Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem független és válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem független és válaszol privát üzenetre az mit keres', milyen ok vezérli erre az oldalra?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy mi az általános vélemény és mi a valóság.

Nemeteket,korotokat ha lehet így ismeretlenül kérni..



#párkapcsolat #kérdező #nem független választ adók #rossz (?)
2017. jan. 22. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

# 48- Ha az elvet nem is az őszinteséget értékelem....

Az egyenes beszéd fontos!


# 49- Laza és vagány komment:)


Az oldalon csupán a nők és férfiak közötti macska-egér harcot nem értem...A ki az értékesebb nem "címért" való küzdelmet.

2017. jan. 22. 12:58
 52/63 anonim ***** válasza:
62%

Nekem előfordult már, hogy nagyon jó hangulatban ellevelezgettem egyik-másik itteni felhasználóval. Általában, ha olyan jellegű a kérdés, akkor már válasznál le szoktam szögezni, hogy van párom, de levélben mindenképp.

Ettől függetlenül nem gondolnám, hogy tiltott lenne értelmes beszélgetéseket folytatni másokkal. :)

Mondjuk én viszonylag ritkán válaszolok privátra, pont az anonimitás miatt, de ha valakinek értelmes kérdése van, akkor tök szívesen segítek.

Volt már többször, hogy rákérdezett a srác az X-edik levél után, hogy de miért válaszolok, ha van párom, aztán ezután volt, amelyik eltűnt, mert tényleg azt hitte, hogy lehet fűzni, de volt olyan értelmes is, aki bólogatott egy sort, és beszélgettünk tovább ugyanúgy.

Szóval összességében, én szeretek a kérdésekre válaszolni, és ha belefutok egy jó témába, arról szívesen csevegek privátban is, de nem pasizom. :)

26N

2017. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
16%

A "nem pasizom"-dologgal nem csak a saját lelketeket nyugtatjátok?

De ha például az otthoni pávrotoknál szebb és jobb rajongana értetek akkor is mindenki makulátlan maradna?

Nem lehurrogást szeretnék ki provokálni,csak őszinte választ.

30/F

2017. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
62%

#53-as


Én például, azért mentem hozzá a férjemhez, mert számomra úgy gondolom, hogy nekem ő a legjobb. Így az a kérdés, hogy mi lenne akkor, ha összefutnék nála jobbal...nem játszik, mert számomra nincs ilyen...


Ha még is előfordulna, nem, nem csalnám meg...egyrészt azért, mert szeretem, másrészt azért, mert tisztelem, harmadrészt azért sem, mert soha többé nem tudnék tükörbe nézni.


28N

2017. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem telefonok, hogy ha szebb és jobb, akkor lecserélem. Szeretet, kötődés, ragaszkodás, közös élmények - ezek mondanak neked valamit?
2017. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

#53 A beszélgetés nem egyenlő azzal, hogy bárkinek is alkalmat adnék arra, hogy rajongani kezdjen értem. Nincsenek félreérthető kijelentéseim, és attól, hogy valaki jó levelezőpartner, még nem fogom körberajongani, hogy milyen cuki pasi. Tulajdonképpen tökmindegy, hogy férfi vagy nő ül a "túlvégen", beszélgetni ugyanúgy lehet.

Mellesleg nem keresek és nem is találnék a páromnál szebbet és jobbat. :) Lehet, hogy nem tökéletes, de nem véletlenül választottam őt, és ki is tartok mellette.

2017. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

Ha dolgozok és kevés a vendég, akkor írok annak aki normális üzenetet küld. Attól, hogy van párom, miért ne beszélhetnék másokkal? Nem új párt keresek itt.

26l

2017. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Én csak azért járok ide hogy röhögjek a sok idióta kérdésen, és szerintem a legtöbb felhasználó is így van ezzel, most komolyan a legtöbb kérdést hogy lehet komolyan venni? Néha trollkodok is de hát hülye kérdésre hülye válasz jár. Aztán nagy ritkán találok olyat ami normális és engem is érdekel a téma, nekik segítek van hogy privátban is.
2017. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
61%

Általában 2 okból kapok privát üzenetet:

- egy adott válaszom után vagy a kérdező vagy más ír még nekem priviben valamit, illetve kérdez tőlem valamit a problémájával kapcsolatban.

- szimplán ismerkedési célú üzenetek


Az elsőre szoktam válaszolni, a 2.-ra meg nem. Minek?

Ha ismerkedési céllal ír valaki, abban bele se kezdek, barátkozni meg nem akar gondolom a másik sem, meg én sem pont itt barátkozok ( főleg nem azzal, aki ismerkedne inkább).

25N

2017. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 icu75 ***** válasza:
Mint sokan mások,én is abból a célból vagyok fent hogy lefoglaljam üres perceimet. Kiváló időtöltés olvasgatni, kommentelgetni. Privát levelekre természetesen válaszolok, hiszen aki írt,választ vár. Természetesen ha valaki társkeresés okán ír rám akkor közlöm a tényt hogy rossz helyen "kopogtat". Ettől függetlenül van hogy írnak pusztán beszélgetés okán, vagy kérdeznek valamit ami a kommentem olvasása során felvetődött bennük. Engem nem tölt el ellenérzéssel ha valaki nem arra használja a GY.I.K.-et amire én vagy amire a megalkotói javasolják. Mindenki nyugodtan használja arra amire akarja. Személy szerint nekem a nickem minden kommentemnél látható, így kiderül hogy 42/nő vagyok aki vállalja a véleményét.
2017. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!