Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félreismertem a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreismertem a férjem?

Figyelt kérdés
Nyugodt embernek ismertem meg, aki a legkevésbé sem agresszív. Nemrég megtudtam, hogy az exét bántalmazta. A nö kórházba került, utána szakítottak. Természetesen megkérdeztem a férjem, nem tagadta, azt mondta, hogy idegesítette az ex a hisztijeivel és néha eljárt a keze. Persze állítólag engem szeret és sosem bántana. Szerintetek van okom félni?

2015. febr. 27. 00:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
97%

Oppá, annyira felzaklatott a dolog, hogy végig sem olvastam. Szóval még nem is tagadja, hogy olykor eljár a keze!


" Persze állítólag engem szeret és sosem bántana"

Ja, amíg nem kerül kicsit több só a pörköltbe.


Ne áltasd magad, csak idő kérdése, és téged is bántani fog.

2015. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
63%

"egyszer adott egy pofont, holott volt hogy a földön rugdosott a gyerekeink előtt. Elválni vagy elköltözni meg nem engedett"


Drága, ne magyarázd a dolgokat, ehhez nem kell az engedélye. Én már akkor is lépnék le, ha verbálisan inzultál, nem hogy pofon, meg fizikai erőszak!

Komolyan, szánalom, hogy vannak nők, akik ezt eltűrik, és nem lépnek!!!!!!!!!!!!!!!

2015. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
95%
És szeretném megkérdezni, mert nagyon érdekel, egy olyan alakkal, aki a földön rugdos, mégis milyen kapcsolatban élsz? Milyen a házaséletetek? Ugye nem akarod mondani, hogy agresszív barommal lefekszel? Mert a szeretkezés szót itt nen lehet használni.
2015. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
8%

Erol csak azt tudom mondani hogy nem tudod a valos okot hogy miert is bàntotta, az teny hogy a problemek megoldasara nem a pofozkodas, agreszivitas a megoldas!

de ettol fuggetlenul szerintem nem lenne szabad elitelni egy embert, mert ha ezt nezzuk akkor igen keves ferfi akadna akinek estetleg nem jart el a keze. A masik dolog pedig az hogy, nem biztos hogy a ferjed mar nem e banta meg a tetteit, ugyanis lehet korhazba tette az exet es nagyon szerette,de mar a no nem fogadta vissza.....igy tanulhatot a ferjed ez esettben. A masik dologog pedig az hogy ha nyugodt a ferjed akkor miert felsz tole?? Elore felsz? Hat ez sem jo! Vagy most mit csinalsz?elvàlsz ez miatt? Ez is hulyeseg! Ne firtasd a multjàt........ majd ha veled is agressziv lenne csak akkor kezdj el gondolodlkozni hogy hogyan tovabb! De valjuk be, nagyon sok no a hisztievel megiserdemelne nem azt hogy korhazba teszuk hanem elhagyuk.... mibel nagyon sok no kibirhatatlan, es ki provokalja hogy igenis verje meg a ferje....

Te elsz a ferjedel, es ha minden stabil, nyugodt, en ez miatt nem kezdenek elmilyen dolgokon agyalni!

mert lehet elhagyod, megismerkedsz egy masik pasival akirol ilyen dolgokat nem halasz majd ..es te leszel az elso akire kezet emel! Hagyd a francba ea inkabb beszeld meb a ferjedel, hogy ha problematok akad szepen is meglehet beszelni nem kell verekedni stb...ugy tobbre viszitek, mint hogy orjongtok,vagy epp korhazba tesz.

2015. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
90%
Akinek "néha eljárt a keze", annak bizony megvan az esélye, hogy később is el fog járni a keze. Én a helyedben ezek után nagyon tartanék tőle, hogy ha valami bennem sem tetszik, idegesíti, akkor majd szintén "eljár a keze". Sajnálom.
2015. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Nagyon is van félni valód, nem irigyellek. Már csak a jövőbeni gyerekek tekintetében. :/
2015. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
95%

47%-os te nagyon beteg ember lehet. Minden formában el tudod fogadni, sőt támogatni az erőszakot. Legyen az nőverő, vagy gyerekbántalmazó. Be kellene látnod már, hogy ez akkor sem elfogadható, ha te ebben nőttél fel, esetleg ebben élsz. Ugrasz az ilyen témákra, és ezerrel véded a bántalmazót. Vagy magad is az vagy?

Bocs az offért.

2015. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
10%

27 es valaszolo, pontosan nem elek ilyen helyzetben, sot engem sem vernek es nem is ebbe az eletbe nottem fell!

De a kedves kerdezo nem lett bàntalmazva! A ferj a multjaban kovette el ezt a hibat! Nem tudjuk az okat, sot a korat sem!


Kerdezo ferje nyugodt kevesbe sem agressziv! A multba kovetett el hibat, te kedves 27 es semmi hibat nem kovetel el amit megbantal volna,vagy epp maskep csinaltad volna? Ha van ilyen akkor iteljunk el vagy kovezzunk meg? Ez a ferj nem Batalmazot gyereket! Lassan màr gyilkosnak fogod nyilvanitani! De pont ilyem nokrol beszeltem kb mi t te 27 es hogy a semibol hatalmas problemat tud provokalni, mint pl te hogy jossz a gyerekbantalmazasal!!! Jo hogy mar a ferjet halalra nem iteled!! Es akkor valjunk el stb szoveg!! Te sem lehetsz egyszeru noszemely.....mert ilyen elitelesek miatt kb 1 veszekedesnel kepes lennel valni, ha valami nem ugy van ahogyan te azt elgondoltad, feltetelezem Ha van vagy lesz aki elvegyen teged felesegul!!



Àllandoan azzal van alltalaba az emberiseg hogy a masik ember multjahoz semmi kozunk.( pl nonek tobb pasija volt) akkor a ferjnek semmi koze hozza.

de ha egy pasi elkovet egy hibat akkor Vàlas! Nő vagyok de hisztis pi....a!

2015. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
97%

"igen keves ferfi akadna akinek estetleg nem jart el a keze."


Na NEEEEEE!!!


Én 45 éves vagyok, de soha NEM volt agresszív társam. Kell tudni választani. A férfi nem attól férfi, hogy erőszakos!!!! SZánalom ez a hozzáállás!

2015. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
9%
29 es keves ember akad ezt en irtam.... akkor csak annykt hogy buszke lehetsz magadra hisz azt a keves embert nem kb 5.10.15.emberre gondoltam, es lam te kifogtad az osszes olyan tarsat aki nem utott meg not buszke lehetsz magadra, lehet idelyuk se volt hogy megussenek, olyan gyorsan valtogatad az osszes tarsadat!!
2015. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!