Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmön a fotósnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmön a fotósnak, vőfélynek és a videósnak ugyanazt a menüt kell rendelni mint a vendégeknek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
71%

Vőfény :DD

Neem míg a többiek eszik a libamájat ő nekik jó lesz a zsíros kenyér..

Mit is képzelnek hogy normális kaját adni ha már egész nap érted fáradozik? Felháborító..

2015. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim válasza:
100%
Igen! Hacsak nem vega vagy liszt/tejcukor/... érzékeny.
2015. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ugyanazt.A vendéglista írásnál,étteremi létszám leadásnál mindig hozzá kell számolni a szolgáltatókat is.A zenészeket se felejtsd ki!Ha a 100 tagú cigányzenekart hívod,akkor plusz 100 fő.
2015. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
bezzeg mikor kértem a fotóst hogy egy órával maradjon tovább mint a tervezett este 8 óra azt mondta + 30 dollár
2015. nov. 25. 14:47
 5/67 A kérdező kommentje:
amugy meg nem értem fáradoznak hanem a napi 500 dollárért fejenként
2015. nov. 25. 14:48
 6/67 A kérdező kommentje:
az meg hogy milyen képek vagy videó készül az az ő referenciájuk ezt sem szabad elfelejteni. mert idegent senki nem hiv csak olyat akit más is ajánlott már
2015. nov. 25. 14:57
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a szezont a fazonnal. Az, hogy megbízol valakit és elvégez neked egy munkát, az üzlet. Az, hogy miközben tizenkét-tizenhat órát dolgozik, folyamatos koncentrációs kényszerben, lesi minden mozdulatodat, cipeli a 10-15 kilós felszerelést, ami amúgy milliós tétel (forintban), Te megvendégeled-e egy vacsorával, az pedig emberség. A kettőt ne keverd össze. Amúgy meg ha valakit megbízol a referenciái alapján annak nincs szüksége további referenciákra. Meglehet, hogy nem hívod meg egy vacsorára a szolgáltatóidat, de legyél benne egészen biztos, hogy visszafelé is erre a hozzáállásra számíthatsz és ha rendelnek néhány pizzát az neked lesz baromi ciki. Megjegyzem nekem benne van a szerződésemben, hogy a násznéppel együtt, ugyanazt kapom mint amit a pár. Nem azért mert az esküvő fölé rendelem magam, hanem azért mert én is ember vagyok és ugyanúgy vannak biológiai szükségleteim mint másoknak. Mondjuk mire eljutunk az esküvőig, általában nem is szokott ez kérdés lenni, hogy kapunk-e vacsit (igen, az asszisztensem is).
2015. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van olyan hely, ahol a szolgáltatók féláron esznek-isznak, mert rájöttek, hogy a szolgáltatók is emberek, sőt a vendéglátós szemével nézve vendégnek számítanak. Persze olyan is van ahol szolgáltatói menü címén az előző napi rántotthúst szolgálják fel egy kis avas krumplival sőt olyan is előfordul ahol miközben ezt teszik kifizettetik veled a teljes árat rájuk is. Hidd el, hogy baromi jól esik ha az emberrel normálisan bánnak és az értelmesebbje meg is hálálja! ;)
2015. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem nem kell ugyanazt enniük, mint a vendégeknek. Ha végigennék az egész menüt a vendégekkel egy

ütt akkor egész este nem dolgoznának..pl:lefes,sülthúsok, desszert, torta, éjféli menü... Szerintem elég egy egytál étel nekik, meg a tortából esetleg egy szelet.. Bunkosag ha nem kapnak enni, de iszonyat pénzeket kérnek el, emellé nem mindenkinek fér bele még x fő szolgáltatónak a 10-15 ezres menü.. vőfély,fotos,videos, minimum két fős zenekar meg még kitudja ki...igancsak megdobja a költségeket..

2015. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi az elírásokért csak telóról írtam.
2015. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!