Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit kellene reagalnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene reagalnom egy ilyen bunkó lánykérésre?

Figyelt kérdés
Ma megálltunk az utcán egy ékszerbolt előtt és megkérdezte, tetszik-e nekem egy bizonyos gyűrű. Gyönyörű volt, majdnem elbőgtem magam, megkérdeztem, "miért szeretnél gyűrűt venni nekem" erre ő: "mert úgy tűnik téged el tudlak viselni.". Mondanom sem kell majdnem otthagytam a .........-ba :))) mentegette magát és elnézést kért, majd abban maradtunk, hogy átgondolom.. mi a vèleményetek az emberről? Imadom, de Előttem teljesen lejáratta magát, tudja milyen fontos nekem a hazassag/eljegyzes.. jogosan erzem igy?
2017. jan. 21. 18:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a páromnak is vannak hasonló elmés poénjai, én szimplán felhívtam volna rá a figyelmét, hogy de akkor jól gondolja át, mert ha megveszi azt a gyűrűt, egy életre nem szabadul tőlem... :D Pedig nekem is fontos a házasság (neki meg nyilván nem). De ez nem ezen múlik.
2017. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
84%
Zavarban volt, illetve poénkodott, neked pedig nincs humorérzéked.
2017. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Szergej55 ***** válasza:
100%
Lánykérés. :D :D :D :D
2017. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, de kihalnék melletted, az tuti... :D


Az én pasimnak is vannak idióta poénjai, akár ő is elsüthette volna ezt. Csak tudom, hogy ez poén szinten megmarad, és a tettei komolyak, így nem vergődöm, hanem visszavágok vagy röhögök egy jót.

2017. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
70%

az értékes ékszer az tetszik, de a humort ami mögött őszinteség lapult és az hogy szeret nem értékeled mi ? :)


Nem fog sokáig tudni elviselni ha magyarázkodnia kell azért mert szeret.

2017. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes, hogy milyen sokan védik ezt a "poénkodást". Pedig csak rohadt nagy taploság. Teljesen jogos lett volna a lány részéröl akár egy olyan válasz, hogy akkor azt a gyürüt viseld el a végbeledben életed végéig!
2017. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
65%

mert leesett nekik hogy poén.. 1 másodperc alatt.


De nincs gond, te pl illenél a lányhoz :D

2017. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
45%

Akinek kertek mar meg a kezet tudjak hogy nem pont ugy megy mint a filmekben. A pasik altalaban be vannak ...va.


Az en ferjem szex utan kb tenykent kozolte hogy akkor osszehazasodunk.


Az egyik baratnomnek a parja kozolte hogy elvenne de nincs penze gyurure. Azota mar 4 eve hazasok.


Masik baratnom elvben romai alom lanykerese meg ugy zajlott hogy sajat bevallasa szerint fogalma nem volt mit szerencsetlenkedik a parja es fel is kapta a vizet aztan rajott 😊


Szoval taplo, nem taplo, altalaban ez nem megy nyalasan.


Az en ferjem annyit szepitett utolag hogy egy barati osszejovetelen leterdelt egy gyuruvel mondvan a rendes lanykeres elmaradt de remeli igy is jo.

2017. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
64%
Csak poénkodott te fatojás.
2017. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
72%

Viccelt. Valaki szerint ez kifejezetten ratyi humor, de attól még az. Nem kell komolyan venni.

Én speciel megmosolyogtam és a helyedbe jól oldalba böktem volna, hogy tőlem akkor sose szabadul. :D

2017. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!