Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

A “barátom” előre megfontoltan rávett egy ”komoly kapcsolatra”, es belementem. Egyedülállóak voltunk mindketten.

Vagyis ő nem, mert egy nővel szervezkedett a hátam mögött, akit jóval előttem ismert meg, hogy azzal csaljon engem es csúfolódjon velem.

A nő tudott rólam es azzal szórakozott, hogy en feltekenykedtem a barátomra es a baratom ramfogta, hogy elmebeteg vagyok. Ezzel szórakoztak. Azaz rajtam.

Mi visz arra valakit, hogy ilyen diabolikus legyen?

Jelenleg kezelés alatt állok pszichiátrián emiatt.


2023. okt. 21. 22:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Szembesítened kell magadat a ténnyel, hogy az a pasi egy szemét láda. Minden nap el kell magadban ismételni, hogy mit tett veled. Nem szabad el nyomni, tudatosítani kel magadban a történteket. Nem szabad azon filozofálni, hogy mi lett volna ha...


Ami megtörtént az megtörtént nem lehet rajta változtatni. Ki kell elemezni a hibákat amik ide vezettek és megtanulni, hogy vigyázni kell az emberekkel. Nem szabad ideje korán bizalmat adni.


Amúgy ez mi rendes pasikkal is ki cseszés ez mert e miatt mi sem találunk barátnőt mert minden nőnek extrém óvatosnak kell lennie. Fel a fejjel!


Ha szeretnél beszélgetni írj és meghallgatlak!

2023. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. okt. 21. 23:14
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasit jobb ha elkerülöd. Ami történt azt pedig engedd el. Ne azon ràgódj hogy mi volt a múltban. Előre nézz.

Milyen diagnózissal kezelnek? Depresszió?

2023. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Pszichózis ütött ki rajtam ezmiatt
2023. okt. 22. 00:11
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt a pasinak súlyosan elmeroggyant elhanyagoló, vagy alkoholista szülője balhékkal? Ilyenekben néha benne van az árthatnék másoknak, kipécéznek valakit, valakiket és azokon vezetik le hogy ők roncsok belül. Ilyenkor kifejezetten az ártás a céljuk.
2023. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
De igen. De nem hiszem hogy minden a gyerekkorban keresendő. Sokan szenvedtek gyerekként es megsem ártanak masoknak
2023. okt. 22. 01:11
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
De köztük több az ilyen. Vigyázz magadra, a pasi veszélyes. Örülj hogy ennyivel megúsztad, erősödj meg aztán majd kiakad hogy nem sikerült a terve.
2023. okt. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Most itt válaszolok a privire. Csak annyi hogy a hozzá hasonlóknak az megkönnyebbülés valamilyen szinten a saját problémáitól, ha téged legyengülten lát, pláne pszichiátriai kezelés alatt, erre kifejezetten sokan hajtanak. Ezért annyi hogy ha majd a jövőben ki akarna veled békülni, akkor ne nagyon beszélj vele. Főleg szóban ne, akkor már inkább írásban, hogy minden meglegyen. Mert ha nem sikerült teljesen legyengítenie, újra meg fogja próbálni. Ezért jobb ha távol tartod magad tőle teljesen, hadd kavarjon az életében, téged az már nem érint. Előbb utóbb békénhagy, ha a saját életedet éled.
2023. okt. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Sablon, de idővel. Ha kell sírj, dühöngj, add ki magadból az érzéseid és jegyezd meg a jövőben milyen tulajdonságokat érdemes elkerülnöd. Igyekezz minél több időt társaságban, szüleiddel, barátaiddal tölteni, szentelj időt kedvenc hobbidnak amit imádsz és idővel jobban leszel!
2023. okt. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Hibás kérdés!

A kérdés helyesen az, hogy mi a jó büdös francért vagy egy ilyen gennyládával még együtt!?😡

2023. okt. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!