Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért él-hal a legtöbb nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él-hal a legtöbb nő a mérnök pasikért? Nem vicc. Nagyon sok ismerősöm mérnök, nem adonisz, mégis, , arat" a nők között. Ez a kérdésből is látszik, hogy sok nő odavan értük. Titok? Exem is gépészmérnökért hagyott el, mentőtiszt vagyok.

2017. jan. 21. 22:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is mérnökinformatikus a párom. Nem kifejezetten a mérnökök a zsánereim, egyszerűen oda vagyok az okos férfiakért, szeretem, ha lehet velük intelligenciában versengeni. Számomra nagyon szexik az ilyen férfiak.
2017. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
11.: 22/L vagyok, amikor összejöttem a párommal, még az is kérdés volt, hogy elvégzi-e, ráadásul jelentős diákhitele is van, amit azóta is fizet, szóval elhiheted, nem a pénzéért vagyok vele (sokszor én hívom meg ide-oda és fizetem a részét is), hanem mert szeretem, mert vonzó, hogy okos.
2017. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mert vonzó, hogy tehetős lesz...Ezt nyugodtan hozzáteheted. Nő vagy, ne sarkíts. Légy konkrét. Vagy persze lehet te vagy az az egy, akit nem vonz a pénz-
2017. jan. 21. 22:52
 14/28 paragonosz válasza:
40%
Nos en szinten mernok leven annyit tudok ehhez a temahoz hozzaszolni, h igen a jo anyagi korulmenyek szinte feromonkent vonzzak a noket (foleg a haszonleso fajtabol0, tovabba, bar nem ertek egyet a mernokok kockanak valo elnevezesevel, teny, hogy a gyakorlatias, racionalis hozzaallas az elet minden teruletehez kolcsonoz egy bizonyos szilard tartast, ami imponal a noknek epp a feszekrako eletkorukban.
2017. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
13.: nem, nem az vonzó, nekem olyan munkám lesz, amivel többet fogok keresni nála
2017. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
32%

A pénzért, mi másért...

De a #2-es válaszoló nagyon jól összeszedte a lényeget.

2017. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
57%

Megint te vagy az? Miért nem tudod elfogadni, hogy a nő az exét szerette, benne látott valamit, amit benned nem. Ez bármi lehet, nem feltétlenül a pénz. Tudom, könnyebb erre fogni, de hidd el nem ez a bibi itt. Próbálj meg megbékélni a gondolattal, hogy neki nem te kellettél, nem téged szeretett. Nem tudta elfelejteni az exét.


Ha most tegyük fel mérnök lennél, az exe meg orvos, és elhagyott volna érte... Feltennéd a kérdést, hogy az orvos pasik miért vonzóbbak, az orvos ismerőseidnek miért van kapcsolatuk, míg neked nincs? Őszintén. Mert szerintem igen, feltennéd. Csak hogy foghasd valamire.

2017. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
72%
Az én férjem is mérnök. Szeretem hogy okos, racionális, megbízható és gyakorlatias És azért keres jól, mert sokat tanult és átlag feletti az IQ-ja. És szerintem pont a mérnökök nem vevők a felszínes, buta gold diggerekre. A legtöbb mérnök ismerősömnek normális, tanult, dolgozó barátnője, felesége van.
2017. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%

Külföldön jól keresnek, de tudomásom szerit Magyarországon nem olyan sok az a pénz.

Amúgy is ne gyertek ezzel az anyagiassággal, ha egy nő elhagy annak más oka van és nem azért mert a másik jobban keres.

2017. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
72%

Mert a mérnök szakma elismert és jól keres. Akármikor, ha lánnyal beszélgettem és szóba került a dolog, hirtelen jobban érdekeltem minden csajt. Pedig még csak egyetemre járok...

A valóságban minden nő előad egy betanult sablonszöveget, hogy a belső a fontos és nem számítanak az anyagiak. A valóságban azonban, durván számít.


#19: Egy faluban laktam. 3 házasság kivételével, minden házasság válással végződött. Valamilyen rejtélyes módon, minden nő egy pénzesebb hapsival jött össze.

2017. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!