Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem független és válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem független és válaszol privát üzenetre az mit keres', milyen ok vezérli erre az oldalra?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy mi az általános vélemény és mi a valóság.

Nemeteket,korotokat ha lehet így ismeretlenül kérni..



#párkapcsolat #kérdező #nem független választ adók #rossz (?)
2017. jan. 22. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
5%

Úgy gondolom a nem függetlenek nagyrésze nő itt az oldalon,kíváncsiság stb,van pár férfi vadász"-fiatalabb nővel kalandot keres.

Egyedül álló férfi aki ismerkedne gyakran kapcsolatban lévő nökkel is nem csupán barátság céljából.Független csajok idősebb egzisztenciával rendelkező férfit keresnek szabadidő hasznos' eltőltésére.Biszexek és homokosok "házas is".

Sima trollok,humorzsákok'.

Van itt felhozatsl kérem szépen állszentek és őszinték egyaránt.

/N

2017. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
97%

Nem minden privát üzenetre válaszolok, csak ami a témához kapcsolódik.

Alapvetően ugyanis EZ a privát üzenet célja: meg tudsz kérdezni/beszélni valakivel olyan témákat, amit a nagy nyilvánosság előtt nem akarsz.


A privát nem azért van, hogy lehetőség legyen ismerkedni. Más téma, hogy sokan erre használják, sokan pedig arra, hogy sértegetni és fenyegetni tudják azt, aki nem az ő szájízük szerint válaszol.

2017. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
95%
Alapvetően nem társkereső az oldal, így nem értem, hogy semleges témában miért ne lehetne valakivel pár levelet váltani, amiben akár tanácsot ad az egyik fél a másiknak.
2017. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

#22 Teljesen egyetértek.

Köszönöm ha írtok még akár konkrét esetet is.

2017. jan. 22. 11:16
 25/63 anonim ***** válasza:
100%

Van egy felhasználó, aki rendszeresen ír nekem levelet a hozzászólásaim alapján, hogy szívesen megismerne stb. A sokadik ilyenre megírtam neki, hogy nagyon kedves, de van párom, nem szeretnék ismerkedni.

Erre visszaírta, hogy jajjj, hát honnan veszem, hogy ő ismerkedni akar, milyen ciki már, hogy egyből ezt gondolom, neki ez eszébe sem jutna. Ráhagytam, hogy ok.

Azóta is kapok tőle ugyanolyan leveleket, hogy barátnőt keres, ismerkedne... Azokra már nem válaszolok.

Mit kellett volna mégis tenni szerintetek? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2017. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
15%
Sok idióta van ezen az oldalon ez az ami biztos.
2017. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:

Tapasztaltatok olyat,hogy egy nyomulni vágyót letiltottatok,majd más névvel visszatért?

Vagy más furcsaságot?

2017. jan. 22. 11:22
 28/63 anonim ***** válasza:
8%
Olyat már tapasztaltam, hogy egy nő azt írta vissza, hogy van barátja, holott nem az volt a kérdésem.:) Mert ahelyett, hogy válaszolnak rendesen sokszor rányomják reflexből, hogy van barátom, van barátom, blabla...Holott nem is ez volt a kérdés.:D
2017. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

28.: saját magadnak mondasz ellent. Az első oldalon még ezt írod:

"ÉS miért nem társkereső? Mert pár okos felhasználó itt megmondja a tutit? Főleg az olyanok mondják, hogy nem társkereső, akik már kapcsolatban vannak. Nem kell velük foglalkozni."


Magyarul mégiscsak ez a szándékod, a következő levélben már ismerkednél. Tehát jobb, ha megírják neked, hogy van párjuk, ha eléggé látszik, milyen célból írsz

2017. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
11%

# 29:


Nem mondok saját magamnak ellent.:) Te viszont nem tudod miről is írsz. Elképzelhető, hogy szeretnéd, ha ismerkedni akarnának veled... Nőkben amúgy ez benne van, hogy hiába van már párjuk igénylik, hogy ismerkedni próbáljanak velük a férfiak, mert jót tesz az önbizalmunknak na meg a lelküknek, ha valakit visszautasíthatnak.


Régebben próbáltam itt ismerkedni, de nagyon megégettem magam egy szeretethiányos idióta nővel. Lelkileg és anyagilag is padlóra tett azóta viszont nem kérek az itteni nőkből köszönöm! :) Főleg miután 1-2 ről láttam olyan képeket, hogy még bottal sem piszkálnám meg őket.:) Érdekes így, hogy nem ismerkedek még FB-on is irt rám nő, hogy tetszem neki. Valahogy mikor az ember nem keresi a lehetőségeket pont akkor talál rájuk. Minden férfitársam arra buzdítom, hogy akinek van egy kis becsülete az hagyja az itteni nőket a picsbe!

2017. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!