Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a barátnőmmel és nem rég lett neki egy nagyobb kiadása, mondtam neki hogy megoldjuk, van félretett pénzem. Mondta hogy nem akar nekem tartozni meg nem tudná visszafizetni stb, és inkább hitelt vett fel a banktól. Nagyon rosszul esik és nem tudom hogy én rontottam e el valamit vagy van valami oka amiért nem bízik bennem. Jogos ha haragszom rá emiatt? Ti mit tennétek?

2023. márc. 5. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 Noren1989 ***** válasza:
89%

Inkább mutasd be azt a hitelkonstrukciót ;)


Amúgy nem, de rettenetesen kíváncsivá tettél, hogy miért is nem tudsz egy fekete-fehér szituációt a helyén kezelni.

2023. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha haragszol rá, mert téged sértett az egodban, hogy nem adhatsz pénzt, akkor pont jól tette, hogy nem kért.
2023. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Ti banknál dolgoztok? MLM-esek vagytok?
2023. márc. 5. 12:34
 14/65 anonim ***** válasza:
96%
MLM hogy jön ide?
2023. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Tartozni valakinek mindig egy függőségi viszonyt jelent.

Lehet hogy már volt rossz tapasztalata ilyen téren, vagy valamelyik barátnője szívta már meg egy pasival.

Nem egyszer lehet olvasni is olyat, hogy az egyik fél tartozik a másiknak, már régen szakítani szeretne, de nem tud mert a másik zsarolja, fenyegeti a pénz miatt.

Persze ezek csak példák, nem mondom hogy nálatok is így lesz, de gondolom ezért is választotta inkább a barátnőd a hivatalos utat (bank).

2023. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
95%
Honnan lakoltatná ki? A te lakásodból vagy közös albérletből?
2023. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:
12: nyilván nem az zavar hogy "nem adhatok neki pénzt" nem vagyok uzsorás vagy strici, egyszerűen segíteni akartam neki 0% kamattal, korlátlan határidővel, de ő inkább azt választotta hogy többet fizet vissza egy banknak, ami számomra azt jelzi hogy nem bízik meg bennem és ez esik rosszul, nem az egóm miatt. Tényleg nem értitek?
2023. márc. 5. 12:39
 18/65 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy a kérdező is egy olyan személy, aki élvezi, ha függőségi viszony alakulhat ki közte és a másik fél között, ez pedig nagyon nem tuti.


Én is ugyanígy cselekedtem volna a barátnőd helyében.

2023. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretne tartozni neked. Tényleg nem érted?
2023. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 Noren1989 ***** válasza:
92%

Tényleg nem értjük.


Szétmentek, aztán járhatsz a nyakára a tartozást behajtani.

Költözhet el, miközben tartozik neked.


Lehet, h nem látod be, de akkor már inkább a bank.


És ez a legrosszabb eshetőség.

2023. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!