Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmön a fotósnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmön a fotósnak, vőfélynek és a videósnak ugyanazt a menüt kell rendelni mint a vendégeknek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
73%
Sőt, volt akitől átadáskor kaptam ajándékot. Nem nagy dolgot de pl. minden évben kapok egy objektív formájú bögrét. Tudod attól,hogy szolgáltató vagyok, még kialakulhat egyfajta baráti viszony köztem és a párok között. Ehhez persze kell a jegyes fotózás, a több órás személyes találkozó és ezt az időt rá kell szánni mindkét félnek, de a végeredményen is meglátszik. Te egy szolgáltatót kerestél, akitől megrendeltél egy szolgáltatást és kihúztál egy tételt a listádról. Az én célközönségem azok a párok alkotják akik azt keresik amit én adok és erre hajlandók időt és pénzt áldozni, cserébe pedig nem csak egy szolgáltatást/szolgáltatót kapnak! ;)
2015. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%
A te "célközönséged" a budapesti körasztalos libamájas partyzenekaros Amerikát majmolós párok?
2015. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem fotóztam még ilyen esküvőt, bár néha megfordulok Budapesten, de többségében vidéken dolgozom, én is vidéki vagyok. :)
2015. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem szeretem a "minden kell" esküvőket, amikor limuzin is kell, csokiszökőkút is kell, kisesernyő is kell, tiara is kell, van még két ékszer már nincs hova feltenni de akkor is fel kell tenni, kesztyű is kell, meg hintó is kell meg tűzijáték is kell és galambröptetés stb... A párjaim többsége és általánosságban a párok többsége kénytelen valahol spórolni, kinek mi a fontos arra költ (nekem pl 30k volt az öltönyöm a saját esküvőmön de 400k+-t költöttünk a fotósra), de amikor minden kell abból lesz az, hogy mindenen spórolnak és ez a végeredményen is látszik. Jellemzően kisebb, igényesebb, de nem rongyrázós esküvőket fotózom.
2015. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:

én is tulzásnak tartom hogy a vendégek között ünnepi menüt kapjon:

1, ki mellé ültetem hisz ratam kivúl senki nem ismeri

2, nem vendég


amire én gondoltam a zenész, a ceremóniamestre (vőféj) videós fotós egy asztalnál,

vagy kólönben a vendégek közt kellene ülnie a pincéreknek is , hisz ők meg délutántól hajalig mig a mulatság tart felszolgálnak tartják a frontot , vagy a szakácsot aki már délelőttől a menün dolgozok , stb stb stb

2015. dec. 11. 10:42
 36/67 A kérdező kommentje:
ő ad egy szolgáltatást , én meg fizetek érte nem is keveset. és itt meg ugy van beállitva mint nagy szivességet tennének nekem. igen egész nap a párral foglalkozik , anniy pénzért amenyit más egy vagy két hónap alatt keres meg ezt ne felejtsük el. mindenképpen kapnak menüt de a már emlitett hidegtál, leves, pörkölt az kevés ?
2015. dec. 11. 10:47
 37/67 anonim ***** válasza:
0%
Nem kevés. A szolgáltató nem mulatozni megy az esküvőre, hanem dolgozni. A pincért se ülteted le a vendégek közé, pedig ő is szolgáltató.
2015. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen igazad van kérdező, nálunk egy asztalnál ült az esküvőszervező, fotós, videós, vőfély és a zenekar, és nem sértődtek, meg, se meghívót, se köszönőajándékot nem kaptak. Szolgáltatói menüt ettek, és nem is igényelték az egész estét ünnepi menüt. A normális szolgáltató nem esik seggre saját magától.
2015. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
75%

A normális pár pedig nem nézi szolgának a szolgáltatót, hanem emberszámba veszi és nem várja el tőle, hogy főtt étel elfogyasztása nélkül dolgozzon végig 12-16+ órát, erős koncentrációs kényszerben. Ez fizikailag és szellemileg is megterhelő, ráadásul feljebb levezettem, hogy szakmailag miért jobb ha a vendégekkel közösen vagyunk elhelyezve.


Vannak különböző minőségű esküvők, ahol én dolgozom (ahogy feljebb is írtam), ott emberszámba veszik példának okáért a fotóst. Nem azért kapom a feljebb leírtakat mert kérem, vagy követeltem, hanem mert valamivel elértem, hogy maguktól adják, de akkor mondok még valamit: amikor publikus lett, hogy a feleségemmel összeházasodunk, az egyik pártól kaptunk ajándékba egy házasságról szóló könyvet, benne személyes idézettel, mert nekik sokat segített és úgy gondolták nekünk is érdemes lehet elolvasni, sőt volt egy olyan párosunk akik a feleségem után nevezték el a gyermeküket.


Én valószínűleg azt mondanám erre a megkötésre, hogy semmi gond jó lesz az általad vázolt szolgáltatói menü, de akkor a jegyes fotózás +30 a külön napos kreatív +50 a fotókönyv pedig szintén +30 ezer forintba kerül (ugyanis ezek nem feláras szolgáltatások nálam).


Ugyan én nem kérek ekkora összeget, de ahol kifizetnek a fotósnak 4-600e HUF összeget, ott nem az az alap hozzáállás, hogy megpróbálnak spórolni háromezer forintot a vacsoráján, akár azon az áron is, hogy esetleg kellemetlenül érezze magát.

2015. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
21%
Jesszusom..te teljesen lökött vagy :)
2015. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!