Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félreismertem a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreismertem a férjem?

Figyelt kérdés
Nyugodt embernek ismertem meg, aki a legkevésbé sem agresszív. Nemrég megtudtam, hogy az exét bántalmazta. A nö kórházba került, utána szakítottak. Természetesen megkérdeztem a férjem, nem tagadta, azt mondta, hogy idegesítette az ex a hisztijeivel és néha eljárt a keze. Persze állítólag engem szeret és sosem bántana. Szerintetek van okom félni?

2015. febr. 27. 00:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 47%, és tuti nem élnék olyannal, aki a múltjában kórházba kényszerített egy nőt akár férfit, fizikai bántalmazás miatt! Nem állatunk vagyunk, erre semmilyen mentség nincs!
2015. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
96%
47% Gusztustalan vagy. nem válogatom a partnereimet, de ha tenném, ahhoz sem lenne semmi közöd. Tudod, nem csak primitív ösztönlények vannak, mint valószínűleg te is.
2015. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és jelentettelek, mert off vagy és sértegető.
2015. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
94%

"idelyuk se volt"


Na te sem vagy egy tanult ember :D

2015. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
96%

Off. Ez a 47%-os tényleg beteg! Még képes burkoltan ler*bancozni valakit, mondván azért nem verték, mert túl gyorsan váltogatta a pasijait. Ilyen ostoba ember tényleg létezik?


On. Igen, kérdező, van okod félni. A férjednek "néha eljár a keze", de ez az én olvasatomban 1-1 pofont jelent, ami ha elítélendő, és szánalmas dolog is, és nem tolerálandó, de egy hirtelen haragú, primitív embertől nem meglepő. De az, hogy úgy megverje az exét, hogy kórházba került? Ez nem a "néha eljár a keze" esete, ez brutalitás. Ez az ember egy bestia.

2015. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Sajnos van okod félni. Én a másik oldal vagyok, bántalmazott, egy lépszakadás, műtét, lábadozás, új élet nélküle. Hallottam arról, hogy ő közben megismerkedett egy nővel de simán titokban tarthatta ha akarta mert én exként nyilván nem mentem oda tájékoztatni, hogy vigyázzon magára, nehogy úgy járjon mint én. Aki egyszer valakivel megtette mással is megteszi, amíg vele vagy nagyon vigyázz és kerüld a konfliktust minden téren vele.
2015. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
30. Nagyon érdekes, mert én is mindig olyanokat fogtam ki, akik nem ütnek meg nőt. A volt férjemmel 10 évig voltunk házasok, a második férjemmel már a 7. évet tapossuk. Egyikükben sem merült fel a bántalmazás még legcsekélyebb jele sem. Édesapám is 50 éve él édesanyámmal házasságban, sosem emelt rá kezet. Szerintem még páran beszállhatnánk, hogy kiknek van olyan társa, aki soha nem bántotta, lennénk elég sokan....
2015. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
91%
kedves #37: én szerencsére a saját eddigi bő 40 évemben, és a családi, ismeretségi körömben sincsenek nőverő pasik. Ehhez kell egy bizonyos színvonalat alul teljesíteni :(
2015. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

A 27-es és 28-as véleménye egyszerűen felháborító. Az erőszakos, durva férfit semmivel nem lehet mentegetni. Mi az, hogy "hiszti", ami fizikai erőszakot vált ki? Az érzelmi intelligenciától mentes, kommunikációképtelen, primitív férfi a társa minden vélemény- és akaratnyilvánítását lekezeli, "hiszti"-ként minősíti, súlyosabb esetben azonnali erőszakkal viszonozza hogy érzékeltesse: egyértelműen ő irányít, ő uralkodik. Sokszor odáig juttatja a feleségét, hogy folytonos szorongásban élje az életét, a végsőkig igyekezzék elnyomni a gondolatait, véleményeit, nehogy kiváltsa a bántalmazást - pedig ahhoz már, egy ponton túl, bármi elég: a hallgatás és a puszta jelenlét is. Egyszerűen azért, mert az erőszakos félnek szüksége van áldozatra: élvezi a bántalmazást.


Kedves Kérdező: ne legyenek illúzióid. Ha a múltbeli történet igaz, csak idő kérdése, mikor fog ellened fordulni. Légy nagyon résen - ha kell, lépj ki a kapcsolatból.

2015. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
94%
Amikor egy kérdés kapcsán mindenki ugyanazt hajtogatja, bennem óhatatlanul beindul valami gyerekes dac, és megpróbálok valami életképes érvet találni az eddig elhangzottak ellenkezőjére. Itt nem tudok. Egészséges férfiemberben működik egyfajta védelmi mechanizmus, ami gátolja benne a gyermek, vagy a nő elleni agressziót. Akiben ez nincs meg, előbb-utóbb okot fog találni arra, hogy újra "eljárjon a keze".
2015. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!