Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti meg tudnátok bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haramia kérdése:

Ti meg tudnátok bocsátani egy félrelépést, ami elsősorban érzelmi alapú volt, nem testi?

Figyelt kérdés

A történet nem az enyém, hanem egy ismerősömé, még az "ítéletre" vár. De mint nő sokat agyalok rajta, hogy én mit tennék ilyen helyzetben. A pár 7 éve van együtt. A férjnek 4 hónapja tartott egy viszonya, ami pont a lezáráskor derült ki (a másik nő tett pontot a végére) a feleség pedig megtalálta ezt a búcsúüzenetet.

A pasi nem tagadja, hogy szerelmes lett (szex mindössze egyszer volt) de rengeteg találkozó, közös program, ebéd, séta csók, ölelkezés stb...ugyanakkor azt mondja, hogy lezárta, befejezte a kapcsolatot és szeretné újrakezdeni a feleségével, ha kap még egy lehetőséget. (egy közös kisgyerekük van).


Ti hogyan döntenétek a feleség helyében?


2013. nov. 5. 12:33
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
A megcsalás semmilyen formáját nem tudnám megbocsájtani,különösen nem az érzelmit,mert az jobban fájna.Még ha esetleg sikerülne is azt mondanom,hogy,oké,megpróbálom neked elfelejteni,szívem,a tüske akkor is bennem maradna,a megalázottság érzése nem múlna el.Képtelen lennék tovább így együttélni valakivel.
2013. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
66%-os, de te is akartad ezt a bunyót, valld be. Különben nem emelted volna ki, hogy ez TERMÉSZETES. És amiről az ember nem tudja magát meggyőzni, arról másokat próbál.
2013. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Lezárta? Dehogy zárta le... ŐT zárták le! Ha az a másik nő nem lép le, a faszinak eszébe sem lenne újra a nejére koncentrálni. Egy. Kettő pedig, hogy mint a mondás is tartja: "Ha 2 embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele másba is." Úgyhogy nem, k.rvára nem fogadnám vissza soha, gyerek ide vagy oda.

24/N

2013. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Nem bocsátanék meg semmilyen félrelépést, legyen bármilyen indoka is. Ha ez megtörténik, akkor abban a kapcsolatban már nincs keresnivalóm. Aki ezt eltűri önként és dalolva az megérdemli.

Egyébként még mindig tartana a viszony, ha a szerető nem rúgta volna ki...Hogyan döntenék én, természetesen elválnék, nem azért mert most ez a divat, hanem jobbat érdemlek azt hiszem.

2013. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

NEm olvastam el, amit írtak előttem, hogy befolyásolatlanul válaszolhassak.


Elképzeltem ezt a szituációt az én párommal. És én neki megbocsájtanék. A miértre nehéz választ adni, de nyilván egy ilyen 'kapcsolat' amit írtál, nem igazi szerelem, sokkal inkább fellángolás, amolyan lássuk jó pasi vagyok-e még. Aztán kiderül, hogy igen a másik nő új és izgalmas, de ez nem szerelem.


Azt gondolom, ha egy ilyen dolog megbocsájtást nyer, megerősödve jöhet ki belőle a házasság. Persze ezt én a mostani állapotomra értem, mert egy alapvetően rossz házasságban, ahol nem vagyok boldog, nem bocsájtanék meg ilyesmit. Ha egy hullámvölgy ez az egész, akkor igen.

2013. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam volna megbocsátani. Nekem ilyenkor nem feltétlenül a szex számít, hanem az, hogy egy ideig a páromnak az én érzéseim nem voltak ahhoz elég fontosak, hogy ne csaljon meg. Az más kérdés, ha szerelmes, de tartja magát, akkor megpróbálnék vele beszélni, hogy érdemes-e harcolni, de akkor nem gondolnék rossz szívvel rá. De ebben az esetben igen. Bízni sem tudnék benne, ez meg előbb-utóbb úgyis megölné a kapcsolatot.
2013. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Én is jártam fél évig egy férfivel, akire illik a leírás.

Szerintem becsapott a családdal kapcsolatban - ha érdekel, elmondom, mi történt -, és ezért szakítottunk, illetve voltaképpen magyarázatra várok most is, nem szakítani akartam, csak dühömben mondtam, mert nálam betelt a pohár, de nagyobb botrányt akartam csinálni és többmindent meg akartam tudni arról, mi az igazság, de sajnos nem sikerült, azóta is egyik betegségből esek a másikba, lényegében a férfitól kaptam, de biztos könnyebben gyógyulnék, ha nem lennék érzelmileg magam alatt.

Szóval el tudom képzelni, hogy a másik oldalon a feleség csak annyit tud, amennyit Te is írtál, nekem nem sikerült az infókat egyeztetni, lehet, nagyon meglepődne az ismerősöd, ha tudná, milyen indokkal indította el ezt a szerelmi kapcsolatot a másik nővel.

Én egyeztetnék a nővel a feleség helyzetében is, és a feleséggel a barátnő pozíciójából is. Más értelmes lépés nincsen, a férfi nyilvánvalóan hazudik, elhallgat és színlel.

Még azt is el tudom képzelni, hogy valami hülye apró részletet szégyell a férj, és ezért hazudik minden irányba... van ennek emberséges megfejtése is, csak mindenkinek kell mernie beszélni.

2013. nov. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

A 12-re én is a 37-tel tudnék válaszolni.

Igen, társkeresőn keres magának társat 2-3 éve, én a 6. próbálkozása voltam, és most tovább keres. Valakit, akivel teljes lenne a család, mert a felesége is kifejezetten ezt óhajtja.

Csak nem jutottam el addig, hogy ezt a feleség és a feleség állítólagos másik társának a szájából is halljam... ennyi a sztori.

2013. nov. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
47.! Ez is egy nagyon nehéz felvetés, hogy vajon akarnám-e megismerni (látni, találkozni, beszélgetni) a másik nőt?? Én azt gondolom, ez nagyon megalázó lenne feleségként, ugyanakkor szerintem nem bírná ki a kíváncsiságom...
2013. nov. 6. 05:43
 50/50 vandika válasza:
engem is megcsalt a férjem nem is 1x,mai napig nem tudom h jöttek össze meddig tartott,én nekem rá 1 fél évre vallta be h tényleg megcsalt az utca beli lánnyal...sajnos azóta is látom mindennap a lány,és a férjemmel is 1ütt vok,azért mert nincs más választásom.szóval ha te megteheted h elhagyod min1 h csalt meg érzelmek nélkül vagy érzelemmel,HAGYD OTT!!!hallgas rám nem éri meg vele maradnod 1 fecske nem csinál nyarat!!!!
2013. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!