Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit kellene reagalnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene reagalnom egy ilyen bunkó lánykérésre?

Figyelt kérdés
Ma megálltunk az utcán egy ékszerbolt előtt és megkérdezte, tetszik-e nekem egy bizonyos gyűrű. Gyönyörű volt, majdnem elbőgtem magam, megkérdeztem, "miért szeretnél gyűrűt venni nekem" erre ő: "mert úgy tűnik téged el tudlak viselni.". Mondanom sem kell majdnem otthagytam a .........-ba :))) mentegette magát és elnézést kért, majd abban maradtunk, hogy átgondolom.. mi a vèleményetek az emberről? Imadom, de Előttem teljesen lejáratta magát, tudja milyen fontos nekem a hazassag/eljegyzes.. jogosan erzem igy?
2017. jan. 21. 18:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
43%
Jé, egy menyasszörny! Azt hittem csak a TLC-n vannak ilyenek.
2017. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
58%
Hát pontozzatok le, de nekem sem esne jól, ha a párom lánykérés gyanánt ilyen faék egyszerűséget vágott volna az arcomba, még hogy ha poén is... Persze máskor vicces, de azért nem ilyenkor. Mint ahogy esküvőn sem aranyos dolog vonakodással meg kényszerrel, meg rablánccal poénkodni. Ilyen eseményeken ez nem poèn.
2017. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
66%
Ui. A férjem is poénkodott ilyenekkel egy időben, de mikor elmagyaráztam neki, hogy ez miért nem esik jól / illetve visszakapta ezt a viselkedést azért elgondolkozott, hogy nem kéne kapás paraszt módon udvarolni :D mert kvra nem vicces.
2017. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
81%

Hé, emberek! Szó se volt lánykérésről.


Egy kérdés hangzott el, hogy tetszik-e neki egy olyan gyűrű. Erre a kérdező könnyek közt rácsapott, hogy "miért szeretnél gyűrűt venni nekem". Mit lehet erre mondani mínusz 5 fokban januárban az utcán?


Kérdező, ha nálad ennyi elég, hogy egy (feltételezem) sok éves jó kapcsolatban lejárassa magát az ember, akkor esélyes, hogy egyedül fogsz meghalni.


Szerencsétlen poén volt, az tény. De te meg egy igazi hisztérika vagy.

2017. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
55%
Biztos jo erzes lehet neked... csupa meglepi. Wow...
2017. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
28%
HA a pasim közölné, hogy csak elvisel, akkor repülne. Olyan férfit keress, aki szeret (nem elvisel)!
2017. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
52%

"Olyan férfit keress, aki szeret (nem elvisel)!"


A leírt történet alapján az is csoda, ha elviselik.

2017. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
65%

"csak egy igazi nonek legyenek tartasa elvarasai, mert a humorral onmagaban nem fog menni semmire!"


Hahahaha. :D Azt nem lánykérésnek szánta te nagyon okos, csak érdekelte, hogy tetszik e a gyűrű.. Amúgy meg mégis mennyire sarokba szorítós az a kérdés, hogy "miért szeretnél gyűrűt venni?". Hát szerintem miért?! Hogy a farkára a húzza? Most erre mit kellett volna válaszolnia? Vagy azt, hogy el akarlak venni, ami totál illúzióromboló, vagy elvicceli a dolgot.


Itt egyedül neki volt normális a viselkedés, reakciója.. A gyűrűt meg azért mutatta meg, mert bizonytalan volt és nem akart szart venni neked.


Ellenben te erőszakos és minden humortól mentes vagy.


Sok boldogságot..bár ha ezen nem tudsz nevetni, akkor nem tudom, hogy lehet neked olyan.


A hosszú házasság titka az, hogy nevetünk egy rakás olyan dolgon, amin akár balhézni is lehetne. Az értelmesebbek inkább nevetnek rajta.

Te meg inkább a másik tábort erősíted.


N

2017. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez lánykérés volt? Ha igen, akkor szerintem ezen nem kellene megsértődni, de úgy, hogy tudta, fontos neked a lánykérés, hogy minden szép legyen és habos...akkor nem tudom, miért így kért meg. :/
2017. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Persze-persze, megvolt a lánykérés "gyönyörű körülmények között" meg "mesébe illő" módon. Szanaszét lettél oltva, erre bekamuzod az eljegyzést, ejjj de szánalmas :D biztos vagyok benne, hogy azóta se vettek el, sőt menyasszony se vagy...
2021. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!