Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félreismertem a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreismertem a férjem?

Figyelt kérdés
Nyugodt embernek ismertem meg, aki a legkevésbé sem agresszív. Nemrég megtudtam, hogy az exét bántalmazta. A nö kórházba került, utána szakítottak. Természetesen megkérdeztem a férjem, nem tagadta, azt mondta, hogy idegesítette az ex a hisztijeivel és néha eljárt a keze. Persze állítólag engem szeret és sosem bántana. Szerintetek van okom félni?

2015. febr. 27. 00:42
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
22%
Nem tetsző dolgot csinálsz mondasz te is meg fogod kapni tőle,de te élsz vele neked kell tudnod hogy elfajulna köztetek a vita akkor bekövetkezik-e .
2015. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
29%
Nőt nem szabad megütni. De vannak olyan idillikus párok, ahol verekednek. Nő is üt, keményen. Lehet,hogy ex is ilyen volt.
2015. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Wow még nem találkoztam olyan pasival aki megütött volna. Ill munka során igen, de hagy ne mondjam melyik kategóriából és nem saját párkapcsolatból. Had ne mondjam milyen állat szemében érv, hogy a legtöbb pasinak (igen, véletlenül se férfit írok) érv az, hogy időnként minden psasinak eljár a keze. Megsúgom ez a bíróság szerint sem mentő körülmény. A gatyáját is leperelném az ilyen senkiknek az biztos.


On: nehéz kérdés, hosszú kapcsolat után ha semmi gond nem volt talán átgondolnám, de ha a kapcsolat elején kiderül, hogy a "hiszti" retorziója a bántalmazás úgy hagyom ott mint eb a szaharát. Mindenesetre nem érezném biztonságba magam. Ez undorító. Komolyan, ha a másikat nemszerette minek volt vele? És ha neked is csak mondja? Ok, te férjed te ismered, de szerinted az exének mit mondott? Biztos azt, hogy ááá téged nem szeretlek ezért megverlek. Reális nem? Hát nem. Ha viszont szerelemmel kecsegtette, miben különbözik tőled?

2015. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Remélem, már nem vagy vele.
2015. aug. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!