Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassági szerződés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nyáron lenne az esküvőnk. Kíváncsi vagyok, higy én reagálom túl, vagy normális a párom kerese. 10 éve élünk együtt, albérletben kezdtük, és időközben építettünk vagyis épített egy házat, én szültem 2 gyereket, és ugye 6 évet otthon voltam velük, amióta dolgozom, is alig keresek mert mindig én hiányzom a munkahelyemrol a gyerekek miatt. Nyilván ő mivel villanyszerelo és jól megy neki, van több embere is 10 x keresi annak mint én. Amíg epitkeztunk mindig azt mondta, hogy értünk, miénk 😀Most ugye kitalálta, hogy házasodjunk meg, és egyiknap eloallt azzal, hogy a házat amit alapból az ő nevére lett, írjunk házassági szerződést, hogy az az övé, és csak a házasság utáni dolgok lesznek közösek. Nyilván egy berendezést házban élünk most. Én nem értettem ezt, úgy érzem, hogy hülyének lettem nézve, ő úgy érzi, hogy ez így korrekt, mert ő tette bele a pénzt, én ugye a gyerekek miatt csak otthon voltam.. És mivan ha 10 év múlva megkattanok és utcára teszem😂Sokat gondolkodtam, és, hogy ne gondolja azt, hogy én kiakarlm semmizni, mondtam neki 1 feltétellel írom alá. Nem kell semmi házasság, ha már itt tart a bizalom, de alairom a nélkül is, hogy legyen nyugodt, mert ha már így félti a pénzt tőlem, akkor nyilván tudnia kéne azt is, hogy elettarskent kezdtük, és azalatt épült ez a ház, követelhetnek belőle ha akarnék. Ez nem tetszett neki, hogy én nem akarok hozzamenni, mert biztos bajom van a szerződéssel... És akkor itt jön az a gondolat, hogy nyilván kisemmizni akarom majy 10 év múlva. Úgy, hogy tegnap leirtam neki, hogy ezt foglalja bele a szerződésbe.

Né legyen semmi közöm semmihez.

-Legyünk külön kasszan.

-A gyerekeket ezután ne csak én lássam el, és ne csak én ne tudják normálisan dolgozni, lehet vinni hozni, és betegszabira húzni velük.

És nem lesz házasság, csak maradunk elettarsak ezzel a szerződéssel. Most ő van megsertodve, nem érti mi a bajom... Ugye így nem tunok lehuzos nőnek?! Szerintem így korrekt ha már ezt nézi ki belőlem.Van hova mennem ha válás lenne, és soha életemben egy Ft nem húztam le senkit. Azóta sirhatnekom van, hogy ennyi év után derül ki milyen emberrel éltem.


2023. febr. 10. 11:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
86%
A felét mindennek kéred a gyerekek nevére. Az a te részed, de odaadod a gyerekeknek, mert neked tőle nem kell semmi, ha eddig nem érezte úgy, hogy közösen dolgoztok és minden közös.
2023. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
80%
Írd alá aztán hagyd el, dugja fel a házat meg a pénzt is. :)
2023. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Nem kérek semmit, van nekem házam, és lesz egy örökölt szülői ház is. Majd azt megkapjak a gyerekeim. Apjuk meg eldonti, hogy ad nekik majd vagy sem. Ugye bár eddig értünk értük dolgozott, most már fel h mi lesz ha en megkattanok 10 év múlva és útra teszem😀😂Egy haverja is így járt allitolag...Csak az bánt, hogy 13 év alatt amióta ismerjük egymást és együtt vagyunk, sose adtam okot, higy ilyesmit kinezzen belőlem.Sporolos típus vagyok, nem költők hulyesegekre.em járok kormoshoz, nem vettem magamnak drága ruhákat. Szóval nem egy lehuzos lerantos, no vagyok aki kihazsnlaja a férfiakat. Mégis ezt kapja az ember. Hát tanuló pénznek jó volt.Rendesen megalazo volt elmondani a családnak meg barátoknak, hogy mit akar. Mindenki meg van döbbenve...
2023. febr. 10. 13:46
 14/45 anonim ***** válasza:
69%

Ő vesztesége, nem a tiéd, örülj, hogy legalább kiderült milyen fukar és beszari alak.

Akad jobb férfi ne aggódj, aki meg fog becsülni, a mostani párod meg ütheti a hülye fejét a falba milyen ökör volt. 🤣

2023. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
82%
Mondd neki azt, hogy te meg attól félsz, hogy 10év múlva megkattan, elkezd k*rvázni esetleg fel is csinál valakit vagy újranősül és a ti gyerekeitek lesznek kitúrva a házból, szóval te nem kérsz semmit, de fele házat irassa a gyerekeitekre.
2023. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
79%
Sajnalom kerdezo, ez tenyleg undorito. En valahol megneznem a fejet, ha meg az alairas elott lelepnel es vinned mindennek a felet, "ha mar ugyis ezt nezte ki beloled legyen igaza" alapon. De teged is megertelek, hogy egy evtized utan annyira sert a feltetelezes is, hogy inkabb megmutatod, hogy nem kell semmi. Mindenesetre tok jo latni, hogy lepni fogsz es nem maradsz ilyen szar alak mellett.
2023. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
20%

Semmit ne írj alá. Ha segíteni se segít a gyerekekkel és megis tudsz élni akkor hagyd inkább ott.

N 31

2023. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
59%
Teljes mértékben igazad van.Majd azért ird meg mi lett a vége ennek.
2023. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Apósom elhordta minden sz@r,f@s embernek, nyilván nem tetszett neki de jött magyarázkodni, higy én félreértettem őt😂Mert ő mondta is, hogy mondjam mit kérek arra a 6 évre... Mint egy csicska.. Na mindegy én délután írtam egy emailt az anyakönyvvezetőnek, hogy sajnos nem lesz esküvő, storno. Amivel szembesitettem a drágámat is, és most ki van akadva.Megnyugtattam, hogy nem haracsolok el semmit előle, meg lesz a papír, most már én ragaszkodom hozzá, mielőtt azt hazudna bárkinek is, hogy azért nem mentem hozzá, mert nem tudom kissemizni.Az autót amit nekem vett (egy 400 ezer Ft erő autó) Jeleztem neki, hogy vegye a nevére, biztos ami biztos, nehogy azzal is meglépjek.😂Elmenekult itthonról, hát aki nem érzi hibásnak magát nem is értem. 😀Aposnak mondtam is, hogy 2 dologra tartok igényt, a gyerekeim meg a kutya. 😁Nyilván csak én láttam el még a kutyát is, szóval így járt.
2023. febr. 10. 19:21
 20/45 anonim ***** válasza:
77%
👍👍👍👍👍👍👍
2023. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!