Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmön a fotósnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmön a fotósnak, vőfélynek és a videósnak ugyanazt a menüt kell rendelni mint a vendégeknek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
J
2015. nov. 28. 23:07
 22/67 A kérdező kommentje:
Az volt a kerdes hogy uyganazt e . Es nem az hogy kapjanak e. Nyilvan nem fognak ehezni . Szerintem lesz egy hidegtal . Leves es sült hus. Ugy us csak ejfélig dolgoznak. Délben is kapnak enni nálunk családi menüt
2015. nov. 28. 23:09
 23/67 anonim ***** válasza:
Miért kivételezzek velük?
2015. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
0%
Azért van bőr a képükön az ide kommentelő fotósoknak. Nem elég, hogy egy napra elkértek minimum 150 e ftot (amugy másnak ennyi a havi fizetése) de még extra igényeitek is vannak..nem értem miért ne lenne elég a szolgáltatói menü, hisz ha végigzabáljátok a menüsort akkor egesz este csak ültök. Megint forditva ülnek egyesek a lovon. Kapsz fizetést, nem is keveset, kapsz éttermi kaját,italokat..nem értem a követelőzés okát..
2015. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy napra kérünk el (én amúgy többet). Egy egész napos esküvői anyagon a felhasznált infrastruktúra, a gyakorlottság és az adott képi világ utómunkaigényességének függvényében 80-100 óra utómunka van. Ez napi nyolc órával számolva kettő hét minimum. Egyébként éves szinten 25 esküvővel számolva 1,5-2M Ft költséget kell kitermelned fotósként,nem beszélve a kezdeti befektetésről ami ennek kb. a duplája ezt elég vicces azzal összehasonlítani, hogy valaki alkalmazottként dolgozik és minden hónapban ott van a fix fizu a számláján, a cég eszközeit használja, a nincs gondja munkaszervezésre, adózásra stb... Egyébként nem igazán szoktunk zabálni, legfeljebb enni. Amíg a násznép eszik, addig nincs mit fotózni és igen amikor nincs mit fotózni akkor ülök, mert addigra végigrohantam 10 órát 15 kilóval a hátamon és pont ezért kérem, hogy ugyanazt kapjam és a násznéppel vegyülve ehessek. Sokkal befogadóbb és fotózhatóbb az a násznép aki megszokja, hogy ott vagyok és eszköz van a kezemben, mint az akinek már az is egy esemény, hogy bejövök. Ha kint ülök, lemaradok pillanatokról, és hidd el, hogy ha bent nincs helyem akkor kint fogok ülni és nem bent állni amikor épp nincs esemény.
2015. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
0%
Szerencse, hogy nem te voltál a fotósunk :)
2015. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
38%
A mi fotósunk előre közölte, hogy nem kéri a teljes menüt. Evés közben igenis fotózott, minket,a dekort,kint a tájat, minden pillanatban értünk volt és nem volt elszállva magától, mint egyesek.
2015. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt mondtam, hogy nem fotózom vacsora közben. Ha van mit és észre is veszem (mert nem két helyiséggel arrébb vagyok) akkor felkelek evés közben is, de többségében a vacsora alatt nincs túl sok esemény, evő emberelet pedig nem fotózunk. Egyébként tényleg szerencse, mire eljutunk az esküvőig, nem is szokott ez a kérdés felmerülni. Túl vagyok 60+ esküvőn és eddig egyszer kaptam szolgáltatói menüt. Nem azért mert kikötöm, vagy mert kérem (a szerződésemben csak az étel és alkoholmentes ital szerepel) hanem mert addigra kap tőlem annyit a pár, hogy fel sem merül bennük, hogy rajtam spóroljanak. :)
2015. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, meghívót és köszönőajándékot is kapni szoktam. :)
2015. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
0%
Meghívót a szolgáltatóknak? Na jó.. :))
2015. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!