Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

A “barátom” előre megfontoltan rávett egy ”komoly kapcsolatra”, es belementem. Egyedülállóak voltunk mindketten.

Vagyis ő nem, mert egy nővel szervezkedett a hátam mögött, akit jóval előttem ismert meg, hogy azzal csaljon engem es csúfolódjon velem.

A nő tudott rólam es azzal szórakozott, hogy en feltekenykedtem a barátomra es a baratom ramfogta, hogy elmebeteg vagyok. Ezzel szórakoztak. Azaz rajtam.

Mi visz arra valakit, hogy ilyen diabolikus legyen?

Jelenleg kezelés alatt állok pszichiátrián emiatt.


2023. okt. 21. 22:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Mert azzal a nővel osztozik a beteg fantáziavilágán. De az a nő bárki is lehetne, akár a saját anyja, attól függ, milyen kattanása van. Ez nem a te és a nő értékességétől függ, csak attól, hogy az a nő mit képvisel az ő fejében. Tényleg nagyon szeretném, ha nem kínoznád magad ezekkel a gondolatokkal, viszont az egyetlen "baj", hogy ezért van az agyunk. Adott egy probléma amit nem értünk, meg kell(ene) érteni. Ehelyett inkább próbáld elfogadni, hogy ezt nem lehet megérteni, még a f.aszi maga sem tudja, mit miért csinál. Sőt, még ő a sértett fél. A saját fejében.
nov. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Bizonyítékkal vagy szakember alátámasztásával fel lehetne jelenteni őket k.b. valahogyan úgy, mint előre eltervezett lejáratás. Persze ezzel az a baj, hogy akkor újra előkerülnek az életben.


Az én életemben páromnak volt egy mentális problémája rossz gyógyszerezés mellékhatásaként, egy rosszakarónk ezt kihasználta, ellenem hangolta, belevette egy akkori barátomat is, a rosszakaró lelépett, a barátom folytatta tovább és ki voltam kiáltva őrültnek. Csakhogy itt én nyertem, párom magához tért, visszatért, a barátom a Facén közös képekkel folytatta tovább, feljelentettük, megnyertem, pénzt kaszáltam le tőle.


35/F

nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Különben rettentően sajnálom és hasonlóan sok erőt kívánok ehhez! Te őt visszaszerezni nem tudod, mert alapból szemét. Másképpen mentális beteg, ezzel nem lehet mit kezdeni. De fog jönni jó!
nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
nov. 20. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!