Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti meg tudnátok bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haramia kérdése:

Ti meg tudnátok bocsátani egy félrelépést, ami elsősorban érzelmi alapú volt, nem testi?

Figyelt kérdés

A történet nem az enyém, hanem egy ismerősömé, még az "ítéletre" vár. De mint nő sokat agyalok rajta, hogy én mit tennék ilyen helyzetben. A pár 7 éve van együtt. A férjnek 4 hónapja tartott egy viszonya, ami pont a lezáráskor derült ki (a másik nő tett pontot a végére) a feleség pedig megtalálta ezt a búcsúüzenetet.

A pasi nem tagadja, hogy szerelmes lett (szex mindössze egyszer volt) de rengeteg találkozó, közös program, ebéd, séta csók, ölelkezés stb...ugyanakkor azt mondja, hogy lezárta, befejezte a kapcsolatot és szeretné újrakezdeni a feleségével, ha kap még egy lehetőséget. (egy közös kisgyerekük van).


Ti hogyan döntenétek a feleség helyében?


2013. nov. 5. 12:33
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
33%
Nincs kiváltság, ez nem egy arab ország. Amit egy férfinek lehet, azt természetesen egy nőnek is és fordítva. Istenem, de jó, azért szeretek nagyon-nagyon ilyen topicokba írni, mert mindig rájövök, hogy mennyivel szerencsésebb vagyok a legtöbb embernél! És ilyenkor toronymagasra nő a párom a szememben! És még boldogabban megyek haza! Mi nem rúgjuk ki egymást soha, bármi történjék is! :o)) Egy rövid imát megér ez a kegyelmi állapot!
2013. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
82%

Omg... Értelek.. :D

Tudod draga ezt önbizalomhiánynak hívják...

Elég gusztustalan egyébként, hogy tökmindegy hogy mennyiszer kefél félre a párod, te visszafogadod, remélem tudod, hogy mindegyik alannyal gumi nélkül csinálta, és ezután még neked is beteszi azt ami már annyi csajban járt :) kiváltságosnak érzed magad?:) gratulálok, nekem aztán nem kellene az ilyen kiváltság :)

2013. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is az érzelmi megcsalás nagyobb bűn ,mintha csak szimplán kefélt egyet valakivel ! Mind a kettő nagyon durva ... de ha szerelembe esett volna valaki más irányába az rögtön más szempontból világítja meg a dolgokat .

Szerencsére nem voltam még ilyen szituációban ,így érdemi választ nem tudok adni ....

Nem tudom ... el sem tudom képzelni szegény feleség helyzetét -.- A férje szerelmes valaki másba ... a feleség a férjébe ..Ez nagyon durva .. Várni ,esélyt adni ? Minek ? Meddig ? Reménykedni hátha elmúlik a love ? Szörnyű lehet a feleségnek ,én nagyon sajnálom !

2013. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmi-lelki megcsalás mindig súlyosabb vétek, mint a testi. Ellenben az érzelmek ellen nem igen lehet védekezni...viszont az ösztönöket lehet irányítani..... Szóval semmiféle megcsalás nem elfogadható.

Illetve minden csak az adott feleken múlik...ki mennyire tud szemet hunyni a másik gyarlósága felett...és képesek-e ismét felépíteni egymás közt a bizalmat, tisztelet, szeretetet anélkül, hogy a múltbéli hibák negatív hatással lennének a kapcsolatukra.



Személy szerint azt hiszem adnék még egy esélyt...aztán hogy abból lesz-e valami...az már más kérdés. Az biztos, hogy sokáig kéne bizonyítania a férjemnek, hogy újra harmónia lehessen köztünk. Egy megcsaláson nem lehet egyik napról a másikra túl tennie magát az embernek. Ez nem úgy megy, oké akkor spongyát rá...és menjen minden ugyanúgy, mint eddig. Keményen meg kell dolgoznia a kapcsolat megmentésért mindkét félnek.....

