Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan, hogy annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy annak ellenére nem csal meg a feleségem, hogy velem sem dug?

Figyelt kérdés

Sose volt egy szexgép, de amióta a gyerekek megszülettek még annyira sincs igénye. Ha én nem közeledek, akkor ő aztan nem erőlteti, simán lefekszik mellém az ágyba esténként, nyomkodja kicsit a telefonját és elalszik.

Sose nyomoztam utána, mert nem éreztem szükségét, de most, hogy már hónapok óta fennáll ez az állapot + az utóbbi időben többször is elment a barátnőivel bulizni (hívott engem is, de nem akartam csajos buliba menni).

Long story short, a minap átnéztem az elmúlt évek idővonalát és sokkolt amit találtam: a feleségem nem volt SEHOL máshol az elmúlt években, mint a munkahelyén, tescoban, benzinkúton, iskola óvoda. Nincs egy gyanús külső helyszín, ahova rendszeresen járna vagy sok időt töltene.

Létezhet, hogy ennyire makulálatlan lenne és így él egy nő szex nélkül?


nem is tudom, melyiknek örülnék most jobban: ha azt látom, hogy megcsal és azért nem akar velem d.gni vagy ezt, hogy nincs senkije és még úgy se akar.


nov. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de erre ne legyél büszke.
nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

1) nem vagyok buszke, de mire is kellene buszkenek lennem? probaltam mar vele beszelni errol, jartunk parterapiara, mindenre, vettem neki konyveket, segedeszkozoket, mindent, amivel fel tudnank dobni a dolgot, de lathatolag neki erre nincs igenye.


nekem viszont lenne es nem akarom ugy leelni az eletem hatralevo reszet, a szuleim es az o szulei elnek/eltek.

nov. 9. 14:33
 3/51 A kérdező kommentje:
utolso mondatbol hianyzik egy "ahogy" a vesszo utan: ahogy a szuleim elnek/eltek...
nov. 9. 14:39
 4/51 anonim ***** válasza:
0%
De szexel ő, csak nem veled :P
nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
4) max magaval. :D fentebb irtam, hogy nem jar sehova, ahova nem kellene jarnia egyebkent (suli, ovi, bevasarlas, munkahely (ahol csak nok vannak es sosincs egyedul))
nov. 9. 14:47
 6/51 anonim ***** válasza:
86%
Idősebb (42) nőként írom, hogy add fel. Én sem vágyom "extra" dolgokra, ilynekor azok már nem segítenek. Engem egy romantikus kapcsolat tudna ebből a helyzetből kirobbantani, de arra meg nem sok esélyt látok, lévén esélyt sem adok rá.
nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerosom felesege a gyerekek szuletese utan nem kivant tobbet lefekudni vele. Azt mondta, ot ez nem erdekli, soha nem is akar meg csak szerelmes se lenni. Nem jart sehova, csak a munkahelyere es haza. Nincs egy baratnoje sem, tehat baratnozni sem jart. Par hete kerte a ferjet, hogy beszeljenek. Kiderult a munkahelyen mar 3 eve szerelmes az elvalt informatika tanarba, akinek van 3 nagy fia, es most viszonzasra leltek az erzesei, ket nap alatt a valasi kereset mar a birosagon volt. Beadta.
nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
8%

JÓ REGGELT!


Ez az általános! A tojó letojik, és elapad a párosodási kedve.


De "nyugi"!!!


Majd HA, Ő, akar még gyereket, akkor egyből magára enged 1-2X.

nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzetünk csak én nő vagyok. Ugyanez volt nálunk is, a második gyerek után elmentünk egymás mellett, én átálltam anyag üzemmódra, semmi kettesben töltött időnk nem volt, egyre több volt a a feszkó, eltávolodtunk és így egyre kevesebb lett a szex, nekem nem is hiányzott. 4 evig éltünk így, aztán beleszerettem az egyik kollégámba, vele nem jött össze de maradjunk annyiban, hogy munkahelyen/munkaidőben is meg lehet oldani a találkozókat. És simán lehet, hogy tényleg nem szexel senkivel, de vigyázz mert ha jön valaki aki megmozgat benne valamit vágyni fog rá.
nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik, nő vagyok, én se nagyon szexelek a barátommal, több oka van, de nem a kapcsolatunk romlott meg, csak nekem pl mindig fáj és semmi nem segít ezen, meg amúgy se vagyok "kancás" túl gyakran, csak akkor kérdezem meg hogy pl kinyalna-e, ha úgy tényleg igazán beindultam, ha a válasza nem, akkor maszturbálok. Tehát nincs nálam olyan, hogy csak úgy miért ne, hanem akkor van csak, ha nagyon akarom. És mással se csinálok semmit, nem is fantáziálok másokról, meg se nézek más férfiakat. Csak ő kell nekem, de lehetőleg minél kevesebb szex, mondjuk havi egy vagy kéthavi egy.
nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!