Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám hogy nem merek a pasimnál elmenni kakilni! Mit csináljak hogy oldódjon a gátlásom? A többi lány ezt hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
70%
Szarj be!
2013. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
55%
betegek vagytok.
2013. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 cetka0 válasza:
100%
Szerintem ha nagyon kell meny csak el nem fog utàlsz érte.
2017. márc. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
76%

Én idáig szinte bárhol tudtam ,viszont tesóm egy nagypolgári lakásban szobabérlő milliomos 60+os de 40nek érzi magát a főbérlője. Na ott nem merek..inkább átmegyek a szemben lévö üzletközpontba bármilyen koszos is...

Poén festik a fürdö wc együttest mire elolvastam a válaszokat ihletett kaptam.

2017. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
55%
A 7 év alatt még mindig nem tudsz egy normálisat szarni a csávódnál?
2017. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
55%
Gondolj arra ha sokáig tartogatod pattanásos leszel...a méreganyag nem tud távozni visszaszìvódik.
2017. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim válasza:
Menjd kakázni nyugodtan szivem <3
2018. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
próbáljátok ki a popsi szexet...utána nem lesz ilyen gondod.
2018. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
52%
Én sose mertem pedig 4 évig együtt voltunk. Max akkor mentem kakilni ha már iszonyatosan kellett és tudtam,hogy azonnal kijön belőlem :D Szóval pisinek álcáztam . ÉN soha nem hoztam fel neki ezt a témát,de ő sem nekem. A mai napig nem tudom,hogy tudnám ezt közölni egy kapcsoaltomban is,hogy nekem most nagy wc-zni kell. Pukizás is soha ,de soha nem fordult elő nálam,bár azt még magányomban is halkan csinálom.
2018. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim válasza:
100%
Egyszer vendégek voltak nalunk es mar elmondhatatlanul kellett, de nem mertem elmenni... Szoval inkabb visszatartottam... Es amikor mar annyira kellett, h izzadtam, anya kérdezte mi a baj, én meg mondtam hogy semmi, csak melegem van. Aztad lesapadtam, es mondtam hogy mundjart jövök. Ra se bagoztak h elmentem, igy hat beszaladtam a wc-be, es leírhatatlan érzés volt megkonnyebbulni XDD ez leírva eleg hülyén hangzik de hat van ilyen xdd Es kihallatszott de nagyon es ja :$ De igazabol jot röhögtünk az egeszen utolag... A vendégek meg mar el is felejtettek. Na szval nincs mitol tartani kajak... Menj el nyugodtan. 17L
2019. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!