Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmön a fotósnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmön a fotósnak, vőfélynek és a videósnak ugyanazt a menüt kell rendelni mint a vendégeknek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
85%

Így van, megy a nagy zabálás a vendégeknek, kétpofára tömik a rántotthúsokat, folyik a zsír az állukról, vedelik nyakló nélkül a házibort, aztán fasz.arágiskodnak a fotós a vőfély és a videós kajáján.


Rohadt ciki, mikor beállít a nagy vacsorázás közepette a pizzafutár, de ennél is cikibb, hogy minden vendégnek megmarad ez a mozzanat, hogy:

"emlékszel a Mariék esküvőjére? Mikor a Donpepés pizzásfiú becsörtetett és letette a pizzát a fotós asztalára?"

2015. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
22%
Nem az a kérdés, hogy kell e kaja a szolgáltatóknak okoskodók..
2015. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
100%

# 11: Pont ezt akartam írni, mert bizony a szolgáltatók megcsinálják...

Kérdező: abból indulj ki, hogy más esküvőjén szoktak kapni enni. Én évek óta rendezvényeken dolgozom (nem esküvőkön) és mindenhol kapunk enni, néha jobb kaját, mint a vendégek. És ahol nem kapunk, ott bizony rossz szájízzel dolgozunk, mert már megtapasztaltuk, hogy milyen az, amikor emberszámba vesznek, és ehhez képest nagyon rosszul tud esni, ha valahol nem ezt tapasztaljuk. Szóval úgy spórolj a szolgáltatón, hogy a többi párjuk nem fog, és ennek alapján meglesz rólad a véleményük...

2015. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
81%

Adhatsz nekik szolgáltatói menüt, de akkor egyesével megkérdezed, hogy megeszik-e a disznóhúst, vagy a csirkét, vagy megeszik-e a rizst? Ha nem, akkor jöhet a pizzás jelenet.

Nálunk mindenki ugyanazt ette és itta. Sőt, a fotós a vendégek között ült. Sok helyen van szolgáltatói menü, de szerintem fura lett volna, ha a terem végére mást szolgáltatok fel. Külön italcsomag nem szokott lenni, szóval "csak" a kaján lehet spórolni, ami 2ezer 6,5 helyett (nálunk így volt az ajánlatban), annyit nem spóroltam volna vele (4emberről volt szó össz-vissz).

Egyébként bizonyos árkategória fölött a szolgáltatók egy része már tud válogatni (megteheti), ha látja előre, hogy a sarokba lesz állítva egy rántott hússal, akkor nem vállalja el.

Annyi még, hogy nálunk ebédet is kaptak a szűk családdal együtt.

2015. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
18%
Erre találták ki a szolgáltatói menüt. A párom fotós, egyik esküvőn sem volt gond abból, hogy más menüt kaptak, mint a násznép. Általában leves, valamilyen sült hús és vegyes köret szokott lenni.
2015. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
85%

Hogy le lettem pontozva basszus... köszi. Akkor erősebben is fogalmazhatok. Széket sem kell adnod nekik! Nem azért vannak ott, hogy üldögéljenek! Úristen, végigehetik az egész menüt, nem kajálni vannak ott! Kapjanak szendvicset, egyék meg állva, akkor tuti nem megy a munka rovására!!!! ÉS igenis fotózzák a rokonokat evés közben is, a kilógó csirkecombbal a szájukból!!!4Négy!!

Tartom a véleményem, annyit nem tudsz ezen spórolni, amennyit szeretnél.

2015. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
64%
Én eddig egy eskövőn fotóztam úgy, hogy valóban hatalmas pörgés volt, reggeltől estig szinte pihenő nélkül követtük mindenhova a párt és minden eseményt megörökítettünk. Mit ne mondjak, elég szarul esett volna, ha látom hogy mi nem ugyanazt a kaját kapjuk. Nem mintha sokat ettünk volna, egyszerűen csak diszkriminálva éreztem volna magam. Aki hivatásból csinálja a dolgát, az úgysem bír ülve nyugton maradni 20 percnél többet, hanem ha látja hogy akcó van, felcuccol és fotózik / videózik. Ahogy előttem írták, ez emberség kérdése. Szerintem még azt is érdemes megfontolni, hogy nem éri meg megkockáztatni, hogy rossz szájízzel üljön le emiatt a fotós utómunkázni, vagy a videós vágni.
2015. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
Az meg ugye a másik, hogy ha épp nincs akció, akkor míg a násznép eszik, addig nincs mit fotózni/filmezni, de még zenélni se nagyon.
2015. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
17%

a vőfély kivételével a dolgozni hívom a fotost/videóst nem enni.nehogy már fizessek neki és etessem...az első éjszaka nem kell?


na jó nem vagyok ilyen köcsög.zsiros kenyeret kaphat ingyen.

2015. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
74%
#19: Ha ez nem irónia akart lenni kérlek mondd meg a teljes neved, hogy ha árajánlatot kérsz válasz nélkül törölhessem. :)
2015. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!