Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem független és válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem független és válaszol privát üzenetre az mit keres', milyen ok vezérli erre az oldalra?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy mi az általános vélemény és mi a valóság.

Nemeteket,korotokat ha lehet így ismeretlenül kérni..



#párkapcsolat #kérdező #nem független választ adók #rossz (?)
2017. jan. 22. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk viccesek az olyan emberek, akik elküldenek a búsba, megátkoznak, anyáznak stb. amikor teljesen normálisan megírom a levelkülre, hogy van párom, nem szeretnék ismerkedni. Ha meg nem válaszolok, akkor azért vagyok bunkó.

Na ezeket én nem értem

2017. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
97%

Hát, amikor beregisztráltam 200 évvel ezelőtt, nem azért tettem, mert társat kerestem.


Kapok üzeneteket, megírom, hogy nem ismerkedem, aztán számon kérik, hogy miért nem, vagy pszichoanalizálnak, hogy de, társat keresek a lelkem mélyén.


Ha kint lett volna, hogy "amit máshol nem mertél... és találj társat", soha nem regisztráltam volna.

2017. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:

Nem írtam "társ keresésről" semmit:)

A függetlenek meg had ismerkedjenek...

A nem függetlenek válaszai érdekelnek,már olvastam igen jó választ is.Köszönöm.

2017. jan. 22. 10:57
 14/63 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán a kérdésfelvetést sem értem? Miért ne válaszolhatnának, hol van az leírva, hogy ez társkereső?
2017. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
13%
# 11: Senkit sem érdekel, hogy van párod. legyen, ennyi. Most ez jó vagy rossz azt ti tudjátok.:)
2017. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
97%
15.: akkor írom meg, hogy van párom, ha valaki ismerkedési szándékkal ír. Szerintem akkor nagyonis érdekli, hogy nem érdemes folytatnia a dolgot
2017. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
96%

Nem társkeresőnek van meghirdetve az oldal, amikor szingli voltam, akkor sem ezzel a céllal voltam itt. Privátokra ritkán válaszolok, de pl az ismerkedősekre nem szoktam, csak a semlegesekre.

Úgy általában pedig azért vagyok itt, mert jó itt elütni az időt, mikor nincs más dolgom.

2017. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
97%

Nem olvastam el a válaszokat, de miért ne lehetne valakivel beszélgetni? Ez nem (szex)társkereső oldal, ha nem tűnt volna fel :)


43/N

2017. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
97%

nem társkereső.

A privátra meg illik válaszolni, pl 4 napja egy ember fázott a családjával mert tönkrement a kazánja..

azért, mert van párom most ők fagyjanak meg, hiába tudom a megoldást ?


Sajnos nem értem az összefüggést, ezért inkább megválaszoltam neki, 2 óra mulva irt hogy nincs árviz helyette van meleg, kazán nem kapcsol le és köszöni..


Valamit rosszul csinálok ?

2017. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
95%

Ha meg valaki ismerkedni akar, akkor befejezem a beszélgetést.

Még az előző vagyok.

2017. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!