Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a barátnőmmel és nem rég lett neki egy nagyobb kiadása, mondtam neki hogy megoldjuk, van félretett pénzem. Mondta hogy nem akar nekem tartozni meg nem tudná visszafizetni stb, és inkább hitelt vett fel a banktól. Nagyon rosszul esik és nem tudom hogy én rontottam e el valamit vagy van valami oka amiért nem bízik bennem. Jogos ha haragszom rá emiatt? Ti mit tennétek?

2023. márc. 5. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
95%
Ide értelmes meglett emberek válaszoltak, te meg egy tejfölösszáju vagy. Miről beszélünk?!
2023. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Viszont neked jó tartalmas életed lehet ha erre szánod a szabadidődet 🤣 szánalmas senki vagy
2023. márc. 5. 15:46
 53/65 anonim ***** válasza:
78%
Te vagy az, mert ennyire tart a nőd is. Kösd fel magad szerintem.
2023. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyire felb@sztad magad egy gyakoris kérdésen? 🤣🤣🤣 Vannak bajok...
2023. márc. 5. 15:49
 55/65 Noren1989 ***** válasza:

Na, ne biztassuk öngyilkosságra a kérdezőt!

Lehet még alkoholista is!

2023. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
95%
Nemhiába nem kellett neki a te pénzed. Ilyen gyász embertől nekem se kéne egy forint se
2023. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
Senki nem kérdezte hogy neked mi kéne 🤣 valószínűleg ezért sértegetsz idegeneket az interneten 🤔
2023. márc. 5. 15:52
 58/65 A kérdező kommentje:
Srácok szerintem rekordot döntöttünk. Ennyi gyökér választ még egy kérdés alatt se olvastam ami szerintem nagy szó a gyakori esetében... Szomorú életetek lehet ha ez okoz nektek örömöt, szerintem érdemes lenne elgondolkozni az életeteken. Ha lehet ezt a gyűlölködést annak nevezni...
2023. márc. 5. 15:54
 59/65 anonim ***** válasza:
90%

Én NEM ROSSZBÓL kérdezem!

Nem te vagy az a pasi aki nem olyan régen kiírt már kérdést?...abban a kérdésben is már "rezgett léc", csak a pasi a nő házában lakott mert onnan jóval közelebb volt a munkahelye. A srácnak is volt saját lakása de oda nem tudott visszamenni, mert az ki volt adva albérletbe és nem járt még le az albérlő szerződése. Szóval rá volt szorulva a csajra.

Ezt csak kérdezem, nem állítom. De ha így van akkor érthető hogy miért aggódik valaki a másik ingatlana miatt.

De nem szólt volna be neked senki ha leírod hogy mi az alapfelállás.

Így meg persze csak találgatni tudnak a válaszolók.

De egyébként az mindenki egyöntetűen leírta hogy oka van annak hogy nem akar neked tartozni.

2023. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
90%
42es vagyok, én csak most értem ide, de úgy látom, a kérdező engem támadt be😃
2023. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!