Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan, hogy annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy annak ellenére nem csal meg a feleségem, hogy velem sem dug?

Figyelt kérdés

Sose volt egy szexgép, de amióta a gyerekek megszülettek még annyira sincs igénye. Ha én nem közeledek, akkor ő aztan nem erőlteti, simán lefekszik mellém az ágyba esténként, nyomkodja kicsit a telefonját és elalszik.

Sose nyomoztam utána, mert nem éreztem szükségét, de most, hogy már hónapok óta fennáll ez az állapot + az utóbbi időben többször is elment a barátnőivel bulizni (hívott engem is, de nem akartam csajos buliba menni).

Long story short, a minap átnéztem az elmúlt évek idővonalát és sokkolt amit találtam: a feleségem nem volt SEHOL máshol az elmúlt években, mint a munkahelyén, tescoban, benzinkúton, iskola óvoda. Nincs egy gyanús külső helyszín, ahova rendszeresen járna vagy sok időt töltene.

Létezhet, hogy ennyire makulálatlan lenne és így él egy nő szex nélkül?


nem is tudom, melyiknek örülnék most jobban: ha azt látom, hogy megcsal és azért nem akar velem d.gni vagy ezt, hogy nincs senkije és még úgy se akar.


2023. nov. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

" a durva, hogy legalább ha tényleg dugtak volna, azt mondom, megérte."

Meg mindig igy gondolod? Szerintem nem erte meg xd neked se, meg a feleseged baratnojenek sem

nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
41: nem, fent leirtam
nov. 23. 12:30
 43/51 anonim ***** válasza:
És azóta mi a helyzet nálatok? Beszéltetek róla?
nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
igen, egyelore probalok higgadtsagot magamra eroltetni
nov. 24. 10:20
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyellek. Viszont ha próbálsz józanul gondolkodni akkor hadd segítsek. Nem került semmilyen szoknyapecér hálójába, ez butaság. Még akkor sem ha esetleg a pasi az. Ugyanis a pasi neked senkid ahogy te sem neki. Így ő, a pasi, nem tartozik neked semmilyen felelősséggel, elszámolással. A feleséged igen. Ő hűséget fogadott. A szoknyapecér pasi hiába nyomta volna neki a rizsát ha ő nem kapható. De az volt, az akart lenni. És ahogy írták előttem, jó ideje ment ez már és eszükbe illetve eszébe sem jutott abbahagyni. Most meg bánja..jaj, szegény, egyem a szívét. Nem azt mondom, hogy ne beszéljétek meg, és ne fogadd vissza. Ez a te döntésed és elhiszem, hogy 12 év után már az ember nem akar csak úgy dobálózni a kapcsolattal. Viszont azt azért ne hagyd, hogy a pasira hárítsa a dolgot. A pasi is hibás persze, de ne innen nézd. Nem a pasi hibája, hogy a feleséged kapható volt és lefeküdt vele. Önszántából tette, akarattal. Neked is mondhatta volna, hogy vigyél el valahová, hódits meg újra, találjátok meg a módját feldobni a kapcsolatot. Szóval kívülállóként csak azt akarom mondani, hogy e könnyítsd meg a dolgát azzal, hogy a pasira hárítjátok. Mert ha egy nő kapható akkor csak idő és alkalom kérdése, ki fogja megfektetni. Ha nem lett volna ez a pasi akkor majd két hét vagy fél év múlva valaki más.
nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

45: off lesz, de amikor egy feleseg ir ki ide akit megcsaltak, mindenki habzo szajjal krvazza a harmadikat, es nekiesnek annak, aki nem ezt teszi. Sot, meg a megcsalot mentik fel.

Mondom ezt ugy, hogy egyebkent egyetertek. A harmadik fel nem tartozik a megcsalonak, akar ferfi, akar no az illeto. Mindenki a sajat hazastarsaval szamoljon el.

nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
46 így igaz...rengeteg pasit ismerek a 90 százalék hűtlen. Persze sok ilyen nő is van.
nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

#46 igazat adok, legtöbbször így van. De én nem szoktam ilyet írni. Engem is csaltak már meg az egyik exem, haragudtam a harmadik félre persze, de a nőmmel számoltam el. Mert egy csinos nőre mindig rátalál valaki, nem lehet a föld összes pasiját kiiktatni. Szóval a nőnek kell, hogy legyen annyi tartása, hogy nem csal meg. Persze ez fordítva a pasikra is igaz kéne legyen.


#47.. Ezeken az állitásokon szoktam csodálkozni. Amikor azt állítja valaki, hogy szinte minden pasi csal de a nők közt is akad. Egyrészt csomó ismerősöm van aki nem csalja a feleségét mert mivel 40-50 korosztály már nincsenek is abban az állapotban, hogy verekszenek értük a nők, inkább ilyen apukák már másrészt az a rengeteg pasi ha csalja a párját akkor mégis kivel? Ugye nagyrészt nővel. Ebből nagyjából következik, hogy kb annyi pasi lép félre mint nő. Viszont a pasik sokszor dicsekszenek is míg a nők abszolút titokban tartanak mindent ami rájuk rossz fényt vetne. Ebben mesterek, hidd le, mi pasik a nyomukban sem vagyunk ebben. Persze kinek nem inge ne vegye magára.


#45 voltam

nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

tudjatok mi a durva?

ezt a kerdest 1 nappal kesobb irtam ki, minthogy megtortent koztuk a dolog.

mennyire k.rva jo a megerzesem, 1 napot tevedtem :/

dec. 12. 11:58
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
De legalább kiderult
dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!