Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

A “barátom” előre megfontoltan rávett egy ”komoly kapcsolatra”, es belementem. Egyedülállóak voltunk mindketten.

Vagyis ő nem, mert egy nővel szervezkedett a hátam mögött, akit jóval előttem ismert meg, hogy azzal csaljon engem es csúfolódjon velem.

A nő tudott rólam es azzal szórakozott, hogy en feltekenykedtem a barátomra es a baratom ramfogta, hogy elmebeteg vagyok. Ezzel szórakoztak. Azaz rajtam.

Mi visz arra valakit, hogy ilyen diabolikus legyen?

Jelenleg kezelés alatt állok pszichiátrián emiatt.


2023. okt. 21. 22:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriai segítség és az idő.
2023. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
53%
Miért csinálták ezt, nem is hallottam még ilyenről.
2023. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Normalis ember logikája nem fogja fel a miérteket. Nárcisztikus sz zavar
2023. okt. 22. 10:10
 14/34 anonim ***** válasza:
90%
De mind a ketten nárcisztikusok? A nőt nem zavarta, hogy a palija veled van?
2023. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

14, az a nő is beteg, ilyen módon érzi magát értékesnek. Hisz a pali vele szövetkezett más ellen. Ahhoz meg már hüly.e, hogy észrevegye, csak használati tárgy, egy eszköz a pali nyomorék lelkéhez.

13, a logika tényleg nem sokat ér az ilyenek megértésében. A megnyomorított lelkű gyerek kétféle lehet, vagy egy mindenkinek behódoló áldozat, vagy egy büntető b.alf.asz. Nem lehet belőle kiszeretni, megbütykölni, az ő fejében egész más mozi megy, nem a valóság. Csak normális ember számára beteg örömök teszik pillanatokra elégedetté. Boldog sosem lesz, képtelen rá. Nincs ilyen rész az agyában, ki sem alakult.

nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Igen 15 ös, pontosan ez történt. De azon gondolkodom, hogy lehet a maga nárci módján a nőt szereti, mert azt sose támadta ki, sose mocskolta es mindig védte, pedig a hivatalos barátnőit mind tönkre tette, hazugságokat terjesztett róluk, pletykalta őket, de ezt nem
nov. 19. 21:41
 17/34 anonim ***** válasza:
16, ez legfeljebb egy beteg szövetség, semmiképp sem szeretet. Két defekt egymásra talált, osztoznak egy ostoba stratégián. Nagyon jó, hogy szakember segít téged, remélem, mihamarabb sikerül a gondolataidat jó irányba fordítani. Az lesz a jó irány, mikor már nem ezt a selejtet akarod megfejteni, hanem a saját céljaidat tudod kijelölni, saját utadat járni. Amíg ugyanis az ő mozgatórugóival foglalkozol, magadat rövidíted meg, minden perc kidobott idő amit erre fordítasz. Valahogy megpróbálhatnál úgy tekinteni rá mint ha csak egy könyvben olvastad vagy filmben láttad volna. Vagy, hogy mit tanácsolnál ha mindez egy barátnőddel történt volna meg. Akkor ugye kívülről szemlélnéd, nem dobálna az érzelmi hullámvasút. Pedig "csak" annyi történt, hogy belefutottál egy elfuserált alakba, de egyedül te döntheted el, mit gondolsz a történetről. Lásd őt inkább szánalmasnak, akkor nem érzed magad annyira áldozatnak.
nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
nov. 19. 22:18
 19/34 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, remélem, tudsz erőt meríteni és mihamarabb egy rossz emlékként (de felhasználható tapasztalatként) tudsz majd erre az epizódra tekinteni.

Azt megkérdezhetem, hogy milyen állapotban vagy mostanság, vannak azért jobb pillanataid?

nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Rossz állapotban, kösz a kerdest mert rengeteg aljas húzását kell feldolgozzam, amit utólag tisztán látok, de amikor benne voltam, nem lattam at mert a sajat logikammal próbáltam megérteni es feltem hogy elveszítek egy jó embert mert lehet tévedek

Idővel egyre inkabb megtanultam gondolkodni az ő fejével es amit lattam az számomra semmi jót nem tartogatott

Csak azt nem értem hogy miert settenkedett körülöttem, ha nem szeretett, szerintem azert keresett mindig barátnőt, aki hivatalos, mert ezt a nőt egyedul unta es azert pletykalta őket a nőnek, hogy szórakoztassa a nőt es a nő lassa ezáltal hogy ő a fontos. Es amúgy is ő is imádta látni mas szenvedését, átverését, a pletykát. Ilyen szempontból jól talaltak, plusz hogy lehet hogy a nőt sakkba is tartotta ezekkel a kapcsolatokkal.... hogy csípkedje magat es vállalja őt fel

nov. 19. 22:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!