Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmön a fotósnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmön a fotósnak, vőfélynek és a videósnak ugyanazt a menüt kell rendelni mint a vendégeknek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
82%
Nyilvánvalóan ezért van évről évre teljesen tele a naptáram. Egyébként látom közben, hogy lesz leves meg pöri, az amúgy teljesen jó. Alkoholt meg épeszű ember amúgy sem iszik amíg dolgozik. Az a para amikor a szolgáltatói menüben két üdítő van, meg avas rántott hús a tegnapi ebédből.
2015. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondta, hogy a szolgáltatót nem veszik emberszámba, vagy azt, hogy nem jár neki meleg étel. Szimplán annyi, hogy nem a vendégek menüjét kapja, hanem egyszerűbbet. Ahol mondjuk több fotós van, videós, több tagú zenekar, ott igenis számít, hogy fejenként tízezer a kaja, vagy fejenként három.
2015. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:

természetes hogy nem hagyná

m éhen a szolgáltatókat sem , de amugy a vendégek menüje az étterembe sütemény és alkohol nélkül is 6000 ft minimum. pl az én fénképészem : 450 dollár az első táncig marad . na akkor az pont annyi hogy amint belépübk az étterembe már nem fotóz mert mindenki eszik , első tánc előtt nem mulatnak max rólunk csinál az asztalnál egy két képet, elfogyasztja az ünnepi menüt csinál pár képet az első táncról és hazamegy. Mikor mondtam neki hlogy jó lenne ha első tánc után még kb egy órát maradna hogy legyenek fényképek a nászné mulatásáról is azt mondta hogy ok az plusz 20 dollár óránként, szóval itt konkrét szolgáltatásról és vaskosan meghatározott árról van szó

2015. dec. 11. 21:58
 44/67 anonim ***** válasza:
100%

Jó, nyilván ha nincs ott a lagzin nem is eszik. :)

Amúgy az baromi baráti ár még azzal együtt is, hogy a lagzit nem fotózza.Hol lesz az esküvő?

2015. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:
egy vidéki étteremben , mondjuk nagyon szép hely és drága is , de már nem volt máshol hely, minden le van foglalva. 2016 novemberéig, télre meg nem akartam esküvőt.
2015. dec. 11. 23:48
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem drága, sőt..
2015. dec. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
19%
Bizony 10 szolgáltatónál nem plusz három ezerről van szó, hanem 100.000 ről..vagy mégtöbb. De erről úgysem tudjuk meggyőzni a fotósok gyöngyét, akiről gyermekek kapják a nevüket. :P
2015. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
62%

Gúnyolódhatsz, de helyette érdemes lenne jól számolni és objektíven nézni ha már mindenáron vitatkozni szeretnél (meg értelmezni amit leírok mert azt sem nagyon sikerült). Ha fejenként nem tízezer a kaja hanem csak három akkor is legfeljebb 70.000 Ft-ról beszélünk, ami egy átlag középkategóriás (magyarországi) esküvő esetében kb. 2-3% a teljes költségvetéshez képest, de lehet, hogy még annyi se. Viszont cserébe fennáll a veszélye annak, hogy a szolgáltatóid rosszul érezik majd magukat mert tipikusan ebből a filléres szolgáltatói menüből lesz majd az, hogy a két nappal korábbi menüzős ebédből megmaradt száraz krumplit kapják avas rántott hússal megmikrózva és örülnek ha megússzák gyomorrontás nélkül.


Amúgy a kérdező végig amerikai dollárról beszél, az USA-ban pedig NAGYON mások az árak (viszonyításképp egy középkat fotós 3-6ezer USD/ egész napos esküvő).

2015. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem 10 főnél a 70 is túlzás, annyit nem lehet rajta fogni, mert az oké, hogy csak 3 lesz a kaja (annyiból már normális szolgáltatói menü is van, aminek mind örülünk), de a szolgáltatók is isznak (üdítőt!). Én egy esküvő alatt 6 kólát és 2 kávét tuti lenyomok, az meg 3 alatt tuti nem jön ki egy esküvőn. És szerintem a többiek sem isznak kevesebbet.

Most le leszek pontozva, de egyszer eljöttem egy esküvő végéről, mert az volt az esküvőszervezőnél felírva, hogy "a szolgáltatók a maradékot eszik a stáron kívül, süteménnyel, kávéval és szeszes itallal nem kiszolgálhatóak". Nem volt kötelező már maradnom, tudtam volna még plusz munkát végezni, amivel többet adtam volna a párnak, de amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten. Máshol volt, hogy 2 órát tovább maradtam ingyen, mert a menyasszony mosolyogva odajött egy szelet tortával, miután a vendégseregnek vágott már. Mindenki saját belátása szerint dönt, ha szigorúan a kérdést nézem, akkor nem "kell" a szolgáltatóknak ugyanazt a menüt rendelni, mert ez nem előírás, de a legtöbb helyen mégis megteszik, így azok az esküvők fognak kilógni a sorból, ahol mást kapnak.

2015. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
82%
Most nézem, hogy 450 dollár+20 dollár óránként szerinted vaskos. :D :D :D :D Nem, nem vaskos. Nagyon baráti, nagyon olcsó. A középkategória árát el sem éri.
2015. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!