Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélendő (ld. alább)...?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő (ld. alább)...?

Figyelt kérdés
Ha van egy hölgy, aki kikerülvén a felsőoktatásról, elhelyezkedik első munkahelyén - végzettségének megfelelőn az állami szektorban -, ám többre vágyván öt év múltán jelentkezik a felettes szervhez (illetékes minisztériumhoz) munkavállalónak, ahová elképesztő szerencséjére fölveszik, s így megvalósulván fél évtizede dédelgetett álma, kiküldik külképviseletre dolgozni, vihetvén magával férjét is (akivel akkor már kilenc éve együtt éltek, másfél éve pedig házasságban), majd két év múltán összejön céltudatosan ott a külképviselet egyik vezető munkatársával - aki innentől biztosítja számára azt az életszínvonalat, mit a fölszarvazott férj nem volt képes (többszintes családi ház, az eddigieknél magasabb szintű nyaralások - nemcsak ócska horvát, uncsi szlovén tengerpart -, különböző országok külképviseletein való elhelyezkedés - Ausztráliától Kanadán s Litvánián keresztül, Egyiptomon s Bolívián át Törökországig - kilátása sat.) -, megcsalván, megalázván s eldobván így a vele együtt évek óta kint élő férjét (megszegvén néki tett templomi hűségesküjét: jóban-rosszban, egészségben-betegségben, gazdagságban-szegénységben azt mondván: "ilyenkor önzőnek kell lenni, csak a saját boldogságodat kell nézni, nem szabad szánalomból a másikkal maradni, majd talál magának valakit, nekem is csak egy életem van, ebből kell kihoznom a maximumot, a férjem - ki amúgy a tenyerén hordozta s kinyalta a fenekét - már nem tudja azt biztosítani, amire én karriérileg, anyagilag, életvitelileg vágyom, ígyhát szükséges szintet lépnem a saját jól fölfogott érdekemben"), akkor ez elítélendő, vagy a hűség, lojalitás kitartás már elavult, meghaladott, érvényesülésünket csak gátló elvárások és praktikusan kell kezelni az élethelyzeteket: el kell venni, amit az élet felkínál, nem túlgondolni a dolgokat, nem erkölcsi skrupulusok szerint dönteni, hanem kizárólag a magam érdekeit szem előtt tartani...?

2023. okt. 27. 04:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/2030 anonim ***** válasza:
93%

"És mi tartja össze őket? Közös téma nincs"

Ezt te nem tudhatod, lehet jokat elbeszelgetnek, tervezik a jovojuket.

Mostmar lepj tovabb, az exnejed is megtette.

2023. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/2030 A kérdező kommentje:

31-es: Az előző férjjel is a jövőt tervezgették s jókat nevettek, beszélgettek: ővele képzelem el a jövőt, nagyon jó ember, tudom, hogy jó apa lesz, olyan humoros, együtt fogunk megöregedni, vannak közös élmények, amire lehet építkezni, ő is sportos, szeret utazni, mint én, nem otthonülő típus, én nem szeretek otthon olvasgatni. Aztán lám, micsoda váltás lett belőle.

Miféle ex-nejem? Neked ez a mániád...

:-)

2023. okt. 27. 17:27
 33/2030 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindenkinek ugy jott el hogy te vagy a volt ferj, de ha nem akkor ki vagy?? Vagy akkor mi kozod hozza? Semmi!
2023. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/2030 A kérdező kommentje:

33-as: "akkor ki vagy??"


Ez nem releváns. Rálátok a dolgokra...

2023. okt. 27. 17:54
 35/2030 anonim ***** válasza:
87%
Mentális beteg vagy?
2023. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/2030 A kérdező kommentje:

35-ös: "Mentális beteg vagy?"


Ne a személyemmel foglalkozz, hanem a feltett kérdéssel...

2023. okt. 27. 19:03
 37/2030 A kérdező kommentje:

7-es: "kíváncsi lennék

az ő [t. i. a hölgy] verziójára is. Gyanítom, több van emögött"


Szerinted mi lehet az ő "verziója"? Mit gyanítasz "emögött"...?

2023. okt. 28. 01:10
 38/2030 A kérdező kommentje:

"lehet jokat elbeszelgetnek, tervezik a jovojuket"


Igen, hogy: milyen színű legyen a tapéta; az esküvőn ki hova üljön és milyen színű legyen a terítő; hova menjenek nyaralni; a kanapé melyik sarokba kerüljön; a karácsonyfán a díszek színeiben inkább a piros vagy kék domináljon; mikor jöjjön a gyerek sat.? Milyen más fajsúlyú "közös témát" tudsz még elképzelni közöttük...?

2023. okt. 28. 05:44
 39/2030 anonim ***** válasza:
76%
Barmit
2023. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/2030 A kérdező kommentje:

Az olyan mindennapi praktikus, megoldandó kérdéseken kívül, amiket fentebb felsoroltam (p.o. nyaralás, tapéta színe, gyerekvállalás) "bármit" aligha - ld. 19 és 26-os hozzászólásaimat...

:-)

2023. okt. 28. 08:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!