Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám hogy nem merek a pasimnál elmenni kakilni! Mit csináljak hogy oldódjon a gátlásom? A többi lány ezt hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
89%

Nálam idő kérdése, eddig a féléves kapcsolatomban mertem. De azért csak ha nagyon muszáj volt, akkor mentem el.:)

Jelenleg nincs ilyen problémám.

2010. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
91%

midet szégyelled? : DD

majd befújsz utána .. XD

2010. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
88%

Jelenlegi barátomhoz közel lakom, így nem kell, hogy napokra összezárva legyünk, jó is ez így. Exemmel viszont különböző városokban laktunk. Volt, hogy reggel leküldtem a boltba :), vagy elment cigizni (a dohányzó erkély a lakáson kívül a folyosóról nyílt, messzebb volt) és akkor igyekeztem elintézni. Jó volt, hogy a fürdőszoba egyben volt a wc-vel, így nem is vt egyértelmű, miért vagyok bent, egy idő után ugye a zuhanyzás hallatszott. Másutt viszont szemben vt a testvérei szobájával, és az ajtót nem lehetett csukni! Ráadásul az anyja sosem mulasztotta el ilyenkor megkérdezni jó hangosan: "Van valaki a wc-ben?" (holott látszott a villanykapcsoló kívülről) Na az szar vt :S

Javaslom, viselkedj természetesen, beszélni se kell erről, vagy ha kérdezi, hova mégy, megmondod, hogy ki, mindjárt jössz. Esetleg előtte kapcsolj be tv-t, rádiót, vagy zenét, vagy úgy intézd, hogy eleve szóljon, és csukd be az ajtót, de ebből se csinálj nagy felhajtást, próbáld természetesen. Ha van a wc mellett csap, azt is folyathatod rövid ideig. Ha természetesen viselkedsz, és nem szégyelled magad össze-vissza, nem akarsz elsüllyedni, ő is nagyobb eséllyel veszi természetesnek. Ezen nem múlhat semmi. Ha a barátod is lazán elmegy, amikor ott vagy és nem csinál ügyet, akkor pláne te se!

2010. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
79%
Én sem megyek el barátnőmnél. Valahogy gáznak érzem, van ez így. Sőt, rühellem, ha egy lány erről beszél, de fiúnál sem szeretem, és rá is szoktam szólni olyankor a környezetemre. Ez mégis magánügy, azt hiszem, nem közbeszéd tárgya. Szóval én is hazaviszem:D.
2010. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
93%

Ugye, remélem, nem ilyen a helyzet [mint a videóban]?

http://www.youtube.com/watch?v=GxxsP7VWVN8&feature=fvw


Ha szeretitek egymást, elfogadjátok az ilyesmit is. Szerintem nincs benne szégyellenivaló. Ha nem ücsörögsz fél évig a klotyón, gyorsan lehúzod, akkor semmi probléma nem lehet az ilyesmiből. :)

Persze, kicsit fura, de a folytonos hasfeszülés meg érthetetlen szenvedés borzasztó.

2010. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
30%

Kb. fél év után mertem náluk kakilni.

És náluk szartam életemben a legnagyobbat!

Meg is mutattam neki utána, és azt mondta rá, hogy aranyos! Nem viccelek, mi ilyen közvetlenek vagyunk...

2010. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
80%
nyomjál egy kis ricinus az mindent megold :)
2010. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Illetve nem normális csak gyakori. :D A páromnak is kell egy év mire megszok egy helyet. :)
2010. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen gondjaim.Főleg hogy a pasim egy mókamester volt és mindig ugratott.Talán a másfél éves kapcsolatunk alatt 2-3x volt náluk nagy dolgom:)Ha csak tehettem hazavittem:)Otthon a megszokott közegben jobb volt:)
2010. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
26%

Olvasom a lányok válaszait.

Hát ti totál hibbant p!csák vagytok.

Tudjátok hogy a szarotok büdös ezért nem mertek csak elbújva intézni egy normális biológiai folyamatot, mert nehogy rátok vetüljön hogy TI is büdöset kullantotok.

Agyam eldobom.

Az ilyen varrja be a seggét és repedjen szét a szarától bazzeg!

2010. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!