Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvői menü a mi vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvői menü a mi vagy a többség ízléséhez alkalmazkodjon?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyunk a vőlegényemmel.


Nekünk a különlegesebb ételek tetszenek, mi ilyesmiket eszünk. Pl. ilyenekre gondoltunk a lakodalomra: sushi, kis falatkák, lazac, saláták, muffin stb.


Szóval svédasztalt szeretnénk, amolyan "járkálok, szóba állok ezzel-azzal"- típusú sátras lagzit, rendes zenével. Persze lesznek asztalok, de nem körasztalok, hanem nagy, hosszú asztalok, padokkal.


A családunk sem eszik sosem töltött káposztát, húslevest meg pörköltet (nagyon max. a gomba), és sokan esznek egészségtudatosan a barátaink közül is, sőt, mindenki.


De: lesznek vidéki rokonok (bp-i a lagzi), vagy valaki magával hozza a párját, akit nem ismerünk.


Szerintetek mégis kéne lennie egy pultnak hagyományos, zsíros ételekkel? Vagy pedig próbáljunk nekünk oké ételeket ötvözni a házival (pl. rántott sajt, rántott gomba, tésztasaláták, töltött káposzta másképp)?


Vagy pedig csak a mi ízlésünk számít, és kit érdekel a többieké? Nem tudom eldönteni...végül is a mi bulink, és pl. házi pálinka sem lesz, meg más "hagyományos" dolgok.


Mit javasoltok?



2014. jún. 2. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azok, akik nem olvasták a közbeni kommentjeimet, sajnálom, ugyanis nem kérünk pénzt/ajándékot:)


"A susival vigyazzatok nehogy megromoljon... :)"


Köszönöm, hogy mindenki kiemeli, de nem fognak megromlani, lesz hűtő!


"Pont azt szokták mondani, hogy öreg lónak kell a csótár :)"


Tényleg? Nálunk mindig fordítva mondták:) De akkor megfogadom!:)


"A "hagyományos" ételeket is el lehet készíteni egészségesen, szinte semmi zsírral. Nem kell egyből rosszul lenni az undorító, "zsírban tocsogó" gusztustalan vendégek látványától, mert lehet máshogy is főzni..."


Szegény vendégeimre hogy mondhatsz ilyet?:D:D Amúgy igen, erről is írtam, hogy nem biztos, hogy szeretnék azt az elkészítési módot.


A 19-es válaszolót nem értem, mert minden igaz, amit írtam.


"Azt a jelenetet sosem felejtené el a modernkedő menyasszony, amikor beállít a pizzafutár a dobozokkal..."


Elég durva lenne a szállítási költség, de én is ennék belőle!!!:) Vannak teljesen okés pizzák is, nem kell általánosítani:)


""járkálok, szóba állok ezzel-azzal"

Úgy látszik, neked nem az a fontos, hogy mindenki jól érezze magát, hanem az, hogy te ott páváskodhass."


Általános alanyként írtam, mindenki szóba tud állni mindenkivel, ismerkedik a két család, nem azt, hogy én:)


A hízásos dolog nem értem, hogyan jön ide, de gratulálok a fogyáshoz:) A sushi is hízlal egyébként, mivel beviszed a kalóriát, de ezt most hagyjuk!:)


Köszönöm a többieknek a segítséget, a grilles ötletek külön NAGYON JÓK, nekem eszembe sem jutott (nincs kertünk, nem szoktunk grillezni)!!

2014. jún. 2. 12:51
 32/85 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nincs semmi baj így a menüvel, én mondjuk nem vagyok egy nagyétkű csaj de nem túl laktató a menü, szóval én csempésznék még bele mondjuk hidegtálat v. hasonlót.



Off: a debreceniek és soproniak örülnének a vidéknek, nem is értem miért kételkednek a budapesti létedben hiszen ott vidék minden ami nem Budapest

2014. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
48%

Megértelek, én is egyre rosszabbul viselem a nehéz, zsíros kajákat, és egyre inkább a könnyedebb, salátásabb étkek esnek jól. Mi még messze vagyunk a menüválasztástól, de mi A/B menüben gondolkodtunk, így arra gondoltunk, lenne egy hagyományosabb menü, és egy szolidabb, salátásabb, a kis-étkűeknek és fogyókúrázóknak. Esetleg egy harmadik köztes. De ez még a jövő zenéje. :)


Múltkor apósjelölt szülinapján kétféle káposzta volt: egy húsos és egy vega-diétás kondér. Finom volt! :)

2014. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
52%

minden kötözködés nélkül:


Debrecen és Sopron mióta vidék?


Egyébként egyet értek veled!


1. válaszadó voltam...

2014. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
91%
A muffin mióta különlegesség????? :DDD
2014. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 A kérdező kommentje:
Nekem az, mert nem jó a sütőnk évek óta:))
2014. jún. 2. 13:18
 37/85 anonim ***** válasza:
80%

semmilyen leves nem lesz?

az nem zsíros!

2014. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kell-e leves. Ezen még gondolkodom, nem vagyok biztos benne, hogy kell. Esetleg hűs gyümileves. Nem tudom...magamtól eszembe se jutott a leves ötlete, jó, hogy mondod!:) Köszi!


Egyébként úgy gondoltam, bérelnénk olyan nagy fémedényeket, amik vagy hűtenek, vagy fűtenek, aszerint, hogy hogy van beállítva. Mint amilyen a konferenciákon szoktak lenni, tudjátok, vagy hotelekben!

2014. jún. 2. 13:28
 39/85 anonim ***** válasza:
88%

gyümölcsleves sushival...

lesz elég wc?

azért gondolkozzál már, hogy milyen menü lesz, mert ha a fele társaságnak megfekszi a gyomrát vagy a vécére rohangál, nagy buli lesz

2014. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
87%

chafing a neve:) (ejtsd: cséving) (ezek melegen tartanak, akár elektromosan, akár zselével, amit meggyújtanak)

a hűtést nehezebb kivitelezni (felszolgáló voltam pár évig hotelben:))


1.

2014. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!