Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért él-hal a legtöbb nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él-hal a legtöbb nő a mérnök pasikért? Nem vicc. Nagyon sok ismerősöm mérnök, nem adonisz, mégis, , arat" a nők között. Ez a kérdésből is látszik, hogy sok nő odavan értük. Titok? Exem is gépészmérnökért hagyott el, mentőtiszt vagyok.

2017. jan. 21. 22:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%

A nagy számok törvénye miatt. Annyi van belőlük, mint a szemét. Csak úgy ahogyan közgazdászból vagy jogászból.

Orvos nem lehet a zsáner, mert összesen van évente kb 50 új delikvens és még sokat mondtam.


Az, hogy téged épp egy mérnökért "hagytak el" nem jelenti azt, hogy máskor is amiatt fognak. Bár a lelkülete egész eltérő egy mérnöknek és egy mentőtisztnek, szóval furcsa. Ebből ne általánosíts.

Olyannyira ne, hogy hazánkban a diplomás fiatalság aránya messze 50% alatt van, tehát már csak matematikailag sem jön ki az, hogy mindenki ugrik a mérnökökre...

2017. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Túlzás, hogy a mérnökökért élnek halnak a nők, viszont, ha elkezdesz listát írni arról, hogy milyen értékekkel, képességekkel kell egy ideális férfinak rendelkezni egy komoly kapcsolathoz, akkor a külsőn kívül elég sok mindenhez jól jön a mérnöki háttér. És ez messze nem csak a pénzre igaz.
2017. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#22: Pl?
2017. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
5%
Érdekes,én mindig kerültem az ilyen emberkéket,pont lecarom ki milyen mérnök,nekem ne okoskodjon otthon azért mert a munkájában okoskodik.Hiába mérnök valaki,ha a való élethez semmit sem konyít.Tipikus kockák.
2017. jan. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
#24 Hany mernokkel talalkoztal mar eletedben? :D Mert altalaban eleg eletkepesek es messze nem tipikus kockak.
2017. jan. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az ex is mérnök volt (bár egy tirpák), és a párom is az. Mindezt ugy, hogy én anno kijelentettem, gogy mérnökkel soha, mert kocka mind. Hát, ehhez képest a barátom egyáltalán nem az...

A fizetése meg pont nem érdekel, soha nm is kérdeztem töle.

2017. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

24, te életedben nem láttál még egy mérnököt sem, maximum képröl, de az elöitéletességed miatt inkább téged kerülnélek messziröl, mint egy mérnököt.


Igen, vannak okoskodo kockák, de az ember-, és nem iskolafüggö.

2017. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem izgatott, hogy egy férfinak mi a végzettsége (még közmunkás párom is volt), de tény, hogy mérnöknek lenni elég menő. Sokat kell érte tanulni, kitartónak kell hozzá lenni, és nem árt, ha az ember okos is mellé. A mérnökök jó problémamegoldók, keveset szüttyögnek apróságokon, ez meg imponálni szokott a nőknek. Az, hogy jól keresnek, szerintem másodlagos. Ilyesmire gondolok.
2017. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!