Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a barátnőmmel és nem rég lett neki egy nagyobb kiadása, mondtam neki hogy megoldjuk, van félretett pénzem. Mondta hogy nem akar nekem tartozni meg nem tudná visszafizetni stb, és inkább hitelt vett fel a banktól. Nagyon rosszul esik és nem tudom hogy én rontottam e el valamit vagy van valami oka amiért nem bízik bennem. Jogos ha haragszom rá emiatt? Ti mit tennétek?

2023. márc. 5. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
91%
Én is csináltam ilyet. Nem terveztem már sokáig a pasival lenni, így jobb megoldás volt a bank.
2023. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
94%

Itt arcoskodik az idiótája közben nem fogja fel, hogyga a csaj mar a bankot valasztja helyette ott ige is a kérdezővel van a baj. Ahelyett hogy magába nézne mit csinál?!

Itt ágaskodik …:D dehogy kinek… meg mire fel…

2023. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
Újabb hasznos válasz 🤡 még mindig nincs jobb dolgod mint ide írogatni? 🤣 Nem is lesz...
2023. márc. 5. 17:43
 64/65 anonim ***** válasza:
94%
Tedd zsebre magad. Magadat járattad le
2023. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyire érdekel hogy pár random gyakoris idióta mit gondol rólam? 🤣 Meg veréssel fenyegetőzik, nagyon kemény lehetsz élőben is... 🤣🤣🤣🤣🤣 Igazi csicska
2023. márc. 5. 17:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!