Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám hogy nem merek a pasimnál elmenni kakilni! Mit csináljak hogy oldódjon a gátlásom? A többi lány ezt hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim válasza:
36%
Kimered rakni a kérdést az oldalra,de szarni meg nem mersz a barátod előtt,hát ez elég szomorú...
2010. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
80%

Próbálj viccet csinálni belőle mondjuk: " Sietek mert már rajzol a vége" remekül oldja a feszültséget.

Én szartam már: A haverok többségénél, a rokonok többségénél, barátnőnél, buszon(különbusz volt azért), vonaton, iskolában, a nyelvvizsgám helyszínén, a vezetésoktatásom helyszínén, gyerekméretű vécébe az unokaöcsém ovis valamijén, meg persze itthon. A legjobb az volt, mikor egy álló vonatban szartam, ilyen régi tipusú volt, ami egyből a sínek közé engedi.

21/F

2010. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
84%

Én nem csinálok ügyet belőle...a második randinkon már az otthonukba vitt, egész hétvégén ott voltam. És szombat reggel kaja után fogtam magam, beköltöztem a fürdőszobába és szartam egy jó nagyot! :D Miért kell ekkora ügyet csinálni ennek? Attól félsz, hogy a palid kiábrándul belőled, ha kiderül, hogy Neked is van emésztésed? :DDD Én nem szenvedek "idegenhelyennemtudokszarni"-szindrómában, bárhol megszabadulok a béltartalmamtól :DDDD Az egészségem, a közérzetem fontosabb :D Mi nagyon lazák vagyunk a Párommal, simán fingunk egymás előtt is akár :D

Ha nem akarsz egész nap hányingerrel, puffadással küszködni, kedves Kérdező, akkor menj el vécére, tojd ki Magad! :D Nem értem, hogy más csajok miért csinálnak ebből akkora problémát...a székletürítés minden olyan embert érint, aki táplálkozik-feltételezem, hogy Te is. :D


24/L

2010. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
31%
szarj a szájába.:OO
2010. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
25%

Normális választ kérsz??

Nem tudtad, hogy amilyen a kérdés olyana válasz?:)))

2010. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
90%
Lányok, lányok. Egyik költő akinek nem emlékszem a nevére írta meg versben, hogy az igazi szerelem olyan, szereted a párod amikor nemrég hányt, egyéb végtermékeitől szabadult meg, betegen fekszik. Ha kell, nyugodtan menj el náluk is wc-re, a barátod is ember, és nála büdösebbet valószínüleg nem fogsz tudni csinálni. :D
2010. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
67%
Én csak simán közlöm vele, hogy "szívem, besz*rok" :D Nálunk ez nem probléma, nagyon nyitottak vagyunk egymással.
2011. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok nő, hölgy, azért szenved ebben a fóbiában, mert túl tökéletes akar lenni a párjának. Végülis a pasik várják el hogy a nők úgy viselkedjenek mintha nem is emberek hanem valami felettes lények lennének akik, alig esznek, nem wcznek, nem finganak csak szépek, okosak(persze ez sem kötelező), és jól szexelnek...

Sajnos meg tudom érteni a kérdezőt, a legjobb megoldás a hangos zene, mosógép, vagy hasonló zajos dolog bekapcsolasa, az oldja a gátlást..

2011. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
100%

Korábban azzel én is így voltam, de ha valakivel komolyan együtt vagy, több időt töltötök együtt, nem lehet gond.

Ha szerete, akkor akkor is szeret, ha a lehető legeslegrosszabbul sül el a dolog - hangok és szagok tekintetében is. Ha meg nem, megette a fene ezek nélkül is az egész kapcsolatot.


Egyik ismerősöm mesélte egyszer, h a nyaralásonm vmi furát ettek és csak neki (lány) csapta el nagyon a hasát. Egy frissebb kapcsolat elején jártak és egy nagyobb hostelben szálltak meg, ahol 1 emeleten 1 WC volt. Az ő emeletükön vmiért nem tudott bejutni. A csaj meg nem akart másik emeletre menni egyedül éjszaka és felkeltette a barátját, aki végül ott várta végig a dolgot az éj csendjében az ajtó előtt. 2 rossz közül a kisebbet választotta.


Kiállta a kapcsolatuk a próbát...

23L

2011. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
16%
Én meg szoktam enni a kakit. nyami.
2013. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!