Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félreismertem a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreismertem a férjem?

Figyelt kérdés
Nyugodt embernek ismertem meg, aki a legkevésbé sem agresszív. Nemrég megtudtam, hogy az exét bántalmazta. A nö kórházba került, utána szakítottak. Természetesen megkérdeztem a férjem, nem tagadta, azt mondta, hogy idegesítette az ex a hisztijeivel és néha eljárt a keze. Persze állítólag engem szeret és sosem bántana. Szerintetek van okom félni?

2015. febr. 27. 00:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
95%

Mióta vagytok együtt és mióta a férjed?

Lehet csak nem volt időd még kiismerni.

De lehet csak "indokot" nem adtál még. Ha pedig ő úgy érzi rászolgáltál, majd eljár a keze. Szerintem senki alaptermészete nem változik meg!

2015. febr. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem Szabó Sanyihoz mentél feleségül?
2015. febr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
62%

Azt tényleg jó lenne tudni, hogy mióta is vagytok együtt.

Előfordul, hogy az ember változik, ám itt nem csak egy "véletlenül" elcsattant pofonról van szó... Én félnék.

2015. febr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
90%

" A második pofont viszont én kaptam 2 év együttélés után, igazságtalanul, pedig engem is szeretett. "


-akit szeretünk,azt nem ütjük,nem bántjuk,

-35/F-

2015. febr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
93%
Igen, teljes mertekben van okod felni.
2015. febr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
27%

"Nemrég megtudtam, hogy az exét bántalmazta. A nö kórházba került,"

A forrás BIZTOS? Igaz? mert lehet, hogy csak gonosz pletyka - a kórházba meg vakbéllel került! :D

2015. febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azért megváltozhat idővel, ahogy öregszik, megjöhet az esze. Az én férjem is azt mondta másoknak, hogy csak egyszer adott egy pofont, holott volt hogy a földön rugdosott a gyerekeink előtt. Elválni vagy elköltözni meg nem engedett, mindig azt mondta, hogy szeret. Szóval vannak ilyen állatok. Sikerült tőle megszabadulnom, de sajnálom azt a nőt, aki véletlenül a közelébe kerül. Volt, hogy évekig nem ütött meg, de én meg nagyon jó voltam, mindig igyekeztem, hogy ne jöjjön ki a sodrából, mindent megtettem neki én hülye! De ettől csak rosszabb lett. Ugraszd ki a nyulat a bokorból, egyszer hozd ki nagyon a sodrából és akkor kiderül, hogy megváltozott-e.
2015. febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Igen, minden okod megvan rá, csak még nem kerültetek olyan helyzetbe, hogy megtegye. Pont az általad leírt tulajdonságokkal rendelkező férfiak tudnak tehetetlen helyzetekbe a legagresszívabbak lenni.

Nekem amúgy is az a tapasztalatom, hogy le lehet vonni a tanulságot az exhez való hozzáállásokból, a róla alkotott megnyilvánulásokból, a vele való tettekből. Bárkiből gyorsan lehet ex, és ő sem várhat mást.

2015. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
93%

Van okod félni. Én sok mindent tolerálok és a megbeszélés híve vagyok, egy dolog a kivétel, az erőszakos és agresszív viselkedés.


Szóval, ha én lennék a te helyedben, és amit írtál, teljes mértékben igaz, nem csak feltevés vagy rágalom, akkor én azonnal lépnék. Kórházba került, és valóban emiatt? Ma adnám be a válópert!

2015. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
77%

"" A második pofont viszont én kaptam 2 év együttélés után, igazságtalanul, pedig engem is szeretett. " "


NINCS IGAZSÁGOS pofon!

2015. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!