Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit kellene reagalnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene reagalnom egy ilyen bunkó lánykérésre?

Figyelt kérdés
Ma megálltunk az utcán egy ékszerbolt előtt és megkérdezte, tetszik-e nekem egy bizonyos gyűrű. Gyönyörű volt, majdnem elbőgtem magam, megkérdeztem, "miért szeretnél gyűrűt venni nekem" erre ő: "mert úgy tűnik téged el tudlak viselni.". Mondanom sem kell majdnem otthagytam a .........-ba :))) mentegette magát és elnézést kért, majd abban maradtunk, hogy átgondolom.. mi a vèleményetek az emberről? Imadom, de Előttem teljesen lejáratta magát, tudja milyen fontos nekem a hazassag/eljegyzes.. jogosan erzem igy?
2017. jan. 21. 18:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Kötve hiszem, hogy ez lánykérésnek indult. Nem veszed a poént.
2017. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
62%

A párommal 5 éve vagyunk együtt és szerencsére mind a kettőnk érti a poént. Szoktuk is egymást ugratni és tök jól el nevetgélünk, sőt baráti körbe alkalmak adtán kifigurázzuk egymást vagy el meséljük mekkora bal**asz volt a másik ha történt valami az életünkbe :D (persze normális határokon belül )

Nem tudnám elképzelni az életem egy olyan ember mellett aki egy apró kis poént is magára vesz és el megy durcizni.


Szerintem ne reagáld túl inkább örülj neki hogy szeret és magától fordult meg a fejébe ez a dolog nem pedig neked kellett nyüstölni :)


21/L

2017. jan. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényemnek mindig azt szoktam mondani,hogy ne hidd hogy megúszod ezt az egészet,lesz férjhez menés...nem volt ez bunkó,csak őszinte.
2017. jan. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
55%
Mi volt ebben a bunkoság? ja, hogy neked semmi humorod... szerintem szakits vele, hadd találjon értelmes lányt, aki nem hisztizik hülyeségeken.
2017. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos az eljegyzés, stb, és mi is kb ilyen stílusban beszélünk rola (és nevetünk rajta aztán), de te még azt sem fogtad fel, hogy ez nem eljegyzés volt. Öszintén sajnálom a barátodat... én nem tudnék olyannal együtt lenni, akinek minden poénkodásomat meg kell magyaráznom, mert olyan savanyu.
2017. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Én kissé sértődékeny vagyok, de szerintem ez poén volt. Mondjuk az azért durva, hogy az itt válaszólok szerint szakítson veled a barátod ezért, merr nem vagy normális... Szerintem csak beszéljétek meg.
2017. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Hogy itt mennyi paraszt van! :D remelem ettol alszotok jol ejszaka, hogy jól megmondtátok, mennyire nincs humorom! Akik pedig ertelmes valaszt adtak, azoknak koszonom! Elnezest kert es ma megkerte a kezem :) gyonyoru korulmenyek kozott.. igenis lehet mesébe illő, csak egy igazi nonek legyenek tartasa elvarasai, mert a humorral onmagaban nem fog menni semmire! Szep estet
2017. jan. 22. 20:29
 28/40 anonim ***** válasza:
35%
Gratulálok! Utolsó voltam.
2017. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
61%
Kikényszerítettél egy lánykérést. Ez nem tartás kérdése.
2017. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
63%

Na jo, hát ez szánalmas... én ezek után biztosan nem kértelek volna meg.

Éltem együtt olyan növel, akinek semmi humora nem volt, és mindent érzelmi zsarolássl ért el... sajnálom a párodat.


Egyébként lehet, hogy mi bunkónak tününk, mert megmondtuk az igazat, de inkább legyünk azok, mint olyan savanyu uborkák, mint te.

2017. jan. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!