Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is próbáltok "otthonkában"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is próbáltok "otthonkában" is csinosak lenni?

Figyelt kérdés

Más is van, aki többéves kapcsolatban otthon is csinos próbál lenni?

Én ha ki sem teszem a lábam a lakásból, akkor is teszek fel szemfestéket, úgy kötöm össze a hajam, hogy csinos legyen és olyan otthoni rucit veszek fel, ami jól néz ki.

Próbálok nem slampos lenni otthon. Nem tudom, hogy ha baba lesz, akkor ez mennyire fog sikerülni:)

Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?


2017. jan. 15. 19:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Én soha nem festem magam, mert irritál, de amugy sort/cicanaci meg normális hosszitott ujju felso esetleg top. Hidegben plusz kötött pulcsi, vagy nem kinyult melegitöfelso, also.
2017. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Huh hát akkor úgy tűnik én leszek itt az egyetlen aki nem csípi ki magát otthonra :D alapvetően én is leggingset meg olyan felsőt veszek fel amit nem hordok az utcára, mert más ruhát jobban szeretek, de nem elnyűtt. Ha épp mosásban van, akkor melegítőnadrág. Sminket soha nem teszek fel, örülök ha hét napból 1-2 napon nem kell ezzel foglalkoznom. Meg persze megfésülködöm. Barátom még soha nem szólt ezért, meg most télen itthon se az a lényeg hogy milyen rövidnaciban flangálok, mert max 23 fok van nálunk ami nem túl meleg. Sőt sokszor még két zokni is van rajtam, egy rendes egy ilyen bolyhos, és barátom azt mondja hogy nem is én lennék ha nem folyton két zokni lenne rajtam :D szóval nálunk mi nem görcsölünk ezen, persze eleinte én is felvettem a farmert itthonra, de nekem az nem kényelmes, pláne ha három napig együtt vagyunk akkor nem akarok folyton kényelmetlen ruhában lenni
2017. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nah igen én is keresgéltem, hogy mi az, ami csinos de kényelmes is.

Nem tudom, én nekem fontos, hogy tetszem a páromnak. Ő nem igényli, nem szólt ilyesmiért soha, de amikor kicsi szemfesték nélkül és zsíros hajjal a tükör elé állok valami topis cuccban, akkor egyszerűen rosszul érzem magam, hogy így lát, még akkor is, ha igazából nem érdekli.

Persze, ha ő nincs pár napig, akkor engem sem érdekel az ilyesmi :D

2017. jan. 15. 21:09
 14/21 anonim ***** válasza:
41%

Minden napom futassal kezdem, hajam mindig friss es apolt. Otthon alig van rajtunk ruha,mert meleget szeretunk. Nem dogos cuccaim nincsenek,az elhasznaltat kidobom. Smink: szemoldokom kifestem futashoz is. Amugy meg piros ruzs,szemhejtus. A sajat kormeim mindig manikurozottek es lakkozottak.

Apoltsag,csinossag: Barmelyik percben kesz vagyok elmenni egy partira vagy furdobe is akar.

Apolatlanul en ereznem rosszul magam. Uzletkoto vagyok,a munkam miatt sem lennek apolatlan. "

2017. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem is kényelmetlen az elnyűtt, kinyúlt, lyukas, bolyhos ruha... Szóval a saját kényelmem érdekében (is) cicanadrágot hordok itthon olyan felsőkkel, amikben menni is szoktam ide-oda, télen meg egy kényelmes bő pulcsit húzok magamra még pluszba. Annyi, hogy melltartót nem szoktam felvenni itthon, de a barátomnak amúgy is jobban tetszek így. :D A cicanadrágot meg imádja rajtam.

Sminkelni soha nem szoktam, szóval itthon se. A hajam túl rövid bármiféle összekötéshez, viszont arra figyelek, hogy itthon se legyen zsíros, koszos, kócos. Parfümöt itthonra is használok, hiszen nem azért vettem, hogy másoknak bejöjjön, hanem mert én imádom az illatát, szóval érezni akarom akkor is, ha itthon ülök.

(Porszívózáskor viszont elszabadul a pokol, felveszem a legrondább gönceimet, hogy dobhassam a szennyesbe amint végzek, és ne a "normális" ruháimat izzadjam össze.)

