobbanást :D De inkább ez jöjjön mint a mentő nem?:D
2010. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
94%

Én sem merek nála :-D

Félek,hogy valami hangot adok ki,és az milyen kínos már.


Ma pedig nagyon kellett volna,de a suliba hamarabb beértem,és ott intéztem el :-D


Amúgy tudom,hogy ez nem normális,dehát egyszerűen tényleg nem megy....


18/L

2010. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
100%
Előző barátomnál pár hónap után már mertem... de mindig megkértem, hogy ne járkáljon a wc előtt, menjen be a szobájába és csukja be az ajtót. ő volt az első komoly kapcsolatom, azt hittem a további kapcsolataimban ez már nem lesz többet gond. hát a francokat nem... a mostani barátommal pár hónapja vagyunk együtt, de inkább meghalnék minthogy elmenjek náluk wc-zni... egyszerűen képtelen lennék, de néha már nagyon szenvedek. ráadásul ő az a fajta pasi, aki imád ezzel poénkodni, hogy áhh a nők nem szarnak, ugye te se babám?:D hát ezek után gondolom el tudjátok képzelni, miért vannak gátlásaim.
2010. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
100%

21:20-as vagyok


Jajj az én barátom is ezt mondja,hogy a lányok nem kakilnak és nem pukiznak :-DD

Nahát,ezek után esetleg meghallja,hogy egy kiadósat alkotok a WC-n....


Nem mernék a szeme elé kerülni.


Kell valami hülye indok,hogy lelépjen pár percre a lakásból :-)

2010. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes,hogy ennyi lánynak van vele baja,nekem soha nem volt.. Ha szeretek valakit akkor elfogadom,ő is engem és teljesen természetes minden köztünk. Nem kell bejelenteni,egyszerűen kimész WCre,elvégzed a dolgod,aztán gyorsan egy flush,légfrissítő,és egyszerűen ennyi.

Mi lesz ha együtt mentek nyaralni?:D Ez nem normális,próbálj meg rajta változtatni.

2010. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!