Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem független és válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem független és válaszol privát üzenetre az mit keres', milyen ok vezérli erre az oldalra?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy mi az általános vélemény és mi a valóság.

Nemeteket,korotokat ha lehet így ismeretlenül kérni..



#párkapcsolat #kérdező #nem független választ adók #rossz (?)
2017. jan. 22. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:

No az ismerkedéssel kapcsolatban csak annyit,hogy az sem mindegy milyen céllal...mert munka helyen is kialakíthstsz baráti viszonyt fiatalabbal-idősebbel skkor is ha nem vagy független.Azért ha valaki rám ír nem képzelem be magamnak,hogy röktön "meg akar ugrani".

Talán csak a tapasztalataim érdeklik.

Pár mondat után úgy is kiderül.

2017. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
95%
30.: felesleges engem elemezgetned, mert nem ismersz, de ennek szívből örülöl, hogy itt nem ismerkedsz, akkor remélhetőleg nem kell ettől tartania senkinek
2017. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

Én is válaszoltam már párszor privát üzenetre, és nem kerestem semmit/senkit. Pl. konkrét eset..hasonlót átélt történetet írt le az illető amiben nekem is volt már részem. megírtam az ezzel kapcsolatos tapasztalatomat, véleményemet. priviben rám írt,részleteket kérdezett.

Magamról konkrét dolgot nem szívesen írok, bizalmatlan vagyok, és nincs is arra szükségem,hogy itt ismerkedjek. viszont abban nem látok semmi rosszat, félreérthetőt ha párkapcsolatban élőként privát megkeresésre válaszolok. Ezt még a pasim is tudja, időnként ugyanis mesélek történeteket.


Egyébként nem csak ebben a kategóriában feltett kérdésekre szoktam válaszolni, gyakrabban teszem ezt a foglalkozásomból eredő kérdésekkel kapcsolatban.


Ennek az oldalnak rengeteg előnye, de legalább annyi hátránya is van. aki ismerkedni szeretne, akár ismerkedhetne is, aki nem, az meg tudja tenni, szabad választása van mindenkinek erre.

2017. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
2%
Nem kell. A hozzád hasonló ostobáknak meg főleg nem.
2017. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

#Eszméletlen,hogy egy kérdésen belül is képesek vagytok összekapni'.

De a vita is vélemény megnyilvánulás,csak finoman.

Köszönöm az új válaszokat, annak aki nemet vagy kort is írt duplán.

2017. jan. 22. 11:44
 36/63 anonim ***** válasza:

Beszélgetek emberekkel, olyan dolgokról, amik érdekelnek. Segít megérteni a másik nemet, ha beszélgetsz velük és az anonimitás miatt van esély, hogy egy-két őszinte választ is kapj.

Mi mindketten aktívan használjuk az oldalt.

2017. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
2%

"#Eszméletlen,hogy egy kérdésen belül is képesek vagytok összekapni'. "


Látod, hogy az írásaiból is hogy süt az ostobaság és a magamutogatás. A párja biztos kamionos és eltűnik hetekre ő meg unalomból illegeti itt a pcsáját. Na ilyen nők vannak itt zömével. Ilyenekkel lehet nagyon megjárni.

2017. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:
# 36 -Jó,ezt hallani.Pozitív hozzá állás.
2017. jan. 22. 11:47
 39/63 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy hasznos válaszadó leszek számodra, mivel független vagyok.😊 A véleményem viszont én is letudom írni.

Lassan egy éve vagyok az oldalon, de nem ismerkedési szándékkal.Csak érdekelnek azok a kérdések, amiket máshol nem mernek megkérdezni.Ez az oldal szlogenje is.Arról nem beszélve, hogy nehezen tudnék itt ismerkedni, mivel kevés korombeli válaszadó található itt.Több a nagyon fiatal.Próbálkoztak nálam, de 42 évesen már nem vagyok fiatal a huszonévesekhez.😊 Inkább segítő válaszadás az, ami motivál az ittlétre.Bár itt nehéz 100%-os választ adni, sokaknak reflexszerűen a piros kézen leledzik az ujjuk.😃 Nem pontozok senkit, mivel mindenki más véleménnyel rendelkezik, eltudom fogadni, ha más nem is.Abban sem találok kivetnivalót, ha kapcsolatban élők is itt vannak.Azok közül sem mindenki használja tilosban járási lehetőségre.

2017. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
Olyan hobbim van, amit kevés nő űz, így abban a témában szívesen beszélgetek mással.
2017. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!