2017. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

4 gyerekünk van, 2 középsős és 2 lassan 8 hónapos. Én otthon vagyok a kicsikkel.


Nálam az otthoni ruha színes harisnya, azon egy rövidnaci vagy egy szoknya, hozzá egy kényelmesebb felső. A szemöldököm mindig ki van szedve és festve műszempillám és műkörmöm is van, így azokkal nincs tennivalóm. A hajamat 3 hetente vágatom. Reggelenként mindig van magamra 10 percem, azalatt kivasalom a hajam, megcsinálom a frizurám, teszek fel egy kis szájfényt. Ha valamiért nem szép a bőröm, akkor alapozót is, de azt csak ritkán.


Ez csak rajtad múlik. Ha akarod lesz magadra időd gyerekek mellett is. Nem nehéz otthonra is csinosnak lenni.

2017. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én is igyekszem így élni, nem minden nap sikerül, de a férjem az is szereti, ha néha smink nélkül lát, kinyúlt pólóban, de azért az esetek többségében ha nem megyek sehova, akkor is egy kis szempillaspirált felteszek, csinos otthoni ruhába bújok, és jöhet a szexi és aranyos mamusz is :-) Ezek kényelmesek, de csinosak is, nekem ez fontos. Magamnak. És a férjem is szereti, hogy attól még, mert lassan 10 éve együtt vagyunk, még nagyon is figyelek magamra. Ezzel ő sincs másképp. Azon én is szoktam gondolkodni, hogy mi lesz, ha baba lesz. Úgy gondolom, hogy akinek a csinosan öltözködés és a gyors 1 perces smink már eléggé beleépült a napi rutinba, az baba mellett is megoldja majd, még ha nem is minden nap. Én így tervezek. Igazából az önbizalmamnak kell. Ettől jó a kapcsoltaunk a férjemmel (többek között), nem konkrétan a szempillaspirál megléte miatt nyilván... :D
2017. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én alapból nem sminkelek otthon, borzasztóan tönkreteszi a bőrt hosszú távon. Párom szerencsére jobban is szereti, ha nincs sminkem.

A nem szakadt ruha az alap, bár nem pattogok rajta annyit, mint itt egyes válaszolók. Leggings vagy nyáron töröknadrág, meg valami kényelmes felső.

2017. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Annak örülök, hogy a csinos kinézet nem csak nekem számít otthon:)

Mondjuk én alapból elsősorban a páromnak szeretnék tetszeni, nem az idegeneknek az utcán, így viszont szerintem alap, hogy otthon sem vagyok topis.

Szerintem egy kapcsolatban igenis fontos, hogy a párunk csinosnak találjon minket (nyilván egyetlen jóérzésű férfi sem meri azt mondani az asszonykának, hogy légyszi ha itthon vagy akkor is adj már magadra.. kérlek.. főleg, ha baba is van).

2017. jan. 18. 18:47
 20/21 anonim ***** válasza:

Azért túlzásokba nem szabad esni, mert aztán az ilyenből jönnek az olyan kérdések, hogy "a barátnőm sírógörcsöt kapott, amiért reggel hamarabb ébredtem, mint ő, és megpróbáltam odabújni hozzá. Ellökött, mert hogy büdös a szája és kócos és pattanás van az arcán, én hagyjam békén, és közölte, hogy gyűlöl, amiért tönkretettem az ideális kapcsolatunkat, mert nem szabadott volna őt így látni. Mint kiderült, minden reggel azért kel korábban, hogy szép és illatos legyen, mikor odabújik. Azóta nem szól hozzám."

Nem most olvastam ezt, évekkel ezelőtt, szóval az idézet talán nem pontos, de sajnos nem ez az egyetlen hasonló szitu. Meg ebből jönnek a poénkodások, hogy első randin strandra kell vinni a lányt és a víz alá nyomni. Mert még otthon sem merjük/szabad önmagunkat adni, mondván tetszeni kell a másiknak...

Szép dolog, hogy nem akar lepukkant lenni az ember, de nem szabad elfelejteni, hogy mi a dolog lényege.

2017. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!