Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a barátnőmmel és nem rég lett neki egy nagyobb kiadása, mondtam neki hogy megoldjuk, van félretett pénzem. Mondta hogy nem akar nekem tartozni meg nem tudná visszafizetni stb, és inkább hitelt vett fel a banktól. Nagyon rosszul esik és nem tudom hogy én rontottam e el valamit vagy van valami oka amiért nem bízik bennem. Jogos ha haragszom rá emiatt? Ti mit tennétek?

2023. márc. 5. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Gyakorin még szinte soha nem kaptam hasznos választ semmire. Rejtély hogy minek használom még egyáltalán az oldalt. Ide tényleg csak lelkisérült emberek járni kiélni a sérelmeiket azáltal hogy másokat bántanak, mert szemtől szemben ugyanezt nem mernék megtenni.
2023. márc. 5. 13:18
 32/65 A kérdező kommentje:
31: igen pont ezeken agyalok én is, ezért írtam ki. Végre valaki átlátja az anyagiakon túl is.
2023. márc. 5. 13:19
 33/65 A kérdező kommentje:
*30
2023. márc. 5. 13:20
 34/65 A kérdező kommentje:
35: miért kéne bármilyen kérdésedre válaszolnom, ami nem tartozik a témához? 🤣 Nem veled vagyok kapcsolatban ember...segíteni nem tudsz ,úgyhogy akár el is tűnhetnél
2023. márc. 5. 13:27
 35/65 anonim ***** válasza:
90%

Neked nem tetszik, hogy nem függ tőled. Ennyi.


Szerinted a férfiak többségét miért érinti rosszul, ha rosszabbul keresnek, mint a párjuk? Mert nekik a pénz hatalom a kapcsolaton belül is.

2023. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:
35: nem erről van szó, látszik hogy teljesen félreértetted az egész kérdést. Azt akartam elkerülni hogy többet kelljen visszafizetnie és hogy a banktól függjön, mert segíteni akartam neki. Tényleg olyan bonyolult értelmezni? Nem értem mit jöttök ezzel a férfi egó marhasággal, egyáltalán nem erről van szó.
2023. márc. 5. 13:35
 37/65 anonim ***** válasza:
82%
Úristen! 🤣Mi abban a különleges, hogy megkérdeztem honnan tudná kilakoltatni a bank, ha nem fizet? A te lakásodból biztosan nem, és albérletből sem.Egyik sem az ő tulajdona. Belehaltál volna a válaszba, vagy kiderült volna, hogy hülyeségeket beszélsz? Ez tartott vissza? Töröltetsz válasz helyett. Ez a legegyszerűbb.
2023. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyi lett volna a célod, nem haragudnál.
2023. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
72%

Mi csak találgatni tudunk, neked kell tudni milyen a kapcsolatotok.

De más párok 5 év alatt már házasodni szoktak és közös "teherviselés", közös kassza van (sok esetben)...

Nem tudom nálatok mi a helyzet, mert erről nem írtál semmit.

De nem csak a nő oldalát érdemes megvizsgálni hanem a saját részedet is.

Pl nem látja rajtad a nő hogy elköteleződnél irányában (nem akarsz házasodni, de ő szeretné)?

Te hogy állsz a kapcsolatotokhoz azon kívül hogy csak egy-egy esetben hajlandó vagy pénz kölcsönadni (ezt ugye a szülők, barátok is megtehetik)?

Miért nem bízik meg benned a barátnőd, van rá oka?

Ezekre a kérdésekre neked kell tudni a választ!

2023. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
82%
Neked miért olyan nehéz megérteni és elfogadni, hogy nem szeretne tartozni neked? Hogy nem szeretné belekeverni a pénzügyeket a párkapcsolatotokba? Neked ez miért is elfogadhatatlan?
2023. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!