Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Figyelembe kell-e venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelembe kell-e venni?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz esküvőnk és esküvő dj-t néztünk ki. Páromnak jó a mulatós élőzene is, de én annyira nem rajongok érte. Párom szülei ellenzik, nem szeretnék.

Az esküvőt a szülők fizetik.


Kinek a joga eldönteni fentieket, illetve mi a szokás abban, hogy figyelembe kell-e venni a vendégeket is?


Véleményem szerint, aki jól akarja érezni magát, az jól fogja érezni magát, függetlenül attól, hogy milyen zene van. Van, aki semmire se akar táncolni, van a nagymama,nagypapa,akinek szintén mind1, mert úgyis a széket fogja nyomni és a legtöbb középkorú életkorú ember pedig ismerhető a "retrós" jellegű zenéket is, mivel abban a korban nőtt fel.



2016. aug. 31. 16:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy ez a ti napotok, de ha ők fizetik akkor sajnos igenis van joguk van beleszólni.Nálunk is a szülők állták a költségek nagy részét de szerencsére hagyták, hogy mi döntsünk mindenben. Bár az elképzelések egyeztek nagyjából. Nálunk élőzene volt, szerintem sokkal jobb. Ha ennyire különböznek az ízlések akkor vagy fizetitek magatoknak, vagy pedig hagyod magad.
2016. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10-esnek üzenem, hogy én személy szerint meglennék mindenféle esküvő és lagzi nélkül, de páromnak ez az álma. Nekem rendelkezésre áll a lagzi költségének rám eső rész, páromnak viszont nem. Szóval én se erőltetném ezt a dolgot, de hát ez van...
2016. szept. 1. 14:34
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ő erőlteti :DD Akkor más a helyzet. Közöld vele, hogy OK, de a zenét te választod, különben nincs lagzi.
2016. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:) Párom se erőlteti, a zenét illetően neki mind1, de a szülők...az más tészta :)
2016. szept. 1. 15:34
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez van akkor, amikor a szülők pénzéből akar házasodni a pár, avagy elfogadja, hogy fizessék, beszálljanak stb. Ők fizetnek, ők diktálnak. Ha bele akarnak adni, és a pár elfogadja, akkor van beleszólásuk.


Ha nem akarjátok, hogy beleszóljanak, fizessétek ti a saját esküvőtöket, spóroljatok rá. Ez így működik.

2016. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek azokkal,akik azt mondják,hogy aki fizet,az dönt.

Nekünk idén volt lagzi,mindent mi fizettünk és csak ketten döntöttünk róla. Meghallgattuk a véleményeket,de úgy csináltuk,ahogy nekünk tetszik.

Ha ők adják a pénzt, ők dönthetnek. Ennyi.

2016. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem a zeneszolgáltató kategóriájától függ, hogy jó bulit csinál-e hanem attól, hogy jó zeneszolgáltató-e. Esküvőszakmában dolgozva rengeteg nagyon gyenge zenekart és még több nagyon gyenge DJ-t hallottam, de rengeteg jó DJ-vel és jó zenekarral is találkoztam. Ha az adott zeneszolgáltató érzi a közönséget, tudja, hogy mit kezdjen velük, akkor mindegy, hogy DJ-ről/zenekarról beszélünk-e. DJ esetében fontos, hogy esküvői DJ legyen, mert egy sima klubban felcseperedett lemezlovas nagyon nem fogja érezni, hogy mi kell a násznépnek.


A kérdésre válaszolva: aki fizet, annak joga van beleszólni, de szerintem értelmes felnőtt emberek tudnak kompromisszumot kötni. A DJ is tud mulatós blokkot illeszteni a többi közé. Az idősebbek úgysem mulatnak ott hajnalig, így ha az elején van számukra megfelelő zene akkor később lehet fejet rázni/szeletelni.

2016. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

mi most voltunk egy esküvőn, ugyan nem dj hanem élőzene volt, de nem mulatós, inkább ezek a retro, egymás mellett ellötyögősök. Volt 1-3 csárdás meg keringő. Amikor ezeket játszották, tele volt a tánctér, a többi zene alatt ültek, beszélgettek, dohányoztak, menyecsketánc után 70% hazament, mi is csak azért maradtunk (barátok), hogy legyen 'népség', ne kongjon a hely az ürességtől, de mi is csak fél 4ig bírtuk.


A mi esküvőnkön előzene volt, mulatós, retró is, de nem sok, igazi lagzizene, 7kor az asztalon táncoltam az utolsó rokonnal, de olyan 5ig kb. teltház volt.


Szóval döntsd el, mi a fontosabb, hogy akarod jólérezni magad. Neked tetsző zenére kevesen, vagy lagzizene, amire lehet mulatni, minden korosztálynak. Mi is 22-28 évesek vagyunk (barátok), mégis sokkal szívesebben vettük a lagzizenét.

2016. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
kompromisszum lehet, hogy DJ, de lagzizenével (a lagzizene nem csak a mulatóst jelenti, meg a more zsasét, hanem pl. egy Füredi Anna-bálont, nem csak a 20 éveseké a világot, stb)
2016. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!