Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan, hogy annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy annak ellenére nem csal meg a feleségem, hogy velem sem dug?

Figyelt kérdés

Sose volt egy szexgép, de amióta a gyerekek megszülettek még annyira sincs igénye. Ha én nem közeledek, akkor ő aztan nem erőlteti, simán lefekszik mellém az ágyba esténként, nyomkodja kicsit a telefonját és elalszik.

Sose nyomoztam utána, mert nem éreztem szükségét, de most, hogy már hónapok óta fennáll ez az állapot + az utóbbi időben többször is elment a barátnőivel bulizni (hívott engem is, de nem akartam csajos buliba menni).

Long story short, a minap átnéztem az elmúlt évek idővonalát és sokkolt amit találtam: a feleségem nem volt SEHOL máshol az elmúlt években, mint a munkahelyén, tescoban, benzinkúton, iskola óvoda. Nincs egy gyanús külső helyszín, ahova rendszeresen járna vagy sok időt töltene.

Létezhet, hogy ennyire makulálatlan lenne és így él egy nő szex nélkül?


nem is tudom, melyiknek örülnék most jobban: ha azt látom, hogy megcsal és azért nem akar velem d.gni vagy ezt, hogy nincs senkije és még úgy se akar.


2023. nov. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

17: vagy a matyi vagy valami masszazs csaj. az megse prosti, de megse a saját kezed


18: 39/42 es 10 eve


19: meg is valaszoltad: baromi faraszto, hogy allandoan csak en kezdemenyezek es 3-ból 2x elutasít, mert ő nem itt van, fáj a feje, fáradt, más dolga van, csináljam nyugodtan, de gyorsan, nem baj ha ő nem megy el?, inkább csak gyors lexopnalak, sorolhatnam.

oreg vagyok en mar bohocnak. Hiányzik a kéj, a vágy.


a nyilt hazassagot mar felvetettem, de igazabol egyikunk sem vevo ra. akkor inkabb szetmennenk.


20: biztos vagyok benne. a telefon GPS elozmenyei nem hazudnak, mindig maganal tartja. egyébként sincsenek gyanus jelek, nem maradozik ki, nincsenek elszámolhatatlan idők, nem titkolózik a telefonján, nem kap soha semmilyen üzenetet, amit azonnal töröl, bármikor kézbevehetjük egymás telefonját, sorolhatnám. Pontosan ezért nem is nyomoztam utána eddig, mert nem volt okom rá. Most sincs azon kívűl, hogy itthon nem mozdul rá a dologra. :/

2023. nov. 9. 21:02
 22/51 anonim ***** válasza:
74%

a feleségem nem volt SEHOL máshol az elmúlt években, mint a munkahelyén, tescoban, benzinkúton, iskola óvoda


Ettől nekem is elmenne a kedvem a szextől.

2023. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
22 mi koze a kettonek egymashoz?
2023. nov. 10. 00:54
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi. Az hogy élni nem él...csak egy robot.
2023. nov. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Mikor volt közös programotok utoljára?
2023. nov. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

25 a kozos programot nem irtam ide le, mert itt pont a nelkulem eltoltott ido a lenyeg!

2 honapja voltunk nyaralni, evi 2-3 sieles, jarunk egyutt kocogni, neha hivatalosak vagyunk ismerosokhoz osszejovetelekre, 2 hete voltunk wellnessezni, kb 1 honapja keszulunk bulizni, elozo evekben evi 2-3 hosszabb rovidebb wellness, de ezek iden elmaradtak.

1 hete voltunk kozosen kirandulni


De ezek neki nem szamitanak, nem lesz magasabb vagy alacsonyabb a libidoja vagy a hozzaallasa.

2023. nov. 10. 02:31
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mar nem vagytok szerelmesek egymasba... Ha a nyilt hazassag se jon be nektek es a feleseged nem valtoztat, akkor ne maradjatok egyutt. A vege ugy is az lenne, hogy romma csaljatok egymast, borul a bili es egy rossz valasotok lesz, amit a gyerekek sinylenek meg.
2023. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

Az a baj, h en meg erzek iranta, nem is kicsit. Kivannam is nagyon, nem akar mulni, igy szenvedek, mint egy ehes kutya a bontatlan konzerv mellett.

Gondolom meg nem faj elegge ahhoz, h felremenjek.

2023. nov. 10. 08:11
 29/51 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező,nagyon is tudom milyen ez! Csak szenvedés...semmi több!


Ha mersz tenni ellene akkor Isten irgalmazon neked,mert hát hogy tehettél ilyet?!


Ezzel azt akarom magyarázni,neked el kell fogadni egy döntést,tetszik nem tetszik ez van. Miért is? Egyszerű kérdés,de nincs válasz!

2023. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, most nőként írok neked.


Ilyen szakaszból majdnem, hogy szinte lehetetlen visszahozni a dolgot. A párodat abszolút nem érdekli a szex, sőt nyűg neki.

Valószínűleg taszítod őt, de a békesség kedvéért néha hagyja magát.

Nálam is hasonló szitu van, csak itt én vagyok a feleség, így tudom, hogy mi az oka annak, hogy nem akarok szexelni. Igazából rengeteg van, így megoldani is sok időbe tellene és csak akkor sikerülne, ha a férjem is partner lenne benne. Nem egyszer mondtam el neki, hogy mik azok a dolgok a hétköznapokban, amik kinyírják a libidómat, hosszútávon pedig komplett aszexuálissá tesznek, de nem vette komolyan és még mindig értetlenkedik.

A nemtörődömségével azt is elérte, hogy egy megcsalás sem érdekelne és már nagyon szerelmet sem érzek.


Próbáltad már vele megbeszélni? Sosem indokolta meg, hogy miért nem akar? Tud veled teljesen őszintén beszélni anélkül, hogy felhúznád magad? Ha el mondaná a tényleges okokat, változatnál?

2023. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!