Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért él-hal a legtöbb nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él-hal a legtöbb nő a mérnök pasikért? Nem vicc. Nagyon sok ismerősöm mérnök, nem adonisz, mégis, , arat" a nők között. Ez a kérdésből is látszik, hogy sok nő odavan értük. Titok? Exem is gépészmérnökért hagyott el, mentőtiszt vagyok.

2017. jan. 21. 22:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
A mérnökök mindenképpen sokat keresnek. Ha közgazdászok vagy jogászok lennének semmire nem lenne garancia a diplomájuk, lehet MCdonaldsban végeznék. Ezt akarják el kerülni a nők. A mérnök diploma biztonságot ad. A gazdasági, jogi az zsákbamacska.
2017. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván az egzisztencia a döntő szempont.

A nők akkor szoktak ilyen pasikat keresni, mikor már kiélték magukat, jellemzően a bulizós ivós korszak után.

ilyenkor már komolyodni kell, és a családtervezéshez meg a fészek kialakításhoz pénz kell.

És kifognak a társkeresőn egy ilyet, mert rengeteg van belőlük.

A kocka mérnökök meg örülnek milyen csajt szedtek fel.

majd mikor jönnek a lurkók sorban egymás után némelyik akkor eszmél rá, hogy mindez a kaland egy örök életre szól.

ha meg nagyon teli van a mérnök úr pénzzel, pár év együttélés és házasság után, meg 2-3 gyerek után elválik a feleség, és viszi a házat, kocsit, nem csak gyerektartás kell majd, hanem rokontartás is, mert ugye így egyedül már nem lesz olyan jó az életszínvonal, és hát kell a támogatás, meg hát akkor nem lenne miből elmenni a barinőkkel welneszezni.

Nos így gondolkodnak.

Sajnos nem egy barátom járt már így, csupán onnan ez a sok bölcsesség.

Még mielőtt itt valamelyik válaszíró statisztikai adathalmazokat kérne, igazolásként:)

2017. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Lazy Lover ***** válasza:
15%
azok jól keresnek! mint a politikusok azok is bejönnek a nőknek kinézettől függetlenül lásd smuk andor
2017. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
én pont azt látom, hogy egy nőnek sem kellenek a mérnökök
2017. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én is azt tapasztalom, hogy a 25 feletti nő ismerőseim 3-adának szinte mind mérnök párja van. De lehetetlen!!! Nincs is ennyi mérnök basszus, vagy mégis? Miért ennyire fontos a pénz? Nem elég az átlag?
2017. jan. 21. 22:35
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Mert k**rvajól keresünk.
2017. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én mérnök vagyok, és nemhogy nem "élnek-halnak" értem a nők, hanem már kezdem inkább azt hinni hogy egyedül fogok meghalni...

Ehhez persze mondjuk az is hozzátartozik hogy én nem vágok fel vele, nem ezzel próbálok csajozni, nem szórom látványosan a pénzt stb. És mellesleg szeretném elkerülni azt is amiről a 2-es írt, így viszont semmivel nem vagy vele előrébb mintha más tisztességes munkát végeznél.

2017. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Na hát az exem is a tehetős 30 éves gépészmérnök ex párját hálózta be újra, mikor megtudta, hogy az végez az egyetemen és zsíros állásnak néz elébe. Ez a férfi meg már kétszer kidobta őt, most 3-adjára is megpróbálják. Esélytelen.
2017. jan. 21. 22:38
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
A felenk kocka mernokok nem kellenek senkinek, de van kozottuk a normalisan kinezo, racionalis gondolkodasu, intelligens, tajekozott, ertelmes reteg akik ezek miatt a tulajdonsagok miatt vonzoak. Penzugyi szempontbol nem szorulok mas ferfiakra, szoval ez csak annyiban szempont, hogy lehetoleg ne a semmire sem eleg minimalbert keresse a masik.
2017. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De nem lehet mindent a pénzre fogni, eddigi 5 kapcsolatomból egyetlen egy nő sem kérdezte meg akár 2 éves kapcsolat alatt sem, hogy mennyit keresek. Szóval nem tudom... Meg pénz alapján választani, fura.
2017. jan. 21. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!