Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmön a fotósnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmön a fotósnak, vőfélynek és a videósnak ugyanazt a menüt kell rendelni mint a vendégeknek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
80%

"szerintem itt nincs szolgaltato menu, egzsyeruen csak a vacsora fixalasokr syolok hogz a syolgaltatok asytalara mit kerek . nem is maradnak vvegig felesleges hogz ejfel utani menut odategyek amikor mar senki nem lesz annal az asztalnal"


Értem, tehát kiadsz egy rakat pénzt menyecske ruhára de pár 1000Ft spórolás miatt arról már nem lesz normális képed.


Szerintem gondold végig újra ezt az esküvő kérdést... Biztos, hogy akarsz lagzit? Ha nincs rá akkor ne erőltesd, elég ha a pároddal mindketten tudjátok, hogy szeretitek egymást, 2 tanúval bementek a hivatalba és összeházasodtok és még a szolgáltatóknak se kell enni adni.

2015. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 20 éve dolgozom rendezvényes szakmában, és ALAP, hogy a szolgáltatók "jóllétéről" a szervezőnek illik gondoskodni. Ezért gond, hogy az esküvőt többnyire "amatőrök" szervezik, akik ezeket az íratlan szabályokat nem ismerik.


Abban, hogy hova üljön a szolgáltató, megoszlanak a vélemények. Akikkel én dolgoztam, kifejezetten szeretik, ha van külön szolgáltatói asztal, ahol lehet "szakmázni".


Ami pedig az adott esküvőt illeti: az éjféli vacsorából eleve az esküvő létszámánál kevesebbet szokás rendelni, mert a vendégek között is lesz, aki addigra már hazamegy, plusz ha tálszerviz van, akkor ilyenkor szokás visszaszolgálni a sültestálról a megmaradt (tálon maradt, érintetlen) sülteket. Tehát eleve a fele mennyiségű éjféli vacsorát érdemes rendelni. Úgyhogy ez nem lehet szempont a szolgáltatóknál (ha az étterem nem így adja az ajánlatot, akkor rendesen meg vagy vezetve, de ezt az étteremmel kell lemeccselned, nem a többi szolgáltatóval!).


Ezen felül nem érdemes a szolgáltatókon spórolni, amikor valaki eldönti, hogy milyen szolgáltatásokat akar, akkor annyi plusz menüvel is kalkulálni kell, ami hozzá tartozik a rendezvény költségvetéséhez.

Ez alól egy kivétel lehet: dolgoztam olyan rendezvényen (nem esküvőn), ahol a vendégek csak jelképes kaját kaptak, a szolgáltatók viszont rendeset.

2015. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:
biztosan nem lesz kép a menyecske ruháról mert a drága fotós alapszolgáltatása az első táncig szól , és utána minden óra feláras!
2015. dec. 19. 04:07
 64/67 A kérdező kommentje:

hát az esküvőt magunknak csináljuk és a vendégeknek a szolgáltatónak pedig fizetek , és mellé még ebédet és vacsorát is adung ez a természetes de miért kapná ugyanazokat az extra ételeket mint a vendégek ? és akkor mirt kivételezekk az egyes szolgáltatókkal és miért csak a videós és fotós ülne a vendégek közzé akkor üljön oda apincér is szakács is de még a konyhasegéd is, meg mondjuk még a virágos is és a dekoratőr mindenkinek vendégekkel egyenlő menüt , igy mulat a magyar !

elmegy az eszem komolyan

2015. dec. 19. 04:12
 65/67 A kérdező kommentje:

többedszerre is leirom hogy amire én gondoltam :

hidegtál , két féle saláta , leves , és egy főétel , mondjuk pörkölt.

a vendégeknek lesz még ezen felül még egy főétel hisz reggelig maradnak , és különbözős sajttálak több saláta ,és töltötthósok hidegen.

2015. dec. 19. 04:16
 66/67 anonim ***** válasza:
71%
Csak tudnám minek kérdrzed bárkinek a véleményét ha utána nem fogadod el és leírod ezredszer is ugyanazt a marhaságot amit már ezerszer megcáfoltak.
2015. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%

A fotós, videós, vőfély vendégekkel egy légtérbe ültetése pedig csak neked jó, mivel így tudnak reagálni a történésekre, ha külön terembe teszed őket akkor magadra vagy hagyva a vacsora alatt.


A fotóst te választottad, ha neked megfelelő volt az a csomag ahol csak az első táncig van, az a te döntésed, ne hibáztasd a fotóst.

2015. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!