2013. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy folyamatosan aláz ezzel, és ha azt hiszed nem, akkor csak a nőcskéivel kellene beszélned, hogy mennyire ,,már vége" meg ,,utálom" meg ,,te kellesz és nem ő" ,,gusztustalan, nekem nem kell" vagy, mert akár hiszed akár nem, attól még hogy te elnézed neki, azoknak a csajoknak nem úgy fog bemutatkozni, hogy szia, a feleségemmel vagyok nyitott kapcsolatban, de téged is szivesen megkettyintenélek... :) állandóan megaláz, te meg a világ legnagyobb barma vagy :)
2013. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan már, ma 13:32... ne ilyen alacsony színvonalon... meg közönségesen. Ki beszélt itt állandó félrekefélésről, legfeljebb te. Nálunk nincs ilyen. Valamit nagyon nem értesz.
2013. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 Frigg ***** válasza:
88%

Nagyon nehéz kérdés... most, hogy belegondoltam, fogalmam sincs, mit tennék. Mindkét eset rossz, "rosszabb" a maga nemében. Ha érzelmi megcsalás, annyiban "jobb", hogy nem feküdt le mással (bár a jelen esetben ez is megtörtént, mindegy, hányszor), viszont rosszabb is, hiszen egy másik személybe szerelmes. Ha meg félrekefélt, egyszer, kétszer, sokszor, az is rettenetes. Mondhatja, hogy ettől még engem szeret.. (max. csak ő hiszi, mert ha valaki képes erre, már nem ÚGY szereti a másikat). Nem tudom, attól függ. Lehetséges, hogy megpróbálnám helyre hozni, ha tényleg nagyon sok év van mögöttünk, esetleg gyerekek, és olyan nagy a szerelmem a párom iránt... De valószínűbb, hogy nem tudnám túltenni magam a dolgon :/ Szemét dolog ez, akárhogy is nézem :(


23/N

2013. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
11%
Ebben az egészben egy nagyon nagy tárgyi tévedés van: ez a beteges néptudat, hogy az, hogy valaki valahol jól érzi magát (egy másik emberrel például), az engem ALÁZ! Mit aláz? Mert jól érzi magát? Mi ebben az alázás? Te jó ég! A helyes és korrekt magatartás, ha előveszem a sodrófát és fakanalat és és vijjogok a nyárikonyhában, hogy "fijjam, te osztán itthon érzed ám jól magad, meg vagyok értve??!!" Wehehe.. és ő persze boldogan ettől jól is érzi magát, és csóválja a farkát, négykézláb vigyorog meg liheg. Te meg ettől boldog vagy! Érdekes lehet az életed. ))
2013. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
83%
Te tényleg nem vagy normális:D mit gondolsz, ki nyúlna úgy a palidhoz, hogy ha előre közli, hogy van nőm és nem hagyom ott?:D a normális nők nem, ezeknek NYILVÁNVALÓAN vetít valamit rólad ami kicsit sem hízelgő, azokat akik meg így is ágyba bújnak vele úgy nevezik ribi, akik amugyis mindenkivel az ágyban kötnek ki. Tehát a sűrűn baxott hercegnők után beléd rakja a szerszámát, amit előtte mások kényeztetnek.. Ezt nem úgy hivják szerelem, hanem úgy hogy palimadár:) magadra ismerhetsz:) ez ám a színvonal!
2013. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ámulva-bámulva szemlélem ezt az édes csevejt, miközben azon gondolkodom, hogy lehet egy ember önérzetét annyira szertezúzni, hogy elérjék nála, hogy kutyaként nyalogassa annak a kezét, aki fenyíti. Nem az a meghökkentő, hogy csalnak, és rendszeresen csalnak valakit, hanem az, hogy a megcsalt elhiszi, és tényleg elhiszi, hogy neki ez jó!!!
2013. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!