Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám hogy nem merek a pasimnál elmenni kakilni! Mit csináljak hogy oldódjon a gátlásom? A többi lány ezt hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
87%

23:41-esnek üzenem hogy egy beteg állat:D


Kikérem magamnak ezt a hangnemet.

Én szellemileg csökkent képességű vagyok, és mentálisan kihívásokkal küszködöm, de hogy beteg, meg állat.

XD

Na jó csak hülyülök.

Písz

2010. márc. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
78%

Előző pár jóképeségű hülyének.

Indiában pl, tisztátalan dolognak számít így a házban nincs is WC. Megőrülnének a gondolattól.

Cserében jobb módúaknál kint van budi más csak szarik egyet a földre aztán elkaparja (akár az utca szélén!!!), vagy még azt sem.

2010. márc. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
96%
Nem szorosan kapcsolódik ide, de tulajdonképpen meg tudom érteni a problémátokat. Nekem a vizeléssel szokott gondom lenni, ha nem végezhetem teljesen nyugodt körülmények között. De nemcsak a partner lakásán, hanem úgy egyáltalán sehol sem bírom, ha a vécé előtt járnak-kelnek, meg fennhangon beszélgetnek közben, ilyenkor egyszerűen nem tudom elernyeszteni azt a bizonyos izmot, ami visszatartja a vizeletet. Amúgy pasi vagyok, és a fentiek fényében mondanom se kell, hogy a piszoárokat is utálom, nyilvános helyeken nálam csakis a fülkék jöhetnek szóba.
2010. márc. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
89%

Az a kommentelő vagyok aki a beteg állat kommit írta.Ezúton megkövetlek és én kérek elnézést XDXDXDXD

De akkor szerintem neked fenn lehetne tartani egy helyet abban a bizonyos intézetben.De am csak hülyülök.Jó flesh volt a kommid:)

2010. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
89%

A válasz megírásának időpontja: ma 09:27

Nyugi barátaim már béreltek egy aranyos szobát. Kellemes finom puhításokkal a padlón és a falakon, finom vajszínű bőrborítással pihe-puha matraccal a földhöz rögzítve. Kellemes lenge tógával... :D

2010. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
87%
19:23---> Gratulálok nekik:P
2010. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 csodafarkas válasza:
89%

[link]


Híres lettél bazeg...

2010. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
89%
Most nagyon jót röhögtem 1-2 kommenten. XD Köszönöm! :D
2010. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim válasza:
67%
eszméletlen az a komment:DXD
2010. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
67%
biztosan ő a kaki.hu szerkesztője:D:D
2010. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!