Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám hogy nem merek a pasimnál elmenni kakilni! Mit csináljak hogy oldódjon a gátlásom? A többi lány ezt hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
77%

Olvashattad, hogy a fiúkat is zavarhatja. Természetesnek természetes, de teljesen jogos a diszkréció igénye.

..Szerintem sokkal taplóbbak azok, akik nagy dobra verik, ebből csinálnak beszédtémát, ordenáré poént - és azok inkább férfiak szoktak lenni, nem nők.

2010. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
79%

Csövi csajszik.

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én most voltam szülni egy jót. Egész nap húst ettem hússal, ez fel is fújt, már kora este óta bántott a dolog, de most vettem a fáradságot, hogy szarjak egy jóízűt.

Úgy láttam olyan 6,7 Curac-os volt, a nagyobbik darab mert kettétört, mégpedig szép kis göcsörtös hurka lett volna belőle, és egyben lett volna vagy 9,25 Curac is a maci. De úgy néz ki a sok hústól képződött gáz - amit délután óta nem győztem kifingani - kiszárította így amikor megtekertem a végét mielőtt zárt volna az ánuszrózsám, eltörte. De jobb mintha bennszakadt volna, utána meg úgy kell kierőlködni. Azt nem szeretem.

De ha nem is tört volna el, az sem lett volna rekorder, de azért jól esett ahogy csúszott ki és éreztem, hogy megkönnyebbülök.

És az a jóféle zamatos gurgulázós fingharsona az elején egy recsegvefingós elnyújtott levezetéssel. Na azt, a gatyámat rá, hogy 3 emelettel alattam is végigélvezhette a lakóközönség. :)

A bukéja a sok hústól enyhén penetráns, de a kissé édeskésen lekerekedő aromalöketek kellemessé tették a dolgot. Így nem is siettem kifelé, még élveztem kicsit a zamatát, meg találtam egy új auto-motort is. B@szki hogy megszépült a Hyundai Sonata.

Komolyan mondom mire kikunkorodott a teljes kolbász egészen szépnek kezdtem látni. Bár lehet a két koreai csajszi tett rá az összhatásra. Na eltértem a tárgytól. Sajnáltam lehúzni mert olyan szép volt a színe meg egész trükkös, világos hígfosbarna színű alapon a jelentősebb epetermeléstől párducmintázatú sötétlő tetejű göröngyök.

Néha elérzékenyülök magamtól, hogy mi mindent tudok kiadni magamból. Csodálatos dolog a szarás, én mondom egy élmény, de főleg egy egy ilyen nagy zabálás után, mint a mai is volt.

Na kedves egészségemre!


Ja csajok nem kell úgy parázni, max vezessétek fel a témát hapsitok előtti fingással. Nem lesz gáz. Vagyis gáz az lesz, de értitek, na! :)

2010. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
89%
2010. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
79%

South Park 11. évad 9. rész

Még több szar (More Crap)

[link]

Stan apja Randy az eddigi legnagyobb szart tolja ki Soutparkban. De vajon, hogy keveredik ebbe Bono? Miért olyan nagy hévvel hajtja a kitüntetéseket?

KIDERÜL!

2010. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
83%
Mondd azt neki, hogy alig várod, hogy análisan magáévá tegyen, csak ehhez ki kell szaladnod előtte a vécére felkészülni. Biztos nem fog ellenkezni. :D
2010. márc. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem mersz elmenni wcre, mi ciki van ebben?Ez is az élet része, természetes, nem kéne senkinek szégyellnie mások előtt, főleg nem a párja előtt.
2010. márc. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
97%
23:41-esnek üzenem hogy egy beteg állat:D
2010. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
95%

ma 09:16


Szerintem is!

2010. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
89%

tegnap 22:36


A sz@rás nem egy nyilvános rendezvény, te szegény! Máskülönben a klotyó nem lenne eldugva egy külön helyiségben! Attól hogy valami természetes még lehet magánügy, és nem kell azt mindenkivel megosztani!


Mindenki azzal jön hogy természetes. Persze az, de a jólneveltség azt diktálja hogy ez maradjon magánügy és ne kényszerítse rá a másikra.

2010. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
96%

19:14! 09:16os vagyok:)

örülök h osztod a véleményemet:D

2010. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!