Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ennyire ciki lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ciki lenne, hogy ilyen volt a legény-/leánybúcsúnk?

Figyelt kérdés

Sem én, sem a feleségem nem rajongunk a sztriptíztáncosokért. Én férfi létemre nem találom különösen vonzónak a sztriptíztáncosnőket. Szeretem a meztelen női testet, de az egyszerűen taszít, hogy egy vadidegen pasinak vonaglanak, kínálgatják magukat, ezt én könnyűvérűnek és egyáltalán nem szexinek tartom, ezzel csak azt bizonyítják számomra, hogy könnyűvérű nőcskék, akiket értelmes férfi nem akar párkapcsolatra. A feleségem meg kifejezetten undorítónak és férfiatlannak tartja a vetkőzős fiúkat. Továbbá mindketten tiszteljük annyira a másikat, hogy ne azzal búcsúztassuk a legény-/leánykorunkat, hogy egy ellenkező nemű az intim testrészeit a pofánkba nyomja, ezért sztriptíztáncosok nélkül tartottuk meg a legény- és leánybúcsút. Miután hazajöttünk a nászútról és ezt megtudták távolabbi ismerősök is (munkatársak, nem közeli barátok/barátnők, volt osztálytársak, stb.) sokan meglepődtek. Számomra és a feleségem számára viszont az volt a meglepő, hogy néhányan mennyire negatívan fogadták ezt. Egyesek szinte felháborodtak ezen és azt mondták, hogy nem is volt így igazi a legény-/leánybúcsúnk, öltánc nélkül nem is lehet oltár elé állni, sztriptíztáncosok nélkül nem is búcsú a legény-/leánybúcsú, hanem csak szimpla buli. Néhány férfi kollégám lehülyézett meg töketlennek nevezett, hogy nem akartam sztriptíztáncosnőt, szerintük egy remek lehetőséget hagytam ki, hogy egy dögös nőt "élvezzek". A feleségem néhány kolléganője pedig odáig ment, hogy "pótleánybúcsút" akarnak szervezni, természetesen vetkőzős fiúval és már-már erőszakosan akarják rávenni a feleségem, hogy menjen el rá, hiába hajtogatja ő, hogy hallani sem akar erről a "pótbúcsúról". Az egyik kolléganője annyira erőszakos, hogy a feleségem szemébe mondta, hogy az nem számít, hogy ő nem akarja vagy nem élvezi, ez egy beavatási szertartás, amin át kell esni ha tetszik, ha nem.

Tényleg ennyire kihagyhatatlan dolog lenne a sztriptíztáncos a legény-/leánybúcsúkról? "Beavatási szertartás" nélkül már nem is lehet esküdni?



2015. aug. 29. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy ezt tanácsolja az a néhány b...atlan barátnő...:D Gáz ismerőseitek vannak. Azt tegyétek, ami nektek jó.
2015. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rajtunk a férjemmel még jobban meglepődnének a kedves kollégák, mivel mi egyáltalán nem akartunk se legény, se lánybúcsút. Az erőszakoskodóknak meg lehet mondani, hogy a saját esküvőjére csinálja azt, amit akar, téma lezárva, ezt nekem is el kellett sütnöm egyik barátnőmnek. Viszont, ha bármi miatt, a tudtom nélkül meglepetésszerűen egy ilyen bulit rendeztek volna nekem, felálltam volna, és eljöttem volna, ezt is érdemes lenne esetleg a kolléganőkkel közölni.


Hadd tegyem hozzá, hogy teljesen átlagos fiatal pár vagyunk, egyetem alatt buliztunk, szeretünk a barátokkal programot csinálni, iszunk is, ha éppen lehet, nem vagyunk konzervatívok, de ez egyszerűen nekünk nem fér bele, egy divatbaromságnak tartjuk.


Értem én a szimbolikáját a dolognak, de akkor sem jön be. Felőlem aki akar, az menjen, nézze, de ne azzal a címszóval, hogy nekem rendez leánybúcsút.

2015. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

Engem ismernek annyira az ismerőseim is, hogy azon nem lepődnek meg, hogy milyen volt a lány-legénybúcsúnk volt. Nálunk csajoknál úgy alakult, hogy végül pia sem volt, de annyira jó kedvünk volt, hogy nem is kellett, így is volt aki megkérdezte mennyit ittunk (mert nagyon sokat nevettünk). A barátnőimnek eszébe sem jutott primitívkedés (mert nálam ez az a kategória), nem volt f....sztorta, nem volt sztríptíztáncos, nem volt semmi olyan dolog, ami a jó ízlés határait súrolja...Voltak szuper feladatok, jól éreztük magunkat, nevettünk annyit, amennyit rég nevettem már...velem volt 12 barátnőm, akiket nagyon szeretek Belgiumtól Magyarországon keresztül Erdélyig. Úgy megszervezték, hogy mikor megláttam mi a helyzet...elsírtam magam, alig bírtam...Az én lánybúcsúm a meghatódottságról és az igaz barátságról szólt, közös élményekről, néhány érdekes játékról.


És jobban éreztem magam, mintha rózsaszín ruhában szalaggal a nyakamban, koronában végigjártam volna a várost (mint egy lány, akinek aznap szinten lánybúcsúja volt és hazafele láttuk...-még meg is köszöntem a barátnőimnek, hogy nem így nézek ki :D)



Szóval én szemberöhögném azt a primitív bandát, aki szerint csak ezzel a "beavatási szertartással" lehet valakiből (jó) feleség.


Lehet, hogy a kolleganőid nem ismerik a feleségedet, én biztosan megmondanám a szájam ízét ezeknek a nőcskéknek.


Egyébként nekem a kolleganőim is szerveztek lánybúcsút és az is olyan volt, amilyennek szerettem volna-szolid, itt volt pia, de pizzáztunk, kaptam háztartási dolgokat ajándékba....beszélgettünk, nevetgéltünk, buliztunk...


Bármi olyanra akartak volna amit nem akarok, megmondtam volna nekik, hogy én ezt nem szeretném. Mindenki a sajátját szervezze olyanra, amilyenre akarja és a saját hülye elképzeléseit ne erőltesse másra.


A feleséged dolga, hogy megmondja ezt a kolleganőknek.


25-N

2015. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, milyen közegben dolgozhattok... az én közeli ismeretségi köröm nem igényli a sztriptízeseket, chippendale-eseket, és nem tartja ilyen szinten követendő hagyománynak, hogy utólag kierőszakolják... szerintem itt az a helyzet, hogy ezek az emberek 1) az amerikai buta filmeken szocializálódtak, 2) igazából megbánták a házasságot vagy csak a másik vagy épp a család, társadalom elvárásai miatt házasodtak vagy fognak házasodni, és kb. börtönnek érzik az egészet, és hú, még utoljára...

Nem azt mondom ezzel, hogy aki szeretne, az mind ledér, de aki ennyire fel van háborodva azon, meg lehülyéz azért, hogy nem volt sztriptízes csaj nálad, ott azért már más a leányzó fekvése.

2015. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Teljesen úgy gondolkozok, mint Te, és örülök, hogy visszaadod a reményt, hogy vannak mások is így ezzel. Nekünk is most lesz az esküvőnk, és egyáltalán nem vágytunk ilyen jellegű leány/legénybúcsúra. Sőt, nálunk egyben tartottuk a kettőt, voltak vegyesen fiúk és lányok a menyasszonyom és az én részemről is, és nagyon jól éreztük magunkat, kibéreltek egy helyet, kitaláltak vicces (de még nem ízléstelen) játékokat, készítettek nekünk egy tortát, kaptunk pólót, nagyon jól szórakoztunk. Képzelheted, amikor ezt mesélem valakinek, akkor mit szólnak... jah hát ez így nem is igazi legénybúcsú, így nem lehet, stb. De nem érdekel, nekem ez ezerszer többet ért, mint egy "hagyományos"legénybúcsú. És nem gondolom, hogy még az esküvő előtt bármit is meg szabad tenni, amit az esküvő után nem lehet. Ha szeretem és tisztelem a másikat, akkor ezek a dolgok a kapcsolat elejétől nem férnek bele függetlenül attól, hogy mikor van az esküvő.
2015. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gáz, hogy nem akartatok sztriptíztáncosokat, hanem hogy titeket ilyenekkel zaklatni lehet. Rajtam aztán biztos senki nem kérné számon, milyen leánybúcsút tartottam, gyorsan rövidre zárnám az ügyet. Az idióta ismerősöknek nem magyarázkodni kell, hanem világosan elküldeni őket a p***ba, hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal.
2015. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég agyament ismerőseitek vannak. Mi pl kettesben tartottuk meg a férjemmel. Az esküvő előtti nap elmentünk moziba, ahogy anno az első randin tettük, szép emlék marad. A férjemnek se szerveztek a haverjai bulit. Engem speciel a tàncosok ottléte nem zavart volna. Viszont aki lehülyéz amiért pl nem d...gtàl meg valakit legénybùcsùn vagyis nem csaltad meg a párod, az az illetőt minősíti nem téged/ titeket. Ilyen embereket amennyire lehet, elkerülnék. Nem normàlisak.
2015. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Idióta ismerőseitek vannak. Tartsanak maguknak olyan búcsút, amilyet akarnak.
2015. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!